Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

najjulinka
autor
4. nov 2009

yukki da sa.. v pohode.. .čo myslíš ako funguju virtuálne decáky??? resp. vela ich nie je, ale dá sa.. .oni nikam na skupinu decko ani strčiť nevedia.. .je viac sposobov ako to urobiť... 😉

yukki
4. nov 2009

Verím, ale keby to bolo ošetrené v Zákone tak by sa nehľadala ľhšia cesta stačilo by ho dodržiavať....

najjulinka
autor
4. nov 2009

a ako by mali ošetriť v zákone??? že nesmie do domova??? vieš zase vlke deti to občas maju ako výchovné také vrátenie do decáku - ked sa im zdá, že tam bolo moc super... aby sa trošku spamatali... proste nedá sa zakonom ošetriť individualna potreba dieťaťa... kým by boli výnimk, tak by to na to aj tak našili, keby velmi kceli...

marketka1
4. nov 2009

Dobre ránko maminky a drobčekovia. 🙂

yukki nemusí byt partner zamestnaný dá sa to spraviť formou návštevy u blízkych napr. babka u nás skôr v DD brali do úvahy babku ako partnera, pretože mal by to byť príbuzenský vzťah - partner manžel.Priateľ im vadil. 😒

magimary
4. nov 2009

yukki,to sa (zatiaľ) nedá nejak špecificky ošetriť v Zákone..., lebo zatiaľ nie je dotiahnuté ani to, že sa dá rpacovať 24 hodín denne 365 dní v roku(čiže všetci profirodičia de facto pracujú ilegálne), až keď budete toto premy&lslené, dá sa tomu prispôsobiť aj čerpanie dovoleniek...
ale na tieot možnosti, čo myslím(-e) ja/my, netreba zmenu zákona... ten zatiaľ dostačuje...je to všetko len o internej dohode a interných nariadeniach v dd...

marketka1
4. nov 2009

magimary pekne si to napísala. všetko je o dohode. 😉

najjulinka
autor
4. nov 2009

fuuu.. lucka mi tak do prsta zahryzla.. auuuuuu... nechtiac pri krmeni, ale strašne...... 😢 😢 😢

yukki
4. nov 2009

Ok, vysvetlili ste to. Ja za to nie som, aby sa deti vracali do zariadenia.

mixka
4. nov 2009

juli, ty uz krmis ??? baby este hajaju 😀

najjulinka
autor
4. nov 2009

lucka rao Sunar pije už len tak symbolicky a potom ma ranajky... a potom podavam hromadne všetkým desiatu. Tak teraz má ranajky... Chlebik s pomazankovým maslom - 2 cele krajce bez korky - to musim ja... a ja tiež lubim vnutro, ale čo už... aj Lucinku lubim...

marketka1
4. nov 2009

aj my sa chystáme papať 🙂 Kubko sa včera nučil robiť papapa a tak si teraz chodí tak neisto z rukami nad hlavou a robí od rána papapa. 🙂 🙂 🙂

lenkove
4. nov 2009

Dobre ranko
Mixka, hajaju? ty sa mas 😵

Mary
😕 nech to vsetko dobre dopadne..

najjulinka
autor
4. nov 2009

inak moč zo sačku sa nam vylial do plienky takže o týžden dalsi pokus...

mixka
4. nov 2009

lenkove, nase vstavaju po osmej, skor o pol deviatej 😀

lenkove
4. nov 2009

este mas par minut 😀 mozno desiatok minut 😉 😎

marketka1
4. nov 2009

mixka 🙂 máš hotových anjelikov ja už rok neviem čo je to 8:30 😝 Kubo vtedy ide znovu hajať. 😔

magimary
4. nov 2009

jáj, ja aj tak nechápem,ako skoro ráno sa tu už debatuje... 😨 😅
ja sa o takomto čase (obvykle) len obraciam na druhý bok...
ešte aj teraz ma oči režú..., nebyť laryngitídy, ešte chrním...

najjulinka
autor
4. nov 2009

nám domča zas hajá.. ta haja ešte ako jej pride, ale jeden spanok už jej postačuje, takže Domča je sama sebe panom 😀 😀 😀

magimary
4. nov 2009

náš Zajko je v tomto bábätko, on ešte spí 2 (niekdy aj 3) x denne dlhý spánok...
dá sa povedať, že v presne predpovedateľných časoch 😉 😎

najjulinka
autor
4. nov 2009

mary mas deti v spravnom veku... podla mna je to tak od roku a ol najhoršie s tým vstavanim ranným.. dovtedy dostali flasu a aj ked nespali, tak v postielkach s hračkami si stačili ešte nejakú väčšiu chvílu... teraz je to o nerv... a navyše okrem Lucky všetci velkáči si postielok hračky vyhádžu v momente... ešte aj plachty zvyknú vyhádzať (Mirka ešte plachtu nevyhodila, len asi x ju polozvliekla, nie uplne)

najjulinka
autor
4. nov 2009

no domča už je hore s plačom.. lucka nam vyliala čaj... a čo jej vadilo, že na zemi kde vyliala čaj je vlas.. . 😠 tten čaj ju vobec nesrdil... jej sa mlačky pačia.. džabala sa v nom rukou.... ona ma toto tendenciu robiť aj ked jej vyskuam nedať plienku... mláčky zbožnuje...

marketka1
4. nov 2009

Tak my sme už napapaný Maťo ide kresliť.Kubo sa snaží zahajať. Počko nič moc včera bolo krásne celý deň svietilo 🙂

mata2
4. nov 2009

dobre rano,
trielim s milkom na kontrolu na rehabilitaciu 🙄
uz sa tesim na ten vreskot zas 😒
dufam ze doktorovi ukaze ze vie chodit,a nie sa iba hadzat o zem...

lenkove
4. nov 2009

Mata
🙂
Inak, ja som hore od siestej, moje "dieta" si nastavil budik, ze ide pisat clanky... a ked zvonil, len sa otocil na druhy bok.. vstal pred pol hodinou 🙄 ja som uz nezaspala, tak som po ranajkach, pilatese a zivam pri pisani 😉 😀

marketka1
4. nov 2009

Ináč pekne sa šíri chrípková panika. Farmaceuti sú isto radi že im ide biznis. v Ke vraj nekúpite rúška v lekárni. 😝

mixka
4. nov 2009

krpate akurat piju mlieko... den sa zacina 😀

najjulinka
autor
4. nov 2009

marketka či je to panikou alebo nezasobenim lekarni.. .aj sacky na moč bol problem pred časom neviem o žiadnej močovej panike... v jednej lekarni nemali vooobec a v druhej mali posledné 3....

najjulinka
autor
4. nov 2009

my už sme po kresleni, pečiatkovaní. Domča čerstvo po deiate a ideme davat na nočník a krmiť pri tom velkáčov....

mixka
4. nov 2009

juli, ty krmis deti na serbli 😕 ???

marketka1
4. nov 2009

juli na čo sú Ti sáčky na moč?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre