Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

zicon
6. okt 2009

Najjulinka vazne mas kde prespat??

najjulinka
autor
6. okt 2009

dajme tomu, že nahradne rodiny su užasne... zicon na to sa zgrupujeme...lebo aj taketo služby sa bčas zídu... 😉 😀 😀 😀

zicon
6. okt 2009

Inac dnes som sa dozvedel ze v Bez servitky sa hlasuje za najlepsiu paticu kucharov. Hlasujte za mna prosim tuto:

http://www.markiza.sk/bez-servitky-anketa?offse...

Diky moc za kazdy hlas.

laculik
6. okt 2009

uz som zahlasovala zicon 😉 a inak dost dobre sa poznam s Luciou, ta je tam tiez, som ani nevedela, ze tam bola.
juli a kedy presne pridete? a ak nemate kde prespat, daj vediet, nieco by sme vybavili 😉. aj ked nechapem ze vam markiza (ci kam idete) nic neponukne ?!?

najjulinka
autor
6. okt 2009

no neprišli inštrukcie.. potešilo by ak by niečo zohnali a zacvakali... 😀 😀 😀 ale zatim mame len zmluvu,kde je, že musime byť pritomni aj na generalke aj na natacani... zatim nič viac...

laculik
6. okt 2009

urcite aj noclah musia zabezpecit!

najjulinka
autor
6. okt 2009

no ono to je jednodnova zaležitost, tak preto neviem... a ak noclah, tak či pred aleo po.... 😀 😀 😀

brulka
6. okt 2009

juli ale ved mate dlhu cestu mali by vam zaplatit den pred a este aj po 😎 vsak nech sa postaraju ved to nie je sranda cestovat s takymi malinkymi detickami!

cairka
6. okt 2009

baby, čo sa robí pri zimnici? veve sa zobudila a úplne ju drgľuje, pritom teplotu má len 37,6 😒 ale leží pod perinkou a trepe ju od zimy 😖

najjulinka
autor
6. okt 2009

brulka, však možno ano... uvidime... a dumam, že to už radsej asi zimné gumy mať.. hmm.. zas pustime žilou... 😀 😀 😀 auto riadny žrut hned na začiatok... už nech sa to ustáli... 😀 😀 😀

najjulinka
autor
6. okt 2009

fiha cairka, tak toto sme my ešte nemali...

jááj a aby som nezabudla.. lucka tu guličku pod uchom ma užminimalnu, takmer nenahmatatelnú 😉 žiadne opušisko 😀

najjulinka
autor
6. okt 2009

Dobrú noc. Idem do hajan. Snad budeme uspešni v noci ako predošlu noc.. .celá noc prespatá.. .a keby aj den bol tak uspešný... 😎 😀 😀 😀 no nič.. .snivajte s nami.... 😀

ralanka
6. okt 2009

cairka sús nájsť cez google možno niečo vyhrabeš 😉

brulka
6. okt 2009

cairka teplota moze este len stupat vacsinou ked dosiahne svoj vrchol tak zimnica prejde. dala by som jej termoflasu (ak mas) a cipok. drzim palciska nech to rychlo prejde!!!!

cairka
6. okt 2009

baby, dík. ja ešte dúfam, že to je len zo stresov - zo škôlky a tak 😒 no som zvedavá, čo bude ráno, lebo chorá bývava často, ale zimnicu mala raz, pri vysokej horúčke...

ralanka
6. okt 2009

no ja som moc nepomohla ale nech jej to prejde čím skôr 😉

cairka
6. okt 2009

podarilo sa jej zaspať, idem aj ja, ktožvie aká bude noc... dúfam, že do rána bude OK, nech môže ísť do škôlky 😝
dobrú noc

ralanka
6. okt 2009

dobrú noc všetkým pá 😉

martina_maxian
6. okt 2009

všetky už spíte ???

brulka
6. okt 2009

tak ahoj aj idem do hajan.

drzim palce nech je veve rano fit - u deti to byva casto - jeden den 38 a druhy den aj zabudnes ze nieco bolo - snad to aj u vas bude mat taky priebeh 😉 dobru noc babky

brulka
6. okt 2009

no mati ty workoholik a to mne vravis nech sa setrim a ty takto neskoro chodis z prace 😉

brulka
6. okt 2009

mati - paradny kocar pre dvojicky

http://www.firstwheels.nl/de/city_twin/

ralanka
6. okt 2009

ja som tiež ešte tu to bolo pre cairku dobrú noc ja som ešte prilepená 😀 😀 😀 😀

ralanka
6. okt 2009

no zrejme tu asi už nik nie je tak ja teda tiež odchádzam dobrú noc 😉

yukki
7. okt 2009

Aďa, riadne tekvičiská sa Vám urodili! A kočky sú ako vždy-KOČKY!
Cairka, ako?
Dobré ráno všetkým!

zicon
7. okt 2009

Dobre ranko vsetkym.

cairka
7. okt 2009

dobré ránko, teda ak to tak môžem napísať 😒
tak ste mali pravdu, že veve len začína, zimnicu mala ešte 2x - o druhej, teplota 40,3 a pred hodinou 40,1 🤐
ani po sirupoch sme sa nedostali pod 39
hovorím jej, že do škôlky nemôže ísť, že sa najprv vyliečime a potom pôjde, tak mi pritakala, že "no, aby sebastiánko neochorel" 😀 ostatné deti môžu 😝

najjulinka
autor
7. okt 2009

No nie.. .Ale Sebastianka by asi nevydržala nepobozkať... Tak by bola šanca vysoká 😀 😀 😀 😝
My sme celú noc prespali... Prší, takže detom sme dali flaskua zatial sa nepýtaju von z postielky... Asi si myslia, že je ešte noc, lebo je trošku viac tma ako inokedy 😀 😀 😀

yukki
7. okt 2009

U nás detto. Včera som Kiku zjazdila keď vstala o 6 že sa vstáva až keď je vonku vidno. A teraz ešte čuší v posteli! Ale netuším či spí alebo len čaká na rozvidnenie.... 😅

najjulinka
autor
7. okt 2009

Domča práe ohlásila spodný zub - škrípaním 😖 🙄 🙄 🙄 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre