Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

najjulinka
autor
27. sep 2009

no už jak som to napisala som sa dopracovala aj k nejakemu H*M overalu na nete.. ale aj maláčsky ja ao velkáčsky - bez ťapiek a bez zavretých ruk....

cairka
27. sep 2009

my ideme na chatu, majte sa 🙂

najjulinka
autor
27. sep 2009

tak si to užite s veve cairka... 😉

mixka
27. sep 2009

my ideme poobede gratulovat mojej mamine, ma kraaasne okruhliny 😵

maznacik007
27. sep 2009

Juli ja som v piatok pobehala obchody kvoli overalu pre maleho.. ziadny som nenasla.. ale taky co ty hladas.. co mala Lucinka.. takych mali plno... v C a A cke.. krasne ruzove modre presne take iste.. za 750 sk.. ale mali ich.. aj v mother care... aj v h m ku...

ale v nasej velkosti uz mali len ruzove.. alebo potom take ze sa tie nohy nedali dat dolu..

najjulinka
autor
27. sep 2009

tvoja mama tiež patri medzi tohtorocne okruhliny? Myslim aj magimary mama sa mi marí a rozhodne moja... 😀 😀 😀
Dík maznacik...

mixka
27. sep 2009

juli, moja ma dnes 70 😵 takze rozhodne to je krasny okruhly sviatok 😵

najjulinka
autor
27. sep 2009

no nase s mary o 10 menej... som odhadla, že tvoja asi o 10 viac... lebo sme si kedysi pisali kolko mali naše maminy ked nas mali...... 😉 😀

najjulinka
autor
27. sep 2009

Hodila som na facebook dnešné foto, čo doobeda v meste nafotil manžel - Marketku a Mirku... Len Marketka ričla , ked zastal kočík, takže foto su také 😀 😀 😀

mixka
27. sep 2009

ale krasne su kocky 😵

najjulinka
autor
27. sep 2009

No sú 😵 😀 Už len nech Mirke dorastu vlasky... Bude uple dokonala... Alebo nech sa ochladí na čiapku 😀 Aj tá jej bude pasovať 😀 😀 😀

mixka
27. sep 2009

veru, vlasky mirke nechaj narast, lebo to co ma teraz to je des ☹

najjulinka
autor
27. sep 2009

može byť aj celá v ružovom a kvietkovanom aa všetci si myslia, že chlapec 😠 😖 ☹ 😠 😠 😠 😠 😠

mixka
27. sep 2009

sa nedivim, ked je tak strasne doriadena ☹

macocha
27. sep 2009

Ahojte 🙂
Mixka pôjdete aj na hody, alebo dnes oslavujete cele popoludnie?

mixka
27. sep 2009

ahoj mimi, nepojdeme na hody, ja beriem 3 den zo 7 atb ☹ cize nie do davu medzi ludi ☹

najjulinka
autor
27. sep 2009

Dnes Domča prespala obed.. .Ale možno nevadí, lebo zas pýtala jesť nad ranom o 4:15 ... tak si to len aasi poprehadzovala 🙄 🙄 🙄

eliana
27. sep 2009

ahojte 😎 som tu zas dlho nebola,najjulinka pozeram ze ste sa slusne rozrastli 😀 to mas vsetko v profi?to aj muz je profi?ved sama nemozes mat tolko deti.

my mame teraz s nasou Chiarou dost problemy v skolke, a to ma skvele ucitelky,ziape na ucitelky,kradne jedlo, bije deti casto bez priciny a teraz som jej nasla dve sponky v rifliach,casto donesie nejaku sponku,najprv som si myslela ze nejako nahodou,najde alebo jej da ucitelka nejaku co nikomu nepatri,ale dnes som sa jej pytala kde berie stale tie sponky a cusala a mala previnili pohlad ako ked kradne jedlo,tak sa obavam ci aj tie sponky neslohla 🙄 Niekedy tak vrieska ze si vsetky deti zapchavaju usi a casto im dost stazuje chod dna a narusa 🙄
Sme to riesili tak ze sme dali ucitelke cislo aby zavolala ked bude zle,tak raz zavolala a bola som pre nu, mala potom 4 tazke dni doma ked som ju povlacila po obchodoch,nemohla sa hrat,ist von,nerozpravali sme sa s nou,dali sme jej poriadne pocitit ze sa henvame,od vtedy je v skolke zatial ok,uz su len zvladnutelne problemy 😝 tak som zvedava ako to pojde dalej, doma si snou vieme rady,len v skolke kde je 20 deti je to tazsie,aj ujst uz chcela s kamaratkou zo skolky. Vy nemate s detmi nejake take vaznejsie problemy niekto?

najjulinka
autor
27. sep 2009

eliana aj už je profi... no jak tak čítam.. .hmm.. možno sa mame na čo tešiť... Luckine oblubene slovo je "Ďaleko"... ona lubi bežkať "ďaleko" - tj. zdrhá.. a samozrejme s nadsenim zlanari aj ine deti.... 😅 🤐 😀
Inak s týmˇjej "daleko".. minule (včera-predvcerom) sa hrala s Domčou a už sa dohrala, tak mi povedala, že mam "hodiť Dominiku daleko"... no zlaá, že o po mne kcela a nechopila sa toho sama...

yukki
27. sep 2009

Ja predpokladám, že u nás nejaké podobné problémy nastanú, snáď len že Kika nie je vyslovene vodcovský typ tak lanáriť nikoho nebude a zdrhne sama.... 😖

cairka
27. sep 2009

eliana, ahoj po dlhej dobe 🙂 sme ťa minule spomínali, že už si tu dlho nebola...ja nejaké problémy čakám tiež, a potom, čo si písala rozmýšľam, že asi nebolo najšťastnejšie zapísať malú do škôlky, vedľa domu 😝 ale tak aspoň sa cestou nestratí 😅 tie iné problémy zatiaľ netuším, veve nastupuje vo štvrtok do škôlky a uvidíme...ale zatiaľ nevidno náznaky...ale čo nie je, môže byť

najjulinka
autor
27. sep 2009

pozeram trošku supertar.. to už s tým napätím na tých deckách prehanaju.. .sa mi nepačí ako ich terz týchto vyhadzuju... však v takom strese.... umelo robený VELKY stres.... neznasam take caviky....

cairka
27. sep 2009

hej, toto bolo hnusné, hlavne tá češka, tá sa tak zadívala do tváre a spievaj pri tom... a potom odišla k inému...

najjulinka
autor
27. sep 2009

no hej.. to bol des....
a to som len tak bajočko na to kukla.. by som to snad ani sledovat nedokazala.... hruuuuza....

eliana
27. sep 2009

cairka, nasa mala prvy tyzden bola skvela,potom som v ocakavani problemov vypytovala uciteliek ci je vsetko ok,aby sme mohli veci spolocne riesit od zaciatku,najprv bolo vsetko ok,ale nezdalo sa mi to pravdive,ale tie ucitelky sa neradi stazuju na deti berie sa to tak ze oni si musia vediet poradit a nechcu trapit rodicov,ale nakoniec som ju prehovorila a aj sama to uz nevydrzala a vyrozpravala nam co sa deje :o))

cairka
27. sep 2009

eliana, no som zvedavá 😀 😝 tu im chodia aj domováčikovia, tak majú skúsenosti ...ako už pri zápise skonštatovala riaditeľka, že by sa jej škôlka zišla 😅 tak snád sa pripravili dostatočne, ked videli aké tornádo je 😎

eliana
27. sep 2009

yukki nasa je uplne strasne vodcovsky typ,ona keby natrafila na 40 rocnych manzelov co roky nemaju dieta a tesia sa na nu, ze ako ju budu milovat,nejaky naivnejsi ludia,tych by znicila, by ona rozkazovala im :o)))) nastastie ma nas a sem tam vojensky rezim :o)))

najjulinka
autor
27. sep 2009

ja občas vravim, že Lucka u nas nie len detom doma velí 😅 🤐 😀 😀 😀 Manžel je jasný.. .ale ja mam pocit, že man tiež dosť často nachytá... potvora malá......

cairka
27. sep 2009

a to ani nie ste 40 roční manželia, čo roky nemali dieťa 😀 😅 😝

najjulinka
autor
27. sep 2009

no manželia sme neboli ani pol roka, ked k nam pribudla...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre