Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

lienocka235
31. máj 2009

jeej kocky.. ste vsetky tri... 😉

cairka
31. máj 2009

juli, vyzeráte jak keby ste z basy ušli 😀 baby sú riadne kočice 😵

ja som dnes vaneske ofinu strihala 😅 ešte že má také pokrútené vlasy 😝 ale aj tak nechcem vidieť ako to bude ráno vyzerať 😅

najjulinka
autor
31. máj 2009

joj ja mam žrav nemoc.. .na večeru hranolky.. .teraz predchvilou smotanový jogurt čučoiedkový a teraz džgám ciniminis do seba........ 😅

bubi35
31. máj 2009

ahojte kočky.Tak sa mi sem podarilo konečne dostať.Nemohla som k pc a potrebovala som ho prestahovať a už sa stalo tak vam sem aj par fotiek davam a ked podavam ešte dalšie do pc aj s telefonu tak vam ich sem dam.Sme štastný prevelice.Lucinka už ma aj dva zubky a Mareček ten všetko už opakuje a to su take pokomolene slova no sranda. 😅

najjulinka
autor
31. máj 2009

No koooonecne bubi... wau wau wau... tesím na dalsie foto... 😀

bubi35
31. máj 2009

No mala som v detskej pc a tam detičky len prespavaju lebo stale sme vonku a zase ked spali a ja mala čas tak som im tam pc nechcela puštať.Tak sme prestahovali a tak uuuž konečne vam možemaj napisať.

najjulinka
autor
31. máj 2009

inak komoleniny su sranda... ja neviem tie luckine zopakovať.. .ale dnes má nové slovo okuliare... ale neviem ako to hovorí.. len rano manel jej požičal jeho slnečné brýle a poobede ked sme sa tu sami hrali a muž bol u mamy, tak Lucka naraz pýtala okuliare... bolo to uplne divné slovo,a le na prvé počutie som vedela čo ma na mysli... 😀 😀 😀

Inak už si občas povie UCIKA 😉 Hlavne ked sa vidí na foto, ale len občas.. .ale už sa to na Lucinku podobá to slovo aspon...
a "ONDA" je rúra.. .to sa mi veeeeelmi páči... 😵 😵 😵 A na ovcu nikdy nevie prist ako sa to zviera volá a ako robí... A pri tom ako robí to sa jej veeeelmi páči... a vidno na nej že proste vie, že to lubi ako robí,a le ani za svet si nespomenie.. .tak väčšinou povie miesto toho "mu mu" , opravim ju, že "be be" a ona sa tak teší vždy... proste sa jej to do tej hlavy nezmestí aj ked to "be be" je strasne smiesne a je to v podstate tak isto ako sa u nas povie smeti, či špina.. .ale proste nie a nie si na to spomenuť stále... 😀

bubi35
31. máj 2009

No Marek na konika hovori KAKO,na Lucku LUPA,piť jeTIT a take komoleniny.Je to srandaJaj a ked niečo chce aby som mu podala tak povie ADI.No fakt sranda.

najjulinka
autor
31. máj 2009

konik u nas nemá pomenovanie.. .ona ked kce nejak nazve, tka vlastne urobí ako robí konik.. .tak isto aj vlak, aj krava.... nazýva to vlastne tak ako dané zviera alebo vec robí...

jaj inak dnes bola tutová.. boli sme v kostole, tam maju jasličky pre deti a v nich hračkársku kuchynku.. .v tekej mierke akurát ku lucinke 😀 A ona zavrela na nej mikrovlnku a išla ju akože zapnuť... a my mame taku , že sa potočí gombik.. .a tam bola taká akože s gombikmi - no modernejšia... ona sa tak rozhliadla a potočila s gombíkom na sporáku na tej kuchynke.. .proste našla zapinatko... ale bola srandovná.. lebo tak rovno išla rukou vedla dvierok a tam žiadne točítko, tak sa porozhliadla a našla točítko 😵 😵 😵 Bola úžasná...

adrianamickova
31. máj 2009

Už sa spí?

najjulinka
autor
31. máj 2009

Už sa ide spať. 😝 😀

najjulinka
autor
1. jún 2009

Dobre rano. Ja už kávujem. Jogurt som si už vytiahla z chladničky... Čokoládový sabinovský 😵 😝

rita55
1. jún 2009

dobre ranko 🙂 Kava vypita uz davno...a jogurt zatial do seba nedostanem 😒

rita55
1. jún 2009

buba35 super fotky pridaj este 🙂 Drobce su zlate 🙂

tulenka
1. jún 2009

Bubi, super, ze si sa ozvala a ze vsetko pekne klape. Kolko ma uz maly? Okolo 1,5 rocka? Ci aj viac?

mixka
1. jún 2009

ahojte 🙂

vsetkym detickam vsetko naj k ich sviatku 😵

mata2
1. jún 2009

caute baby,
milko bol v noci otrasny,premrncal skoro celu noc.asi mu idu stolicky,alebo co 🙄
pustila som so dvd mamma mia,macka tu tancuje o dusu 😀 ,cakam kedy sa natiahne 😅

yukki
1. jún 2009

Rita, dobré fotky! Tá druhá je tááááákáááá radostná!!! No, bubi, akí "starí" sú malí?

najjulinka
autor
1. jún 2009

Lucinka inak už bežne poučíva slovo "kom" ... ked dačo chce na počítači, alebo ked dakto začne "veveve" , tak ona už povie "kom" 😀 😀 😀 Darmo... Počítačové dieťa... My fičíme na youtube na "Hej pane zajíci" .. .mi už z toho hrabe.. .už si to spievam hocikedy len tak 😅 Ešte občas pre zmenu može byť aj "Dominika" a " Šalalalali" - to už je lepšie... inak jej oblubene zviera je asi ZAJO a čo je sranda, tak Duplo má značku vlastne zajaca, ale zajac ako figurka nie je... Takže ona z každej strany krabice mi prečíta "zajo zajo zajo zajo" 😀

bubi35
1. jún 2009

ahojte.Tak Lucinka bude mať 9mesiacov a Mareček 21.Mala dnes lietala ako šarkan v choditku.Nestačila som ju dobehnuť opičku 😅

janula_nz
1. jún 2009

ahooooooj bubi

lienocka235
1. jún 2009

ahojte... kocky...
bubi krasne fotky a este krajsie deticky....

bubi35
1. jún 2009

Ahoj janulka.konečne sme sa aj tu stretli 🙂

bubi35
1. jún 2009

dakujeme lienočka.dam aj dalšie fotky asi večer ak sa podari.

janula_nz
1. jún 2009

prave sme prisli z nr a priniesli sme si princeznu. 😵

kukla som fotky, marek ako vyrastol. zlaty je, strasne mu krici z oci , ze je sinter. lucka sa veru nezmenila, moja malicka. uz prideme dakedy.

ozaj moja laska k...o je adoptovany a je tu v mojom okoli niekde 😨

janula_nz
1. jún 2009

musim ist, mam robotu. vecer sa zastavim. pekny den vsetkym a detickam vsetko najlepsie k dnesnemu sviatku 😵

bubi35
1. jún 2009

to fakt je niekde pri tebe K.No teda neviem si predstaviť ked by si sa s nim nahodou stretla.Mne teraz spia obaja ale Lucka bude zachvilku vstavať papať a Marek ten lubi hajať aj do tretej,pol štvrtej.No a aka je malinka.Napiš.Som zvedava 🙂

bubi35
1. jún 2009

jaj a ušla si mi nevadi.Večer možno pridem sem kuk.papa

najjulinka
autor
1. jún 2009

Tak manžel sa s Luckou išiel povoziť výťahom 😀 😀 😀 On ju od samej lasky vkuse po rukach vlaci.. ked je on doma, tak nič ine nerobí Lucinka, len mnaučí, žer chce na ruky..... 😠 😖

cairka
1. jún 2009

ahojte.
my sme si boli po správu v nemocke, tak veve okrem bacila vo výtere mala aj zápal močových ciest. tak som zvedavá, či jej zajtra nenasadí obvodná ATB 🤐 totiž v nemocke už boli len sestričky a nie veľmi zhovorčivé, ale v správe som si prečítala, že tomu bacilovi, čo mala zisťovali rezistenciu na ATB. mala na 3x. čo je asi dosť. no uvidím, zajtra budem múdrejšia. teraz slúsim trocha pogoogliť, čo za kamoša to mala. 🙄

a asi pred 5 minútami mi došla sms, že sa sesternici narodila Veronika 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre