Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

najjulinka
autor
11. dec 2009

Super mati... Asi to najhoršie si odkrutili u nás...

adrianamickova
11. dec 2009

Ahojte mamičky 🙂 🙂

dioliana1
11. dec 2009

cawte
mati ja davam odzačiatku trvanlivé mlieko...nič im z toho nie je, Lenka mala tiež ako tvoji tolko ked mi ju doviezli....

dioliana1
11. dec 2009

ada takže o 16.15 pred Návratom? 😀

mexx
11. dec 2009

Bre ranko,

od rana mi duni v hlave, ale nas suhaj ma asi len tak nenecha vydychnut. 😝 Nevadi, doladime... 😀

Dnes ma mladenec narodeniny. 😵 A lieta tu ako taky "mentolko"... 😅 Dostal interaktivne choditko, ktore sa mu strasne paci. Ked ma vypnute zvuky, tak ho tlaci a chodi a tesi sa, a nam je strasne smiesny, lebo vyzera akoby tlacil malotraktor a oral. A ked mu zapnem zvuky, tak uplny koniec, lebo len co sa pohne, spusti sa hudba, on okamzite zastane a zacne tancovat. Ibaze hudba stichne, on vyjavene pozrie, zas sa kusok pohne, hudba sa spusti, on zastane...no zacarovany kruh, takto dookola... 😀

najjulinka
autor
11. dec 2009

Mexx blahoželáme Vilkovi k 1.narodeninám.

yukki
11. dec 2009

Veru! Mauglí má rok, všeeetko najlepšie mu želáme! 🙂 🙂

cairka
11. dec 2009

dobré ránko.
Mexx, všetko najlepšie V. k narodeninám 😵

dioliana1
11. dec 2009

😀 mexx to musí byť bombový pohlad.... 😉

dioliana1
11. dec 2009

všetko naj....

mexx
11. dec 2009

Dakujeme. 😵 😉

adrianamickova
11. dec 2009

oslávenec 🙂 🙂 všetko najlepšie,veľa zdravíčka a od nás pusu na líčka 🙂 🙂 🙂

mata2
11. dec 2009

ahojte,
vsetko najlepsie V. k narodkam 😵 😵 😵

dioliana1
11. dec 2009

mata, ty máš Vianočné dieťa.... 😀

pimpa
11. dec 2009

Fiha, ako vidim, same narodeninky, vsetkym blahozelam a prajem nadherne dni plne lasky 😵

U nas zamraceno, Patko v postielke nechce spinkat. Ucime sa papat jedlo s kuskami, nie len mixovane 😝

maznacik007
11. dec 2009

Vsetko najlepsie V. k narodeninam... 😵

brulka
11. dec 2009

Aj ja sa pridavam ku gratulacii !!! a vela radosti pri orani na traktore 😀 😀 😀 to musi byt krasny pohlad 😵

brulka
11. dec 2009

maznacik a co trhy dnes plati to z tvojej strany? lebo ja budem asi az na poslednu chvilu vediet ci sa mi podari prist alebo nie 😖 sef navalal roboty akoby len pondelok ☹. vy ste mali ist v plane tak ci tak vsak?

dioliana1
11. dec 2009

mexx sak hod fotku ako orie... 😀 😀 😀 😀

brulka
11. dec 2009

ano fotku fotku 😀

marketka1
11. dec 2009

Ahojte 😉
Tak všetko najlepšie Vilkovi k tým prvým narodeninám 🙂

Mne sa dnes konečne podarilo dokončiť to nekonečné vybavovanie ZTP po 4 mesiacoch. o 17 máme Mikuláša z úsmevu tak som zvedavá ako Martin zarecituje básničku vieme hrušku zelenú a oli oli janko.Mikulášske sa mu dajak nepáčia nechce sa ich naučiť.

brulka
11. dec 2009

marketka ach tie nase urady !!! namiseto aby tu boli pre nas su akoby proti nam. esteze to uz mas uspesne za sebou! ale nezavidim 😒 . a drzim palceky nech martinko exceluje 🙂 😀 🙂

mexx
11. dec 2009

Fotky budu po vikende, oslavovat budeme az v nedelu, tak potom sa pochvalime. 😉

Ludia, ja by som sa dnes najradsej v posteli valala a nic nerobila, som uplne odrovnana, netusim z coho... 😅 Koniec mi je. 😔 Zato mlady pan je plny zivota, ked neskace, tak tancuje, ked netancuje, tak spieva, ked konecne chvilku sedi, tak recni a zase spieva. 😅 Keby aspon vedel daco rozumne hovorit, by sme si pokecali, ale takto mi z toho sibe pomaly... 😝 No co uz, idem vyvesat pradlo, hodim dalsie poprat, a dalej ho pocuvat... 🙂

najjulinka
autor
11. dec 2009

Tak my mame namontované 2 police v bývalej izbe dvojčat... Ide to trošku.. Pomaly ale predsa... 😀

marketka1
11. dec 2009

čo ste dnes varili?

martina_maxian
11. dec 2009

varila som pyré a kuracie maso na prírodno a mrkvovú polievku,, ale to ja pre dvojky.. 🙂

dioliana1
11. dec 2009

ja pradajkovú polievku, obalované rybie kocky a zemiaky 😀

dioliana1
11. dec 2009

kuk foto 😀 😀 😀

brulka
11. dec 2009

jeeej doliana aki krasni rostaci 😀 😀 😀 aj tu pri vas vyhladnem asi pojdem rychlo na obed 😉

mati a ty varis dva obedy? pre vas a pre certikov zvlast? to sa navaris 😉 inak ako sa mate?

brulka
11. dec 2009

tam chyba bodka. rostacikov jest nebudem 😀 😀 😀 !!! ale na druhej strane ked pozeram tie foto tak mam straaasnu chut byt aj ja mamicka 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre