Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

lenkove
11. dec 2009

ved aj ja, to boli prve tri roky a teraz rok a pol 😀 😀 😀 sa akosi mrtvim a neviem pracou pohnut.. asi preto, ze robim na 100 inych projektoch.. 🤐 🤐 najnovsie na interakciach 😵 😵

a vam drzim palce 😵 😵

yukki
11. dec 2009

ďakujeme! Dúfam že niekedy vo februári rodím.

lenkove
11. dec 2009

aj ja 😵 😵 taky termin, 2.2 alebo max 10.2 berem 😀 v aprili uz musime byt adaptovani, budeme slavit prvy rok! 😉

cairka
11. dec 2009

jéj, v apríli, budeme spolu sláviť 😀 len my nie 1 rok 😎

yukki
11. dec 2009

Držím palce aj ja Vám! 🙂

lenkove
11. dec 2009

Cairka
no teda, aj ty mas Barana? 😀 😵 aj ja som baran 😉

marketka1
11. dec 2009

Mne sa zdajú tie Vaše termíny pôrodu lenka yukki nejako veľmi ďaleko my sme tak dlho nečakali.Pozerám do papierov nás informovali na UPSVaR 9.2. a 6.3 prišiel domov na predbežko. je pravda síce že nebol v profi ale v DD.Nechápem prečo Vám to tak dlho naťahujú.

cairka
11. dec 2009

to nie je jasné z toho, čo o nej píšem? 😀 veve je baran na pohľadanie 😠

marketka1
11. dec 2009

cairka aj my máme barana kríženého s býkom 😀 😠

cairka
11. dec 2009

marketka, to je radosť, čo 😎 😀 😀 😀

lenkove
11. dec 2009

marketka
u nas to nie jej vina uradu,ale nas, my nemozeme skor ako 4.1 😢 😢 a potom ratam aj ja s tym mesiacom 😵
my sme doma boli : mama bracho ryba ja otec baran a bracho byk 😀 chudaci rybiaci pri nas 😎

marketka1
11. dec 2009

tak ja a mm sme ryby.Martin je rak Kubo strelec.
cairka niekedy radosť niekedy až zúfalosť nevieme odbúráť tvrdohlavosť a zaťatosť.

cairka
11. dec 2009

ja som sa minule smiala, kamoška vysvetľovala, že jej malá je strelec a hovorím reku furt lepšie ako baran a kamoška, že "no to určite, strelec je rovnako tvrdohlavý ako baran a ešte si aj každého bezdomovca vezme domov" to už som sa začla rehotať 😀 😀 (kamoška nevedela, že som strelec) 😎

lenkove
11. dec 2009

marketka
a to u koho? 😨

lenkove
11. dec 2009

cairka
to je dobreeeeeeeeeeeeeeeeeee 😀 😀 😀 😀
my dvaja s mm sme lev a baran 😉 ja teda na horoskopy samozrejme neverim 😉 ale pomozem si ked sedia? 😀

cairka
11. dec 2009

lenkove, ale konečne som pochopila...občas sa ľudia pýtajú, že čo ma to napadlo, si vziať malú...a už viem, to preto, lebo som strelec 😝 😀 😀 konečne mám odpoved 😠

mayap
11. dec 2009

ahojte
takže najskôr blahoželáme matimaxi k pokladíkom, V. k narodeninám a nádejným maminkám k ľahkému ale hlavne rýchlemu pôrodu... 😵 😉

keď tak riešite znamenia, tak aj ja a MM sme ryby a Paťo je baran ako vyšitý... 😝

my si zajtra prinesieme do izbičky stromček a už len budeme čakať kedy nám ho Ježiško ozdobí... 😉
a

mexx
11. dec 2009

My sme panny, obaja. Ale ci to na nas sedi, neviem, lebo vlastne neviem, ake su typicke panny. 😅 A dieta je strelec. Ja znesiem cokolvek, ale so skorpionmi to je tazke... 😝

yukki
11. dec 2009

aha. Dobrá odpoveď. Požičiam si ju občas, Cairka. 😉

mayap
11. dec 2009

prečo mexx? ja mám staršieho syna škorpiona, mama je tiež...

mexx
11. dec 2009

Maya, asi to bude zlou, resp. tazkou skusenostou so skorpionmi. 😅 Ale aj tam je to velm individualne, lebo napriklad moja mama aj moja svokra su obidve skorpioni, a je medzi mooooooc velky rozdiel. 😅

marketka1
11. dec 2009

leni Martin je tvrdohlavec. Dnes som sa naňho nahnevala sestra prišla vypomôcť postrážiť oboch (+jej dcéra.)potrebovala som ísť dokončiť pre MArtina ten ZTP preukaz a nechcelo sa mi ísť s deťmi.Keď som sa vrátila sestra že Martin je riadne žiarlivý a že Kubovi ubližuje že ho musela strážiť(keď som s nimi ja tak sú v pohode len bežná hádka o hračky ináč žiadne bitky sa nekonajú) tak ma to dosť prekvapilo.A zas na Mikulášovi ma milo prekvapil. taký náš kamarát 2,5ročný sa zase rozhodol drgať do Kubka na to Martin zakročil že nemoze kubko bábätko male nonono padla výstraha škaredý pohľad a postavil sa pred Kubka.

mayap
11. dec 2009

aha mexx, pochopila som... 😀 😀 😀
ja to mám zasa ťažké s mojim malým barančiatkom... aj včera keď rozhádzal drevenú stavebnicu a nechcel ju upratovať, tak som mu nakázala, nech uprace tie kocky okamžite do vedierka, lebo ich vyhodím smetiarom... on upratal...
...kocky... na tie ostatné geometrické tvary sa vykašľal... 😠 a ešte mi tak drzo do očí povedal: maminka, však si mi povedala Paťo okamžite uplac kocky do vedielka, a ja som ich pledsa uplalal... 😠

magimary
11. dec 2009

ahoooojte! 😵
tak som doma! nohy si už ani necítim (stála som na nich 12 hodín v kuse 😝 😅)
idem si vás prečítať, aktivistky moje... 😅 😉

cairka
11. dec 2009

mayap, 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mayap
11. dec 2009

inak, Paťo ma teraz večer pred spinkaním dostal svojimi otázkami...
hovorila som mu, že musí rýchlo zaspinkať, lebo zajtra musíme nachystať vianočný stromček do izbičky, aby ho mohol prísť Ježiško ozdobiť. asi 5 minút bol ticho a potom sa spýtal, že či ten stromček príde ozdobiť náš Ježiško z kostolíka... ...tak som mu povedala, že hej... ... a on nato, že či ten s tými fúzikmi... ... tak som povedala, že hej... ... a zaklincoval to slovami, či s ním príde aj Panna Mária... ... keď som mu na to prikývla tak len v polospánku sa spýtal, že prečo Panna Mária nepovie Ježiškovi, aby sa oholil... 🤐
...kde na to to dieťa chodí... 😨

mayap
11. dec 2009

cairka, uznaj, mohla som sa na neho nahnevať ????
...poučenie do budúcna: dôkladnejšie formulovanie príkazov... 😝

mexx
11. dec 2009

Maya, ono to ale vychadza v prospech mojej svokry... 🤐 😀

No ja idem, dobru noc pre dnesok, oci sa mi krizia z bolesti hlavy... 😔

lenkove
11. dec 2009

mayap 😀 😀

mary, ahoj 😵 😵

inak, ja si prave skusam vianocne darceky 😀 (popri baleni) dospelakom som dnes nakupila pyzama 😀 zdali sa mi kosele nocne tak obrovskeeee ale su ok, ani sa mi ju nechce vyzliect 😉

mayap
11. dec 2009

mexx,
ups... 😅

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre