Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

martina_maxian
12. nov 2009

Juli super... ďakujem krásne,,, 🙂 červene a čierne sú super... teším sa veľmi.. veľmi,,,, Ja za také hodinku odchádzam z práce a idem sa vrhnúť na nákupy.... aspon trošku,,, 🙂 🙂 🙂 🙂

suezana
12. nov 2009

Práve mi prišlo doporučene z Nitry, že môžme začať s prípravou, čo mám robiť?

maznacik007
12. nov 2009

a kde ste sa rozhodli robit si pripravu?

suezana
12. nov 2009

My máme napísané na úrade, neviem. 😒

maznacik007
12. nov 2009

ako to mozes zmenit... dokonca aj pocas pripravy..to je len na vas...
ale ak na urade tak tam treba ist a dohodnut si s nimi terminy...

😉

magimary
12. nov 2009

dala som malého spinkať, letím do podkrovia niečo porobiť... 😉 , tak sa zase "uvidíme" (či "ukočíkujeme" 😀 ) potom...

maznáčik, neviem, ale myslím, že v akcii je práve len ten červený (lebo sa až tak nemíňa)... ale ja by som radšej ten tmavomodrý... (som zaťažená na modrú... 😅)...uvidíme, keď uvidíme...
ale cenu som myslela skôr v porovnaní s "bumlešom",lebo typovo sú veľmi podobné a cenovo úúúúúúúplne odlišne ( 😅)...
už idem makááááááááť...
a
matimaxi, Tebe úúúúúúúúúúúprimne a veľmi závidíííííííííííM!!! v dobrom... 😀, uži si to (nakupovanie)!!! 😵, zaslúžiš si ho... 😉

maznacik007
12. nov 2009

mary ked ju zajtra /Leu / stretnem pred skolou alebo sa objavi na facebooku alebo na skype tak sa opytam.. ci nema aj modru.. v tej cene 😉

suezana
12. nov 2009

Tak práve som volala do Nitry 😲 , povedala mi, že tomu vôbec nerozumiem, že aké termíny si chcem dohadovať, že predomnoou je 76 ľudí, ktorých oni budú kontaktovať, do konca roka, že vôbec nemám volať a vlastne, že sa mám ozvať tak v marci ☹ a bola protivná 😝 Fakt som si to inak predstavovala.......

maznacik007
12. nov 2009

suezana.. neboj poriesime.. v marci budes uz dietatko hladat a nie ze na pripravu 😠 chodit

mexx
12. nov 2009

Neznasam take protivne uradnicky... 🤐 😔

martina_maxian
12. nov 2009

suezana,,, tak potom tá dotyčná pani tomu vôbec nerozumie... 😠 Tak choď na prípravu niekde inde...napr do Návratu, Úsmevu... 🙂 nedaj sa odradiť..

suezana
12. nov 2009

Ďakujem maznačik, to je na 😢 , mám ísť zajtra u nás na soc. a zmeniť si prípravu niekde inde? /úsmev, pride/. Ja nemôžem takých arogantných ľudí, ja potom neviem rozprávať a keď bude takáto, tak mi muž z tade zdrhne 😉 Obávam sa, že tomu asi fakt nerozumiem. Inak u nás tá pani na soc. je anjel, oproti tejto.
Luckada, som zvedavá, čo Ty povieš 🤐

maznacik007
12. nov 2009

Moja nestresuj uz som volala do usmevu.. v Nitre by mal zacat kurz PRIDE od januara este mi to overia mam mobil na tu kocku co to riadi..

Navrat mate daleko na dochadzanie.. 😒

ako ked je uz teraz takato tak tam urcite nechodte na pripravu.. to by bol des.. este dens ti napsiem presne info.. a dam ti kontakty.. 😉

maznacik007
12. nov 2009

zatial nic nerob.. ja ti poviem presne co ako.. potom.. normalne len napises list na socialku ze chces zmenit subjekt pripravy.. bla bla

suezana
12. nov 2009

Ďakujem, si zlatá 🙂

cairka
12. nov 2009

jejda, aká kočíková debata sa tu zas rozprúdila 😀 😀

suezana, k socke nemám slov 🤐

jani, rýchlo sa vyliečte. 🙂

magimary
12. nov 2009

tááák, už som dopracovala... 🙂 , teraz ma síce trhá v krížoch (ako na "seknutie"), ale som rada, že cez víkend môžeme pokračovať ďalšou izbou... 😉

maznačik, a ty ju poznáš????????? 😨 😅 😕 , ako veľmi? nedalo by sa u nej vybaviť príp. aj nejaké sponzorské? 😅 😕 , oni tam (v ivanke) predávajú aj tie bubleridy...( 😵 🤐 😵 )...teda, ak je to tá istá pani, ako v linku... 😕

suezana, prosím, nevšímaj si "nevhodných ľudí" na nevhodných miestach a už nikdy s ňou ani nehovor! Nepotrebuješ takéto stresy! 😠 ved úrečo aj? ty chceš urobiť dobrú vec a nejaká "svetaznalá a vševediaca" úradnička ti to takto znepríjemní... 😝 , šup-šup do usmevu al. inde... 😉

yukki
12. nov 2009

Ja som prvý a jediný kočiar kúpila z druhej ruky, a farbu som vopred vôbec nevedela, len podľa tech.popisu a ceny som rozhodla a.....a dobre je, a žiadny ďalší nemôžem ani nechcem kupovať. 😉

magimary
12. nov 2009

yukki a malú markie budeš nosiť len v nosičoch? ale také mimi si ešte potrebuje aj "vystrieť" chrbátik, či? 😕

yukki
12. nov 2009

no ale veď Kika ten prvý nezlikvidovala predsa! Veď ja mám kočiar...či mám kúpiť druhý (nemám za čo), lebo markétke nebude tento pasovať k očiam? 😕

yukki
12. nov 2009

Ináč to mimi lietalo po interakčnej miestnosti ako tarantula dnes. V každej ruke hračka a poďho cez miestnosť...a už sa mu tlačí tretí tesák, hore. Ta už za chvíľu aj slaninu pokuše 😝

suezana
12. nov 2009

Yukki, práve som si pozerala tvoj album, krásne detičky, krásne prostredie, tie psy 😵 , som hotová 😀 .To sú tvoje všetky 4?

cairka
12. nov 2009

suezana, yukkina je len kika zatiaľ, tie ostatné si požičala 😉

yukki
12. nov 2009

Ta maj rozum, nie!!! Jedno je Vaneska od Cairky, dve sú od Adrianamickova-ona má teraz pokazený PC, ale má tu 3 albumy, a len jedna je moja. Aj psy sú moje. Aj prostredie. Za chvíľu budem mať druhú ale 4! Nie!!!

magimary
12. nov 2009

jáj, yukki, som myslela, že ten prvý už nemáš... 😅 😕 , som to tak pochopila, že si to písala v minulom čase 😉

yukki
12. nov 2009

No, to už je minulosť kedy som ho kupovala...dva roky. Ale JE dobrý.... 🙂

cairka
12. nov 2009

yukki, ved aj julia má 5, mi nevrav, že ty by si nezvládla 😀 😀 😝

lenkove
12. nov 2009

Inak mna dostalo, ked v studiu po vystrajajucich prisla babi a oni ju chceli atahali sa za nou... tak toto v DD nehrozi... mat mami tati a k tomu aj babi 🙂 ale aj v DD boli sikovne a pekne deticky, len smutne.. 😔
ako sa vesali na kazdeho.. ako nemali vztah vytvoreny,presne ako K. hovoril... 😔

cairka
12. nov 2009

leni, to je pravda s tou babi 😔

yukki
12. nov 2009

Cairka, maJÚ...s Karolom...t.j. 2,5 dieťaťa/ks...a k tomu predsa spejem aj ja! nakoniec, aj Ty by si zvládla aj dve aj tri...len by si musela mať robotu na ktorú si sa školila a ktorú už pol roka? márne hľadáš.... 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre