Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

lenkove
19. dec 2009

trimem paluchy s vybavovanim.. bo se to caha sicko jag vozger..

yukki
19. dec 2009

Ja by som brala aj na hosťovský, ale som sa pýtala, a že nie.

cairka
19. dec 2009

leni, jak čo?

najjulinka
autor
19. dec 2009

yukki Marketka je Rožnava alebo ktorý okres???

yukki
19. dec 2009

cairka sopeľ.

lenkove
19. dec 2009

jag vozger 😎 sopel, draha, sopel 😉

yukki
19. dec 2009

najj hejj.

cairka
19. dec 2009

aha, tak toto som nerozumela, hoci som si domyslela, ale istá som si nebola 😅

lenkove
19. dec 2009

Cairka, ty sikulka 🙂 jazykovy talent si 😀

cairka
19. dec 2009

no, ostatok som rozumela, moja mama bola od prešova, tak nejaké základy rozumim 😉 ale "vozger" som počula prvýkrát 😅

lenkove
19. dec 2009

no, lebo tam maju smargel.. 😉 nareci je na vychode viacero, chapes 😉

cairka
19. dec 2009

jasné, o pár dedín dalej už hovorili tak, že som im ani pol slova nerozumela 😀

cairka
19. dec 2009

a občas sme aj na starku kukali, že čo po nás chce 😀 😀

najjulinka
autor
19. dec 2009

yukki tak držím palce s Rožnovou, nech to ide rýchlo ako u mati.. ale u nas v domove su deti z rožnavy čo pol roka už na sud čakaju 😠 😠 😠 😠 😠 😠

marketka1
19. dec 2009

yukki tak výpis máš za 30min.vystavený odpis ti podľa nového zak.nevydajú žiada o to súd.u nás trebalo aktuálny príjem ale ako cairka spomenula len sa založil do spisu.a u nás sa matke papier nedoručoval takže sme sa hneď zriekli odvolania priamo na súde za tri dni sme mali papier v ruke a kubko išiel hneď v ten deň aj domov.

lenkove
19. dec 2009

Cairka,
keby si vedela ako moj mm cumi na moju babku 😝 . Ja mam stastie, ze mam tolko skusok z dialektologie 😀 , inak by som na celu jeho cumela ako puk 😕 😀 oni doma hovoria goralsky 😉

Juli, to ozaj 😢 😢 😠

lenkove
19. dec 2009

A Kubka ste mali do pestu? NIe, do ado, ze? bio boli ucastnici konania? 🤐

marketka1
19. dec 2009

leni tak to Ti goralštinu nezávidím mm mi pred chvíľou pustil zostrih z poľovačky a športového dňa spievali si po goralsky šak ja tomu nerozumiem ani slovo no tak len trošku dačo možno.

lenkove
19. dec 2009

Marketka, ked hovoria po goralsky je to ok, ale ked zacnu "po slovensky" a tie ich slova len poslovencuju a k tomu ich pouzivaju v uplne inom kontexte, to ma ide slak trafit. ta goralcina je uplne v pohode v porovnani s tymto 😀 😀

adrianamickova
19. dec 2009

oslava pomaly za nami,sviečky sfúknute
bola to rozprávkova oslava 🙂 🙂

maznacik007
19. dec 2009

ahojte... bola som takmer cely den mimo.. genralka pred ajtrajsim ninusinim vystupenim aj spev aj tance.. doobera vainocne tvorive dielne.. a este som bola na spoved a potom u nasich sme boli.. krasne snezi.. uplne rozpravkovo je..

Lenka ak este nieco nemas napis mi na skype

prcitam si vas a napisem..

lenkove
19. dec 2009

ahojte
o malickej, co sa nasla... a ze rocne maju 10 anonymnych porodov.. v Nitre... 😔 ... na to sa mi zda,ze sa poradovnik az tak nehybe 😅
http://nitra.sme.sk/c/5161397/najdenemu-dievcat...

lenkove
19. dec 2009

a bola som v obchode na chlebik a pomarance, a kupila som playmobil figurky za 2e 🙂

lenkove
19. dec 2009

baby, pampers 99 ks za 22, 9 je dobra cena, ze? 😕
este asi zbehnem 😕

najjulinka
autor
19. dec 2009

lenkove hlavne j pampers nemusim - su parfumovane!!!!!! - dalsia zbytocná chemia na detskú pokožku

pre mixku: kukla som ceny pozemkov na mesiaci, nepišu či su stavebne , ale cena suprová 😉 - http://www.lunarna-ambasada.sk/online-obchod/po...

lenkove
19. dec 2009

Juli a ktore pouzivate vy? a vsetky su parfumovane? a mozes mi dat nejaky tip, tu su lacnejsie ako u nas, tak nech si pozriem.. dakujem...

mixka
19. dec 2009

lenkove, ja som tiez nikdy pampersky nemala. najprv som kupovala fialove tesco a potom som presla na rakuske

mixka
19. dec 2009

no nech sa paci, mozem ist na mesiac 😀 😀 😀 😀 😀

najjulinka
autor
19. dec 2009

mne sa páčia Libero - tie u nás nedostať - som ich dostala,a le v podstate hlavne je aby boli tie kvalitnejšie negumove, ale také ako papierové 😀 😀 😀 Pampersy su teraz si všetky parfumovane - harmančekom alebo aloe vera . Aj ked su ešt biele baliky a tie neviem aké su, tie predtým neboli. Ale aj harmančekové a aj aloe vera sú tenké. my na noc Domči už Pampersy nedavame, lebo sme museli o polnoci prebalovať.... 😠 😠 😠

lenkove
19. dec 2009

Mixka
vy ste sa mali stahovat pred Vianocami, nestahujete? alebo ste uz na domceku? 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre