Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

mayap
15. okt 2009

caute,
deti mám v posteliach, no ešte nespia, potvorky... 😠 😠 😠
...zajtra konečne piatok, no počasie rovnaké, akurát Paťo bude mať bio aspoň 7... 😝 . taký je protivný až hrôza... 😠

mayap
15. okt 2009

Paťo ešte nespí... zasa vyvádza až hrôza... 😠 😠 😠
na obed spal slabých 45 minút, no sám chcel ísť spať. no a teraz mrnčí až až... posledné tri večery je to des...

pridala som nejaké foto...

cairka
15. okt 2009

mayap, pekné foto 😵
ani u nás sa ešte nespí, hoci už je ticho, tak snád skoro zaspí 😝

najjulinka
autor
15. okt 2009

u nás domča buntoší.......

cairka
15. okt 2009

tak už spí 🙂 heuréka 😝

yukki
15. okt 2009

Mayap, pekní chalani...a malý Paťo taký bábätkovský xichtík... 🙂
U nás už ticho tichúčko, asi z toho aj ja odspím....

laculik
15. okt 2009

dakujeme! pasuju uz aj zacinaju byt zohrati a tahaju za jeden koniec proti nam 😀 . Hlavne su obaja dost srandisti a to je super, aspon sa narehoceme 😉
juli, ono to zas az take navrhovanie nebolo, maju nakupeny novy nabytok a potrebovali poradit co kde dat.

najjulinka
autor
15. okt 2009

inak to mi pride divne nie, že nakupiť nabytok a potom dumať čo kde... akože ja to nejak opačne... dačo dakam potrebujem a to potom kupujem... malokedy je čosi čo si rozmyslim na 100% až ked to poskladam,a le to su malé kusky.. .vešiačiky a pod... 😀

laculik
15. okt 2009

je juli. ale oni su podareni, na rovinu povedali, ze voooooobec nemaju predstavivost a uz tri mesiace riesia jednu izbicku. tak sa nastavli, nabehli do rakusa, kupili par kuskov a potrebuju to dat dokopy so starymi. ale mne je to sympaticke, bo narovinu povedali, ze oni su v tom magori a nevedia kudy kam. 😅

brulka
15. okt 2009

ahojte! mata maznacik laculik taj ja mozem aj v utorok - sa prisposobim - ja by som sa rada stretla tak o 16.30 alebo 17.00 vyhovovalo by vam to? alebo neskor ci skor? dajte vediet nech predbezne dohodnem v praci 🙂

najjulinka
autor
15. okt 2009

no my naš byt riešime dlhšie... ale nie je to , žeby som nevedela ako to kcem 😀 😀 😀 😒 možno ked dvojky pojdu, tak sa zas trošku pohneme.. .dufam.. aspon 2 police a stenu na vrtať... alebo inu pakarinu.. lebo rpi piatich sme bez šance pohnuť čimkolvek...

laculik
15. okt 2009

utorok 16.30 je ok. hm?

martina_maxian
15. okt 2009

brulka, aj mne to vyhovuje v utorok o 16.30. 🙂 a inak, kde máš foto, veď si mala...?? 😉

najjulinka
autor
15. okt 2009

tak ja čumim na modre z neba - ako povinná literatúra, ale povinné pozeranie, lebo netuším ako to tam chodí... no riadne sme trapošili, tak nech v študiu to ako tak zvladneme.. ešte musiem kuknuť, či chodia do študia ludia vyobiekaní... snád nie... 😅 😒 😎 😀 😀 😀

mayap
15. okt 2009

no pampúch zaspal pred 10 minútami... 😠 😠 😠

juli, a kedy tam budete, nech pozeráme aj my... ...lebo inak modré z neba nemusím...

najjulinka
autor
15. okt 2009

dakedy v novembri budeme... noo.. pozeram... v každom pribehuplačú.. .fuha.. .to ja som malo urevaná asi 😅

mayap
15. okt 2009

juli, cibuľa pomáha... 😝 😀 😀 😀
len si to neviem predstaviť v priamom prenose... 😀

najjulinka
autor
15. okt 2009

baby mne daktoré decko spieva 😨 😨 😨 to sa tu dne spať nebude či čo???

mayap
15. okt 2009

juli, trénuje do modrého z neba... 😝 😝 😝 😀

posledné 3 dni sa zásadne zaspáva po 22 hodine a neskôr... 😠 😝

najjulinka
autor
15. okt 2009

my zas krmime domču medzi 3-4tou .. a včera aj dnes flašu ešte po deviatej večer... tej by sme sa mali zbaviť, lebo ked to tak pojde, tak do Vianoc zožere aj nás 😅 😀 🤐 🤐 🤐

mayap
15. okt 2009

a o týždeň posúvajú letný čas na zimný...
...zase z toho budem mať prd, bo deťom zostáva čas rovnaký ešte aspoň týždeň a oni aj tak menia počas dňa... 😝 😝 😝

najjulinka
autor
15. okt 2009

fuuha.. takže o ktorej mi to deti rano budu vstavať.... jeminku.... 🤐

mayap
15. okt 2009

jaj, juli, teraz som pozrela, veď domča už má rok!!!
...ta dievča ešte oslavuje... 😀

najjulinka
autor
15. okt 2009

ja nepochopim načo v dnešnej dobe tieto tahanice s časom ešte. 😖

najjulinka
autor
15. okt 2009

no hrozne.. .žiadne bábo nemáme už... by sme si mimčo zaslužili...

martina_maxian
15. okt 2009

dievčatá, čo ešte nespíte?? 🙂 🙂 🙂

mayap
15. okt 2009

juli, to ešte zimný ujde, ale na jar to bude kruté. hlavne pre deti... 😝 😝 😝

mayap
15. okt 2009

mati a ty čo nespíš? uži si posledné prespaté noci... 😉 😉 😉

najjulinka
autor
15. okt 2009

na jar je fajn.. lebo sa posunu spravnym smerom.. aj ked ja už neverim ničomu. .tie deti nabehnu na akýkolvek čas kedykolvek... najviac ma Kiko dožral pri prvo posune času u nás.. to sme ho mali pomerne čersvo.. .3 týždne zhruba... vstával jak hodinky o 5,30 ..ja som sa tak na posun času tešila, že takto ho ošalim a posuniem na 6,30... a figu.. dva ni pred posunom času sa mi posunul na 4,30 ... teraz je to sranda, ale vtedy som bola na mašlu... takže sme vlastne boli tam kde predtým s tým posunom času... 5,30 😠 ☹ 😢 😢 😢 😢

najjulinka
autor
15. okt 2009

dvojičky noc prespia, vsak su velkáči... akože občas čosi,a e u nich fakt minimálne... fakt...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre