Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

cairka
30. dec 2009

u nás už aj pršalo.. ale ešte je sneh, ale úplne mokrý 😝, veve mala mokré ešte aj spodné gaťky zo sánkovačky 😅

pimpa
30. dec 2009

U nas vo Vrakuni 😉 Vcera sme boli na dlhsej prechadzke pri Dunaji, s Patkom v nosici 😵
Mne uz niekedy praveze dochadzaju napady na hry. Zaciname si citat leporela, kocky su teraz v oblube-ja postavim vezu a Patko skolauduje buranim 😉

Uz musime ist hajat

macocha
30. dec 2009

Aj my ideme hajať. Tak pekné sníčky 😵 ale s tými hrami sa netráp, to len "dospelákov" nudí to isté každý deň, malé deti práveže majú radi overené hry dookola, sem tam pribrať čosi nové

Cairka - ale kým je to na sánky, je to dobré 😉

yukki
30. dec 2009

Cairka, krásneho velikého šikmookého snehuláka ste postavili! 😉 A to máte dosť snehu u Vás! 🙂

cairka
30. dec 2009

yukki, dosť, ale dokedy... topí sa strašne...za to sa dobre snehuliaci robili 😀 aj gule na guľovačku 😝

marketka1
30. dec 2009

Ahojte 😉 leni veselého Silvestra a šťastný nový rok Ti prajem a tak isto všetkým čo odchádzajú niekam von a ozvú sa až na budúci rok 🙂 🙂

noc sme prežili ako tak ráno sme išli k mudre vyšetrila ho ale ATB sme mu zatiaľ nenasadili čakáme CRP zatiaľ neukázalo baktérie takže asi bude len vírus skúšame len vyššiu dávku flixotaidu a ventolinu a od kašľu kvapky a calcium uvidíme ako dopadneme, ale ráno vstal už aj Martinko chorý takže pôjdeme za radom asi všetci ja som už tiež začala sopliť a dosť ma bolí hrdlo. ☹

marketka1
30. dec 2009

STV 2 ide cigánsky oheň 😲

dioliana1
30. dec 2009

Šťastný nový rok všetkým ....

zicon
30. dec 2009

Stastny novy rok, zajtra odchadzam a nebudem par dni na nete.

najjulinka
autor
30. dec 2009

.Dobrú noc.

zicon
30. dec 2009

No tak to je dnes supi na tej istej strane aj dobre rano aj dobru noc, kam tetno rok speje.

maznacik007
30. dec 2009

dobry vecer....

u nas je ako po vybuchu bomby... tak musim to tu dat dokopy... ma trafi...

uz sa tesime na oravu... tusim sme ubytovani pri tulenke 😉

inak Stastny novy rok... vsetkym ktori tu nebudu.. ja sa este objavim 😉

marketka1
30. dec 2009

Ahojte 🙂 to tu dnes nikoho nieto?
Asi sa balíte na Oravu čo? a na koňa nie je času, tak ja som len chcela dať link na rozvíjanie motoriky pomocou myšky a taktiež sú tam aj zvukové efekty.Sa mi marí že ste to tu niektorá spomínala ako dobrý cvik možno to aj poznáte 😉
http://www.sunar24.sk/zabava-pre-deti/pexeso/

vivien2505
30. dec 2009

Orava sa teší na všetkých od Tatier k Dunaju 😉

yukki
31. dec 2009

Dobré ránko!
Markétka, nebalíme, baliť budeme najskôr zajtra večer..... 😅
U nás je nad nulou a topí sa sneh. Takže asi len tie plavky strčíme do vaku...a lyže počkajú doma na poriadny sneh.

tulenka
31. dec 2009

uz je nejaky rozpis ubytovania na Oravu? Idem mrknut. Nam sa dnes pokazil kotol, pruser, ma nam prist partia na Silvestra. Tak zatial kurime aspon v krbe.Bude romantika cely den 🙂 .Pred par dnami nam odisla pracka, takze aby sme isli ako-tak cisti na vylet, perieme kade-tade po rodine 🙂 a este aj mrazak ide len tak na 50% kazdu chvilu moze vypovedat. Neviem, co sa nam este tento rok moze pokazit 😀

yukki
31. dec 2009

Auto. 😝
Robím si srandu, jasné že Vám to neprajem. 😉

najjulinka
autor
31. dec 2009

Dobré ránko. Ja ešte nemám pobalené. 😀 😀 😀 asi zajtra... možno dnes poobede-večer pobalim...

tulenka
31. dec 2009

yukki, mna to tiez napadlo 🙂 Pozerala som rozpis, my mame 2 izby, ak to dobre pozeram. Yukki, a vy ste tam traja, ci ti je len preklep?

yukki
31. dec 2009

Je to preklep. Musím tam ešte napísať. Alebo však sa to vyrieši na mieste činu. Ja som písala o DVE miesta. Lyže beriete?

tulenka
31. dec 2009

Ak sa nepokazi auto 🙂 , tak lyže berieme. Má este snezit a ,tusim, v Oravskej lesnej som videla dobre podmienky, len ci tam nebude cely narod z okolia. Ale mame taku "truhlicu" na lyze, takze nie je problem ich otimisticky zobrat.
Ja budem balit az na poslednu chvilu, dnes este idem spravit nejake pagace a trochu tu zramovat a to by som , niekedy zajtra vecer pobalime.

cairka
31. dec 2009

ahojte.
kukám, že prípravy v plnom prúde 😀 závidím 😅
aj tu je odmäk...a pľačkanica 🙄

veve pozerala nejakú starú rozprávku, werich to rozprával a koniec bol perfektný 😀 " Franta mu dal právě ty tři facky, které mu chyběli do správne výchovy a tím ho vyslobodil ze zakletí." 😀 😀 😀 😀

tulenka
31. dec 2009

opravavar kotlov je na lyzovacke tak muz skusa nieco sam, no ideme hladat dalej 😖

cairka
31. dec 2009

tuleňka, sa vám darí teda 😖

yukki
31. dec 2009

Júlia, mohla by si ešte raz zverejniť tú pozvánku...alebo teda predispozície-cenník, koľko dospelí a koľko deti-tam sa tuším za deti bez nároku na stravu a lôžko nemalo platiť nič, že?

marketka1
31. dec 2009

Ahojte 🙂
Prajem vám pekného Silvestra 😉
tulenka u nás sa taký čas hovorí: na posraného aj budár spadne teda máte smolu riadnu ešte že máte krb a nemrzne.
cairka nezáviď im 😀 lebo im to nevyjde a potom sa budú sťažovať že sme im nedopriali výlet a oddych. 😀

cairka
31. dec 2009

juli, je ešte jedna posteľ voľná? bude dnes mamina na maili?

marketka1
31. dec 2009

cairka ideš? 🙂

cairka
31. dec 2009

marketka, možno... rada by som 😅

marketka1
31. dec 2009

cairka IP

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre