Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

pupaviena
12. nov 2009

tak nic, asi si to nepozrieme...

zicon
12. nov 2009

Noo bohuzial, skus zajtra.

laculik
12. nov 2009

moj ex je kameraman, a som s nim kamerovala casto a moj exex bol produkcny pri filmoch. obdivujem ludi co si do bytu štáb vpustia 🤐 . A juli, cely ten vas pribeh co bol vcera som len rozmyslala, ako to natacanie s 5timi detmi zvladli? to nie je predsa mozne! mate moj velky obdiv!

najjulinka
autor
12. nov 2009

no zvladli sme...asi oni tiež improvizovali.. leboono to nie je len tak... ale zlatí boli. .lebo deti v aute zahajali, tak všetci pekne čakali kým sa zobudia, že nech sa vyspinkaju, že jasne... 😀 ja som za ten den nevypila nai kvapku vody a ani nič nezjedla... takže asi taká makačka... deti som hlavne sledovla aby mali mať čo maju mať... na ostatné nebol čas...... a k tomu lucka chorá - to bolo dosť na nerv, lebo len nosiť na rukach, plač k tomu a tak... skoro nič nepovedala, ina ukecana je až až... no šou z nej nemali voooobec...

zicon
12. nov 2009

Ale vydis je, ale stab asi este dlho nebude chciet mat deti 😀 😀 😀

zicon
12. nov 2009

Najjulinka nejest to sa da pochopit ale nepit chces si ublizit, ale predpokladam ze ked odisli dala si si velku veceru.

najjulinka
autor
12. nov 2009

inak laculik kiko ti vie aj také slová nehmotné že čo su.. lebo ja som dnes zírala,ked lucka použila sovo "dýcham" a ešte aj vedela čo to je - mi to predviedla... 😨 😨 😨 😨 😨 😨 ona akože plno slov ma už prekvapilo a tak.. .ale to dýchanie dnes.... to bola na mna velká abstrakcia pre takého krpca...

ralanka
12. nov 2009

http://video.markiza.sk/archiv-tv-markiza/modre...
púpavienka skús malo by to byť už priamo na to a už len play 😀 😀 😀

najjulinka
autor
12. nov 2009

zicon ked odišli, tak sme si spratali hračky tak aby sme vedeli v pohode do spalne dojst a aby sme rano vedeli hned s detmi fungovať 😉

zicon
12. nov 2009

A ked ste pratali hracky?? Ty vies ist hladna spat??

najjulinka
autor
12. nov 2009

potom sme si asi čosi dali,a le ver tomu, že som už nevarila... sakra... vsak mne sa na sporaku polievky vari asi 4 hodiny.. .som na nu zabudla...

laculik
12. nov 2009

ale lucinka vobec nevyzerala choro, jedine ked zaspavala na rukach. inak v pohode, zlata bola 😉 .

zicon
12. nov 2009

To uz bude huspenia 😀 zachladit a rano sa moze triast.

najjulinka
autor
12. nov 2009

ona nezaspavala na rukach .. .to tak vyzer u nas chora Lucinka...

zicon
12. nov 2009

Inac jak to zostrihali tak to moze vyzerat dvojsecne

1. Reklama na profi rodiny

2, Porpagacny film preco nemat dieta. 😉

zicon
12. nov 2009

Mna huspeniu by som si dal, uz teraz sa zalizujem.

najjulinka
autor
12. nov 2009

Ja radšej hovädziu polievku 😀 😀 😀 😀 😀

zicon
12. nov 2009

Hovadziu polievku aj ja mozem a taku varenu more casu.

najjulinka
autor
12. nov 2009

zicon toto bola reklama... tak o 12 rokov, ked sa to bude u nas možno hemžiť aj puberťákmi, tak potom to bude to druhé 😝 😝 😝 😝 😝 😝

zicon
12. nov 2009

Ja som myslel na cerstvo zenateho muza, ktory toto ukazuje manzelke pri naznaku toho, ze si maju zriadit dietatko.

zuzus1
12. nov 2009

No, tak sa Vam tu votriem a je mi jasne, ze tu budem za trapku, co prisla potom, co najjulinka zahviezdila v TV, ale verte- neverte nahoda ako voci...ze sa snazim najjulinku najst niekde aktualne uz asi 2 tyzdne /juli, Ty vies, kedy som pisala na bbtko- ja idiot som si myslela, ze neprispievas na bbtko, lebo nestihas, a Ty tu vo velkom na koniku...Nenapadlo ma tu hladat, neviem preco...pozerala som cez google a vsetko , co naslo, boli uz uzamknute temy...
no a teraz k veci:
X krat WAW k tomu co Ty s manzelom, ale aj vsetci profi rodicia robite, Juli, ved som Ti uz pisala aj ssku na bbtk a si mi uz aj odpovedala, ale musim este zopakovat, ze uzasnu reklamu ste spravili profi rodicovstvu a ze iste dvojicky pojdu coby dup /ak som spravne pochopila, rodinku uz aj maju 🙂..
Ja som sa o moznosti profi dozvedela az nedavno amomentalne som v stadiu rozhodovania, ci ano a ci uz /mam 3 deti, z toho najmladsie 6 mes./ a momentalne zhanam vsade info o tom co a ako...
tak hadam Vam nebude vadi, ked tu obcas, coby zaciatocnicka zatraposim pre Vas smiesnymi otazkami...
dakujem, ak ste docitali moj editorial
😀

laculik
12. nov 2009

jaaaaj, ani nehovorte. dnes som bola s mojou kamaratkou, ma a su s drahym 15 rokov. nejako sa v poslednej dobe zhodli, ze oni su neni az tak moc na deti a ze je im takto super atd... a zrazu necakane je v 3 mesiaci!!!! ale chuda, je uplne z toho na nerv. Place a je na dne. Tak som sa snazila dnes jej trochu nahoorit, ze je to pozitivne. ach jaj.

yukki
12. nov 2009

Pridala som pár foto z dnešnej IA...malá je perfektná, dúfam že do konca januára ju máme v chalupe.

najjulinka
autor
12. nov 2009

Akurát som kukla yukky.. no vyzerá perfektne 😀

martina_maxian
12. nov 2009

yukki, krásna je a tie magické oči... super... 🙂

najjulinka
autor
12. nov 2009

laculik tak však jej povedz, že ked to nekce, že tu je poradovnik až až.. .uvidiš, hned bude kcieť 😉

laculik
12. nov 2009

zuzus, vitaj a nic nepytaj 😀 😀 😀 😀 . nieeee, jasne, ze pridi sem hocikedy a popytaj vsetko. snad Ti budeme vediet odpovedat, teda aspon profi budu. ja mam v pestu, nie som profi 😉 .
jaaaj, dala by som si nieco, ste mi s tou hovadziou polievkou urobili chutky, som zistila, ze mi v bruchu hraju cigani 😀 😀 😀 cize aj maly. ale ten uz spi. no, ja tu nejako haluzim uz. asi idem do postele, nech tu nevyzerem, aj ked nemam vlastne co, chladnicka poloprazdna....

zicon
12. nov 2009

WOW

laculik
12. nov 2009

yukki, super! a co kikuš 😀 na ňu hovorí?

laculik
12. nov 2009

juli, som jej hlavne prizvukovala, ze nemusi ist v cudzich detoch, a ze zivot sa jej neskoncil, ze pracovat, zabavat a atd moze aj popri jednom dietati hravo, ale hlavne nech to svoje brucho pohladi a babatku povie ze je ocakavane a lubene.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre