Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

magimary
10. jún 2009

idem už do hajan... 😔
dobrú!

lienocka235
10. jún 2009

AHojte kocky.. tak sme doma z pripravy... 😉

mata2 tento link co ti Juli poslala
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5701168 27 euro tak to je z ikey aj my ju mame a je super... vrta sa ale do steny.. ale inak parada.. a nova sa da kupit za 33 eur... mozno toho 18.6 bude este lacnejsia... ak budes mat zaujem mozem ti ju kupit.. neviem sice odkial si ale napis mi do IP a mozno si urobime vylet... muz totiz chce otestovat auto.. 😝

takze Juli ty nakupujes vo velkom... 😀 super tak si uzivaj hniezdenie.. inak tie sedacky fakt super cena... 😉

inak pekny vecer kocky...

cigaretka... v usmeve v ba skupina bude v juni kocit. a v navrate zrovna bezi pokial viem.. skus sa informovat ze co sa deje.. lebo cez prazdniny je to s pripravou poslabsie...

magimary
10. jún 2009

tak ešte predsa niečo! 😨 🙂
wolfsfinka (či ako sa to píše?!) má v albumoch pozitívny tehutestík! myslíte, že čakajú?! niečo mi uniklo?!... 😕
ak áno, tak sa teším s nimi (ak zas niečo nepletiem 😅 )...

lienocka235
10. jún 2009

mata prepac.. ta nova zabrana stoji 40 eur co je dost.. 😝 skus pockat na toho 18. teho ci ju nezlacnia...

magimary
10. jún 2009

lieni, ale akcia v ikee začína už 16..., či nie?! 😕

lienocka235
10. jún 2009

jaaj zas tu budem mat monolog.. ale hadam posledna poznamka.. mata2 vo viedni maju tu zabranu za 29 eur...

http://www.ikea.com/de/de/search/?query=patrull...

idem este okuknut tie ich stranky.. mozno muza nahovorim..

najjulinka
autor
10. jún 2009

tak tie lacne autosedačky DEMA su zatial najužšie... manželik už spi... su to jeho deti, tak zajtra sa možno dohdneme, ktoré kupujeme... ale cena a šírka jednoznačne vyhráva... 😉

magimary
10. jún 2009

lieni, kedy by ste išli do rakúskej ikey?
a kúpili by ste tam niečo aj mne? 😕 😅
ak by som to nekúpila lacnejšie vo výpredaji?

magimary
10. jún 2009

lieni, naša (slov.) ikeakarta platí aj v AU? 😕

najjulinka
autor
10. jún 2009

lienocka ak do rakuska, tak to ti aj ja asi napisem zoznam 😅 😀 😀 😀

lienocka235
10. jún 2009

magi v pohode.. neni problem.. chceme tam ist do zoo a do ikey sa pojdeme najest a tak.. nemame nejaky termin.. tak v pohode mozeme pockat a ist az ten vikend po 18.6

najjulinka
autor
10. jún 2009

no lienocka dufam, že ste kupili pri najmensom Aviu 😀 😀 😀 😀 😀 lebo tu tých zoznamov asi bude, ked to tak verejne píšeš, že do AT zajdete 😀 😀 😀

wolfskinka
10. jún 2009

ahojte ... no baby ja nestiham na chvilku vytiahnem paty od netu a uz nestiham citat co ste vsetko popisali ...

lienocka235
10. jún 2009

magi ano karta plati aj v zahranici.. pytala som sa Anny 😀

Juli Aviu nemame... 😀

najjulinka
autor
10. jún 2009

no už sa tu asi spi... hmmm...

macocha
10. jún 2009

Juli mne sa ten nosič nezdá... teda záleží, ako chcete využívať, ale píšu, že od 6 mesiacov a u Teba je predpoklad, že budú často aj mladšie bábätká, alebo menšie vzrastom a aj tým tam bude nepohodlne. A ešte ten nosič je vyslovene turistický a do prírody. Sám o sebe už má nejakú hmotnosť. Takže na bežné nosenie a do mesta nič moc. A nosnosť do 15 kg - to je dosť slabota, aj keď zas na druhej strane viac je fuška nosiť 🙂 Ich výhodou je, že majú zároveň aj ruksak.

Manducy, Patapumy, Ergá sú síce drahšie, ale ľahšie a unesú 20 - 28 kg. A môžeš okrem chrbta nosiť aj na bruchu. A keď nepoužívaš, poskladáš na malé rozmery, čo u tých turistických nehrozí. A na nich existujú požičovne, takže v poho môžeš cez internet zobrať najprv na skúšku a potom kúpiť alebo pohľadať second hand. Alebo vždy si požičať len na dovolenku.

najjulinka
autor
11. jún 2009

No ja mám 3 klokanky na bábo.. .Toto kceme vyslovene na väčšie... Lucinka má teraz 9 kg... 20 možno nebude mať ani ked do školy pojde a to už fakt by mohla chodiť po vlastných... A ostatné deti snád tých 15kg tiež skoro nepresiahnu.. .Našla som si aj do 20 kg čo nebol za zlú cenu a aj sa mi páčil, ale chcem odskušať a ten som v KE nenašla... Momentálne sme riešili ako do Tatier aby sme nemuseli 2 kočíky... A vyšlo nám , že bereme jeden dvojčatový. Ja pre mimčo (Domču) klokanku a manžel by mal nosič... 😉 😀 😀 😀 Lebo 2 dvojčatové kočiare baliť zo sebou je asi moc...

adrianamickova
11. jún 2009

ahojte idem zavárať jahody,včera sme boli na nakup v Poľsku,skvelá cena 🙂
urobili sme si výlet do Lubovnianských kúpeľov,nabrali sme vodu z prameňa 😝,večer som ešte mrazenú jadodovú dreň,mňam 😝,dnes pod mrakom ale teplo 🙂

lienocka235
11. jún 2009

ahojte.. tak cajik uz mam za sebou..

Juli pozdravuje ta E.V.

Dnes mame dalsie stretnutie a musim poobede anchystat take jednohubky.. na neho .. tak mi tu budu chlapci kolegovia slintat.. 😀

mne sa paci nosic ERGO.. ale podla mna treba asi nezavezne skusit ci v tom to dieta bude chciet byt..

add rakusak Ikea.. tak sme dohodnuty ze pojdeme tu dalsiu sobotu.. mary.. 😉

bebe73
11. jún 2009

Cafte baby!!!! Nieco nam tu prerabaju a na chvilu mame volny pohyb po nete, tak to musim vyuzit a pozdravit Vas!!!! 😵 Kym ma neodpoja zase 😠
Len tak rychlo som prebehla posledne prispevky - Juli, gratulujem k dvojkam - tak si sa dockala. 😵

lienocka, aj my sa (samozrejme ked sa nic nevyvrbi) chystame do Viedne - poznavacie znamenie - cerveny karafiat v gombikovej dierke? 😀 😝

Magi, uz aj najmensi je doma? A mas nove babo? Jej to su zmeny.... tesim sa s Vami!!!!

My cakame na sud - vcera sme volali - este nie je stanoveny termin... 😒 Ale hniezdim - zariadujem detsku 😵 😵 😵

mixka
11. jún 2009

ahojte 🙂

bebe, drzim palce 😵

julii tiez k dvojkam 😵

musim sa pochvalit, vcera sme mali premieru a uz nenosim deti von a domov po schodoch, uz cupkaaame 😵

bebe73
11. jún 2009

mixka, caf - este som tu 😉 GRATULUJEM - sikovne baby su to 😉 Za chvilu nebudes vediet ktorym smerom mas bezat skor 😉

mixka
11. jún 2009

bebe, to neviem uz ani teraz, ked som s nimi sama vonku 😅

bebe73
11. jún 2009

to verim - som si to prezila na IA a za chvilku (dufam) ma to caka tiez 😉

yukki
11. jún 2009

Bebe silno držím palce
Mixka, dievky sú šikuľky, to Kika v ich veku ledva stála na tých zápalkách čo jej trčali pod tým veľkým bruchom...

bebe73
11. jún 2009

yukki dakujem!!!!

tak kolega hlasi, ze vyriesil, co mal a zamyka - lucim sa s Vami vsetkymi, sem ta si na nas zmyslite a ked bude nejaka zasadna zmena u nas, tak zapisem aj o polnoci 😉

majte sa krasne 😵

mixka
11. jún 2009

yukki, aj krpky maju vystupene pupky, ale inak su celkom chude aj ked dost papaju, ony lietaju jak sarkany,nie su 5 sekund v klude 😀

cairka
11. jún 2009

ahojte.
bebe, držím palce nech máte skoro po súde 😵
neviete niekto ako sa majú tofikovci?

najjulinka
autor
11. jún 2009

baby my vážne zvažujeme kupu väčšieho auta.......

Neviete ako je to s leasingom? Daju nam ho aj ked mám na dobu určitu a leasing bybol na dlhšie, než mi končí zmluva....

magimary
11. jún 2009

juli, tak toto netuším... 😕
a aké konkrétne auto ste si vybrali? 😅

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre