Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

pupaviena
31. okt 2009

ale nastarsiu beriem dnes do pko, takze sa vyvetram...vraj ste mali dnes na zahori velku hmlu rano!!!

martina_maxian
31. okt 2009

a čo je v PKO?? 🙂 hmla je tu celý deň,,, hnusné počasie, fuuuj.... 😒 😒 😒

pupaviena
31. okt 2009

dance for life...manzel siel rano tym smerom, tak mi vravel...no nic, odpojim sa a idem skusit, co si obleciem, ahojte

magimary
31. okt 2009

som tu len na skok (a idem späť do podkrovia), ale nakukla som a zbadala som najnovšie yukkine fotky a skoro ma zamrazili, lebo včera som si zase v teme "zomrelo mi dieťa" prečítala toto... a tie tvoje fotečky mi to strašne "ilustrovali"... 😨 😕

nič v zlom,. len že mi okamžite naskočila táto asociácia... 😢

tadeas06 • 1d • Včera o 16:05

sedim tady u počítače a jen brečim jen jsem najela na tyto stranky abych věděla že na takovou tradedii nebudu sama.stalo se to v bytě jen jsem šla na zachod a Tadik se me oběsil na smyčce lital na nich jako opičak nenapadlo mě ani z mych známych že by se mohlo něco stat že tam da hlavičku

-------------------

a videla som aj tvoje fotečky, matimaxi, a mne sa zdá, že Ty si na každej fotke iná... 😅 😉 🙂

-----------------
ale už zasa idem pracovať a obkladať strop... 😉

dioliana1
31. okt 2009

cawte, som tu na skok
😉

dioliana1
31. okt 2009

drobci sú super, kludnejší ako tí predchádzajúci, Drobček bez plienok, v januari ide do školky, Bambulka velke mimčo ako guľka bruškaté... 🙂

yukki
31. okt 2009

Dio! paráda!
Magi, neboj, to u nás nevisí furt, to švihadlo! 😉

zicon
31. okt 2009

Inac aj mne s tou Kikou tie nove fotky toto ilustrovali, priserne. Kolena sa my triasli este 30 minut. Inac mam kamaratku ktorej sa takto v 8 rokoch zasa v Malom dunaji utopilo dieta. Brr Uz som skoncil

yukki
31. okt 2009

Kľud, Kika žije, zjedla 4 ks bábovky a pokračuje zemiakovými plackami-to ako na večeru, švihadlo odložené vysoko na skrini... 😉 ale tak asi ich radšej vymažem, keď sa to tak stretlo-jej fotky a tá udalosť...

zicon
31. okt 2009

Nemusi len blba zhoda a co Kikin tata - znamy??

zicon
31. okt 2009

A co najjulinka uz su na ceste domov??

mixka
31. okt 2009

mne sa strasne paci ta fotka, kde kika sedi na peci 😵 a zaaavidim, tiez by som chcela 😀

martina_maxian
31. okt 2009

ja som dala do rúry slivkový koláč... 😀 už mi to tu začína pekne rozvoniavať... 😝 😝 😝

mixka
31. okt 2009

aj ja si prosim kolaaaaaaaaaaaaaaaaaaaac 😵

martina_maxian
31. okt 2009

no ešte je v rúre, ale kludne dojdi... 😉 aj kávičku ti urobím.. 🙂

mixka
31. okt 2009

dakujem, ja kavu nepijem 😉 ale kolac by som si dala 😀

zicon
31. okt 2009

Ja by som tiez bral pecivalstvo

yukki
31. okt 2009

Hej, Kikin tato známy. Ja by som z času na čas brala ústredné kúrenie... 😉

marketka1
31. okt 2009

Ahojte potrebujem pomôcť chcem dať fotky do albumu,ale majú miesto Kb, Mb

cairka
31. okt 2009

tak dieťa v posteli, už len nech zaspí 😝 juj taká je umraučaná, až strach 🙄

marketka, 1Mb má 1000 Kb 😉

martina_maxian
31. okt 2009

tak ich musíš markétka zmenšiť cez office picture manager.. 🙂

zicon
31. okt 2009

No stiahni si mihov image resizer a zmensi ti fotky na prislusnu mieru.

lenkove
31. okt 2009

Dioliana
skoda toho tvojho notebooku 😅

Mixka

ja mam puding, jeden som nechala manzelovi, ale nemusi o tom vediet ze vobec bol, poslem ti? 😀
Som mu tri dni odolavala 😀 a nakoniec neodolala 🙄

najjulinka
autor
31. okt 2009

Sme doma... Diky mixka... Lucke sme povedali, že Kikova mami bola v práci a že Kiko nebol doma, tak sme tam neboli a tak sme stihli ist k Lenke a Laure, čo majú vysoko hojda v izbičke a povedala "Doble" 😉 Takže bola to adekvátna náhrada za Kika 😉 Tak som rada, že to nevzala tragicky... 😵 😀

martina_maxian
31. okt 2009

ahoj Juli,,, tak a dobrý výlet ste teda mali?? oplatilo sa ísť do BA??? 🙂 🙂 🙂

najjulinka
autor
31. okt 2009

Oplatilo... Nakoniec naftu preplatili z modreho neba, takže čistý zisk... Zasponzorovali mi kadejaké stretka v BA 😀 😀 😀
Inak manželovi v študiu povedali, že sme prví čo sme nemali problem prisť, že iní vyvolavaju aj o polnoci, že nevedia trafiť, nechaju sa rozvážať a že my sme prví čo sme nemali problém... ale je fakt, že sme mali požičanú navigáciu, ale aj tak... Mi to príde divne... akože mapy su... navigácia občas aj popletie.. .navyše hotel kde nas ubytovali bol v jednosmerke, ktorú rozkopali a dalo sa z hotela len odisť, tak sme tiež chaosili, lebo vlastne k hotelu sa nedalo... tak sme tak ako všetci porušili pravidla a šli do protismeru do jednosmerky.. inak to je brutál. .to sa nam v BA nestalo prvýraz, že rozkopavka a nepopreznačuju ulice... raz naši tak vošli do jednosmerky a slepej. .tak to otočili a nazad a hned ich tam čapli policajti, že jednosmerka.. .tak neviem či si policajti mysleli, že naši budu v BA v aute týžden nocovať, kým tú cestu daju dohromady..... no je to v BA moooc zaujimave.... 😀 😀 😀 😀 😀

zicon
31. okt 2009

Tak to je super je aspon s kym a o com pisat.

zicon
31. okt 2009

Len skoda ze sme na spolocne stretko nemali viac casu, ☹ ze ste nechceli ist na ihrisko do Avionu, aby sme viac pokecali. 😖

lenkove
31. okt 2009

Juli
tak teraz uz naozaj, vitaj doma 😀

najjulinka
autor
31. okt 2009

Na ihrisku s amoc nepokecá... Tam sa stážia deti...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre