Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

cairka
16. dec 2009

dobré ránko
zajko, prajeme všetko najlepšie 😵 hlavne rýchlych (profi)rodičov 😉
my sme tiež "objednali" tortu na srdiečkové narodeniny, ale ak dieťa dnes nazaľahne skoro, tak má smolu 😠 o polnoci sa mi nebude chcieť tortu robiť 😝

maznacik007
16. dec 2009

Zajkovi vsetko naj a hlavne nech sa ten jeho srdieckovy bocian poponahla... 😵

magimary
16. dec 2009

Ďakujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem za Zajuška!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Idem po oslávenca do postieľky(už sa hlási 😅 ), vychystáme sa na výjazd a hneď ráno dostane tortu ( 😵 ), ostatné, až keď prídu chlapci 😉

Cairka, maznáčik, treefné a kiežby 😕 😅 😵 😉

a inak dobré ráno! 😵

najjulinka
autor
16. dec 2009

U nás poletuje sneh.

martina_maxian
16. dec 2009

krásnu deň prajem.. 🙂
zajkovi prajem všetko krásne a všetko len to naj naj k prvému rôčku... 😵 😵 😵
u nás dnes deti vstávali o 8:45, normálne som tomu nemohla uveriť, že tak dho spinkajú... 🙂 🙂 🙂

lenkove
16. dec 2009

Martinka a uz ste v domceku???
sa im spinka 🙂 🙂 😵 😵

najjulinka
autor
16. dec 2009

mati no super... u nas občas tak vydržali hajať, ale na mlieko vstali okolo šiestej normálne... a potom hajali, ale to len párkrat - na jednej ruke sa da spočítať, ked hajali až do takeho času 😀

najjulinka
autor
16. dec 2009

no prave som kukla, že nám Bikinka prekusala asi poťah na postielke cestovnej 😖 porazí ma...

martina_maxian
16. dec 2009

nie lenka,, ešte nie sme v dome,,, teda sme, ale u našich,,, ale v piatok ideme už do vlastného.. 🙂)
Juli, aj ja som bol prekvapená,, oni tu spávajú tak do pol osmej,, ale dnes spali fakt dlho.. 😉 😉 😉 😉

lenkove
16. dec 2009

Martinka 😵

najjulinka
autor
16. dec 2009

no nič ich neruší. tu sa budili deti navzajom a sused sa k tomu pridal k tomu budeniu - akože nebol hlučný nejak výrazne, ale ked je ticho a deti už maju viacmenej svoj a vtedy sused zapne si vodu na sprchu, tak už sa začnu budiť.. .Mareček ked začal sa budiť, tak začal šuchať hlavu, to zobudilo Lucinku a Lucinka ked začala jačať, tak boli všetci hore... Ale ak by nešuchal mareček hlavu a predtým sused nepušťal tú vodu, tak Lucinka sa tak skoro nezobudí... 😀 😀 😀 No proste raťazec reakcií... Ale to ked je viac detí sa inak ani nedá.. Však aj dnes o poltretej ráno začala Dominika a potom to už šlo... 😀 😀 😀

najjulinka
autor
16. dec 2009

oprava : deti už maju viacmenej svoj čas ... (vynechala som "čas")

najjulinka
autor
16. dec 2009

Tak Mirka pokračovala v mnaučaní dnes... Dumalasom už včera, že to Duplo je na nu moc, tak som ho spratala... nechal staré dobré známe hračky... ukazala bus s ktorým sa hrala... akože sa divala a nič.. .dala som jej plastovú flašu od Coly do ruky a usmev od ucha k uchu........ 🙂 🙂 🙂 spokojná... ja dakedy dumam, že by potrebovala "jednoduchší život"...

adrianamickova
16. dec 2009

ahojte,rýchlo varím chystám veci,sa vééééľmi teším,na 1 vystupenie v školke 😵 😵
vianočná besiedka 😵 😵 😵

najjulinka
autor
16. dec 2009

Jejééééj ada.... Tak to držíme palce , nech besiedka sa vydarí... hlavne pre deti neh sa vydarí...

adrianamickova
16. dec 2009

zajkovi blahoželáme,aj nám sa zajtra zmeni vek v pase,totra bude až v piatok 🙂
sneží aj u nás 😕

najjulinka
autor
16. dec 2009

ja si pamatam zo školky, že sme vystupovali... neviem aká príležitosť to bola... a spievali sme "čižičku čižičku jak sa seje mak" - alebo tak dajak sa to spievalo... a ja uprostred toho nahlas "treba mi pišať" 😀 😀 😀

adrianamickova
16. dec 2009

😵 😵 😵 to sú deti 😀 😀 😀 Sonka bude spievať o zime,aj vinšovačku
len čí bude,ked tam bude plno dospelákov??? 😕

najjulinka
autor
16. dec 2009

no ja som spievala len v tých hromadných veciach.. ja som hudobný, sluchový antitalent.. .žiadne solo som nemala...

najjulinka
autor
16. dec 2009

dnes už asi odovzdala svoje profi babo kolegyna do osady... 😢 😔 ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ dosť ťažko mi je na to myslieť............. ona ma tento rok takú smolu s tými jej profidetmi... snad bude nasledovať pohodove babatko teraz, ktoré pojde do adopcie alebo pestunstva ako vytužene ...........

marketka1
16. dec 2009

ej Vám sa dnes ale pekne plní program oslavy besiedky tak nech sa každému to svoje vydarí.

My sme sa dnes rozrástli o dievčatko neterku (2roky) ale je horšia ako chlapci taký čert v anjelskej koži.konečne je u nás ticho 2/3spia Kubko si nevie rozmyslieť či zaspať alebo byť hore.
Na balkóne máme sneh nie veľa ale na dve gule by aj bolo.Som zvedavá či budú biele Vianoce.

najjulinka
autor
16. dec 2009

Manžel stratil doklady 😠 😠 😠

najjulinka
autor
16. dec 2009

Tak všetko som ja zlatá ženuška našla mu... Mi odlahlo... Dedukciou som išla, kde by to mohlo byť a bolo... Joooj chlapi...

najjulinka
autor
16. dec 2009

Baby neviete v ktorom hračkárstve dostať Lego Duplo Primo??? Na jar som videla v jednej predajni Dračika mali jednu sadu... Ale inde v Dracikovi nič. 😒

yukki
16. dec 2009

A sype a sype.....dnes sme boli odniesť zvieratkám jabĺčka, zistili sme že nám v noci okolo domu behajú vlci. Kika sa rozhodla, že je ideálny čas na trojkolku, tak sa trojkolkovovala po snehu a tešila sa, aké stopy kreslí....

najjulinka
autor
16. dec 2009

u nas tiež snaží a sneží,a le ešte je len taký poprašok....

adrianamickova
16. dec 2009

bola som v meste ešte dokupiť do chladničky,a idem do tej skolky,som sa namalovala ale ako sa poznám
ja budem dojatá,plakať 😢 😢 😢

najjulinka
autor
16. dec 2009

Tak ja idem kupiť chlebik... 😉

lenkove
16. dec 2009

Adka len plac plac 😵 😵 😵 a daj nam fotky a ja si s tebou porevem tiez, slubujem 😀 dnes som si uz a pomohlo 🤐 a to som sa v puberte z otca smiala, ked lezal na gauci a "staral sa" a ja som taka ista 🙄 🙄

Yukki
vlci??? 🤐 🤐

vivien2505
16. dec 2009

Ahojte 🙂 21 000 príspevok

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre