Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

najjulinka
autor
19. nov 2009

ale len závin z listkoveho cesta.. mam orechy a treba ich spotrebovať... mam listkove cesto, ktoré tiež treba spotrebovať.. .tak som to dala dokopy... orechov mam plno.. tak dumam či na večeru nebudu cestoviny s orechami.. o par dni budem piecť orechovú tortu.. na Vianoce čosi orechové a snad tým orechy skončia... 😀

magimary
19. nov 2009

no, leni, prešetria podmienky a keď uznajú, že podmienky dostačujú, tak malá ide... 😒
záleží to od iniciatívnosti a prezieravosti šetriacich úradníkov... 😕
tuto to dosť funguje...
iné je to možno v osadách...

magimary
19. nov 2009

juli, komu tortu? 😕 😅
dala by som si niečo orechové... 😅
ľúbim orechy...

najjulinka
autor
19. nov 2009

tortu buduci weekend.. karolove meniny dodatočne oslaiť a Luckine meniny v predstihu... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

magimary
19. nov 2009

ahá, ahá...tak predsa sa mu k tým meninám niečo len ujde... 😅
a čo tvoje tehu? nebude mať aj živý darček? 😅 😀
už ti je lepšie? 😅 😉

najjulinka
autor
19. nov 2009

jeminku ... mame to... "jebačka" = naberačka.. .ale to ma nenapadlo, lebbo na naberačku ma aj inu kolmoleninu... ale teraz som na to prišla......... jeeminkuuuuu... chuda dieťa... sme jej nerozumeli čo kce..... a mohla mať kolko kce.... ona sa lubi hrať s naberačkami z UM 😀

najjulinka
autor
19. nov 2009

mary mary.. .takto verejne... no ja neviem.. .asi lepšie... ale +/-je to tak narovnako.. .unavene...

magimary
19. nov 2009

veď aj ty si to už spomínala verejne... 😅
takže príznaky pokračujú... 😅 😉 😀

najjulinka
autor
19. nov 2009

mary nerob si zo mna srandu....

magimary
19. nov 2009

už som ti hovorila, že si NEROBÍM! 😉

najjulinka
autor
19. nov 2009

Hmmm Lucka filozof.... že "Čas ide" 😨 😨 😨 Z kade na také chodí, nechápem... Ale pravdu má... 😀

maznacik007
19. nov 2009

juli no coo prezrad..... ziva chripka je to????//

najjulinka
autor
19. nov 2009

maznacik si rob srandu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

najjulinka
autor
19. nov 2009

manžel poobede doniesol posledných 6 akciových Sunarov čo mali a pokladnička sa ho pýtala, či už deti vypili, že doobeda bola jeho manželka na nakup 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

magimary
19. nov 2009

a kde majú sunar v akcii? aký kupuješ? 😕

martina_maxian
19. nov 2009

majú v bille magi,,, Aj ja som chlapa poslala kúpiť,, 🙂

yukki
19. nov 2009

Cairka ďakuje. Sú na samotke, Veve vyzerá zdravá 🙂

martina_maxian
19. nov 2009

jemin nestrašne z nemocnicami, ja tam idem zajtra,,, ☹ inak dnes mám dovolenku a som v robote.. Tak ja som asi fakt chorá,, asi idem teda oprávnene do tej nemocky.. 😀 😀 😀

magimary
19. nov 2009

aké číslo sunaru kupujete? lebo ja som zistila, že (inak zapekajúci sladky) sunar nášmu Zajkovi aspoň trochu zahustí stolicu a nehnačkuje toľko...tak rozmýšľam, či nenabehneme na Sunar(isko)
za koľko ho majú v tej Bille? 😕

mati, no v robote počas dovolenky-to je úplne hrozná diagnoza...na to ale ani nemocnica nepomáha... len dve deti by tu mohli pomôcť v terapii... 😅 😉

magimary
19. nov 2009

a juli, kde ho kupuješ na nete a za koľko (Sunar)...
hoď link...
dík...

martina_maxian
19. nov 2009

dnes ma nahnevali s tým kočíkom, tak som sa prišla do práce vyzúriť.. 😝 😝 😝 A robím už len do konca toho mesiaca a končím... 🙂 už ma tu dllllho nik neuvidí.. 😀

magimary
19. nov 2009

viem, že za to "môže" kočík 😅 😀 , ale ísť sa upokojovať do práce to je fakt nejaké číslo diagnózy... 😀 😀 😀
a čo vlastne robíš, že ťa to tak upokojuje... 😅 ?
a ani si sa tam nedovolala??? 😨

macocha
19. nov 2009

Martina: TU ta dlho neuvidime?? 😕

martina_maxian
19. nov 2009

robím akvizičného manažera v banke,,, a občas to aj upokojuje, ale len občas.. 😝 😀
no a nakoniec som sa do firmy dovolala, tak sa mi veľmi ospravedlňovali, že to preavdepodobne omylom zabalili,,, Vraj to mám zabaliť a poslať im naspäť... no len dvojkočík momentálen nemajú čiernu farbu... tak vraj to dlhšie potrvá... no skvelé, fakt.. 😠 😠

martina_maxian
19. nov 2009

mimina možno aj tu,, uvidím ako budem všetko stíhať,,, no ale myslela som v práci, že ma dlho neuvidia.. 😉
A ty si tu už dlho nebola.. zdravé ste?? 🙂

macocha
19. nov 2009

Mati, ja som si dnes bola po ATB... a Dianka je zdravá, hoci na ňu už 2 týždne kašlem. Teda nie že som sa vykašlala, len že mám taký kašeľ 😅

držím palce na ten kočík - ale veď ešte máš trochu času, nie?

magimary
19. nov 2009

íha, tak to by mňa neupokojilo asi nikdy... 😀
aleje fajn, že Teba (aspoň) občas áno... 😅 😉
no, ale to by ma ešte viac naštvalo, keby mi povedali, že to mám zabaliť a (na vlastné náklady!!! 😠 ) poslať späť!!! prečo by som mala ja ešte doplácať na ich omyle??? 😠
veď nech si ho vezmú, keď to privezu iný...
aspoň sa budú ponáhľať! 😠

martina_maxian
19. nov 2009

teeeda,,, tak sa len pekne lieč a nekašli na Dianku, aby to nedostala od teba.. 🙂
chvílku ešte máme,,, ale chcela som vyskúšať a strašne som sa naň tešila,, no a oni pošlú jeden,,, Ja som skoro odpadla.. 😠 😠

martina_maxian
19. nov 2009

magi,, ja som od včera večera na nich nahnevaná,,, a hlavne preto, že som sa na ten kočík hrozne tešila.. 😠
ale nevadí,,, veď ešte chvílku počkám... musím.. 😒

macocha
19. nov 2009

Magi, ani pre mňa ten svet financií veľmi nie je. Ale možno práve preto som taká nekľudná 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre