Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

najjulinka
autor
31. dec 2009

Marketka ja by som delobuchy zakazala... Nech ma mesto jeden delobucho-ohnostroj v nejakom čase a ostatné delobuchy by som zakazala... alebo možno ešte iné firmy v tom istom čase keby kceli, tak by museli dopredu zažiadať a mali by schvaleny ten istý čas ako mesto by robilo a hotovo.. ostatne by som zakazala... to je des... pes, deti, rámus.. .všetko.... 🙄 🙄 🙄
ale zatim žiaden další výjazd hasičov nebol... idem asi do vane...

cairka
31. dec 2009

matimaxi, no asi áno 😎
ja neviem, podľa mňa sa tie delobuchy tú jednu noc dajú vydržať 😅 aspoň majú deti zážitok 😝

najjulinka
autor
31. dec 2009

akože ešte deti ako tka v pohode.. .ale psy, mačky, zverstvo....... no cudata... ale uvidime... teraz mi deti nespia nejak tak tvrdo ako pre rokom.. .a ked tu budem mať o polnoci trio... a Lucku ak v noci sa zobudi s revom, tak už do potielky nedostanem......... 😒 takže ja som zasadne proti delobuchom 😝 😝 😝

mixka
31. dec 2009

ja sa pridavam ako uplny odporca ramusu 🙄

martina_maxian
31. dec 2009

cairka asi áno?? ešte to nevieš určite či pojdete?
mne to tiež ten jeden deň v roku vobec nevadí,,, nech sa Nový rok oslávi, ako sa patrí... 😀

yukki
31. dec 2009

no aj ja som proti...alebo fakt jeden spoločný a napríklad o tej deviatej....psy majú z toho hrôzu... 😔

mixka
31. dec 2009

u nas mam z toho hrozu a zle pocity ja a to nie som pes 😅 🙄

najjulinka
autor
31. dec 2009

no akože v jednom čase.. .a nie celý den ramus.... nech hoci aj o polnoci.. .fakt raz sa to da vydržať... ale celý den. a potom ešte zabudlivci aj na nový rok.... a čo sa nevystrielalo tak najbližší vikend... a čo sa ešte nevystrielalo, tak ešte dakedy.... no proste des a hruza...........

cairka
31. dec 2009

ale to ja berem, ale aj ten pes to raz ročne vydrží 😅 naša tiež na nový rok odmieta chodiť von, radšej nebude ... 😝 vaneska ked sa zobudila, tak som ju vzala na ruky a ešte sa rehotala na svetielka 😀 akože toto mám vo veciach, ktoré síce nevyhľadávam, ale zas proste to tak je a nezmením to, tak načo sa tým trápiť a nervózne poskakovať pri každom "výbuchu"...

najjulinka
autor
31. dec 2009

cairka tak to ten pes vas je ešte lepší prípad.. .ine v zachvate strachu aj obojok odtrhnu, aj sa priškrtia... proste niektoré psy pri výbuchu trielia preč.. . a je im jedno čo sa pri tom trilení stane........ či sa obesia na vlastnom voditku alebo skočia pod kolesa auta............ a nie všetky haviky su bytové.. niekotré su zahradne... a niektoré chúdatá su bezdáci.... ☹

cairka
31. dec 2009

mati, ideme 😉
u nás sa ale začlo až kolo siedmej ojedinele, potom kolo tej deviatej, ked sme boli von už bolo dosť - to zas búchali rodičia s deťmi, čo išli potom spať...

yukki
31. dec 2009

tak ja zo zásady kukám najmä na svoju strechu a šopu, predsa len drevenica a seno...plnú osadu lufťákov z miest tu máme, odhodlaných vystrieľať svoj 13. plat v lese...

cairka
31. dec 2009

yukki, tak toho by som sa bála viac...

najjulinka
autor
31. dec 2009

moj ocko vždy na silvestra sa snažil auto čo najdalej od bloku zaparkovať 😀 😀 😀 tiež podobné dovody yukki... z okien letí kadečo....... tiež mam teraz blbý pocit, že tu rovno pred branou parkujeme.....

martina_maxian
31. dec 2009

tak ja na takéto veci pri tom vobec nemyslím,,, hrozná som ja asi, takt.. Proste sa oslavuje koniec starého a začiatok nového roku, tak mi to príde také normálne.. asi som divná..
a dúfam, že rok 2010 bude aspon taký dobrý, ako tento 2009.. 😉 🙂 🙂 🙂

marketka1
31. dec 2009

ja delobuchy nemusím odkedy nám pod stôl v jednej reštike (letná záhrada a mali sme aj psa), skupinka prísediacich od vedľajšieho stola 15-16 ročný puberťáci hodili petardu, keďže v blízkosti bola plechová stena mala som čo robiť s ušami a to nie som pes. Z reštiky odišli s peknou nakladačkou.

ano a nech sa nový rok oslávi ale v približne rovnakom čase. 😉

najjulinka
autor
31. dec 2009

Martina ty si ale trufaš.. .dalsie auto, dalsie dvojicky a dalsi dom???? 😀 😀 😀 a ked lepsi, tak aspon trojicky 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😝

marketka1
31. dec 2009

julka my tiež parkujeme pod oknami 😒

mati nie si hrozná len občas zlé skúsenosti ak človek zažije tak si dáva pozor. A ešte ma napadlo keď som bola malá a bývali sme s rodičmi v bloku tak nám na balkóne pristála svetlica od suseda o poschodie vyššie vtedy sme z toho ako deti mali pekný zážitok rodičia neviem neviem. 🙂

marketka1
31. dec 2009

čo hovoríte na program v telke?

cairka
31. dec 2009

tak ako mimo silvester nie, ja som tiež bola rped pár dňami búchať susedom, ked nám šmarili petardu do cesty (ale asi nechtiac, sme vyšli spoza rohu), no ale aj tak nápad z okna vyhadzovať 😠
ale u nás mesto zakázalo, jedine na silvestra od šiestej večer tuším

magimary
31. dec 2009

Prajem krásne dni v celom Novom roku, a všetkým, ktorí túžia (...) veľmi veľa okatých radostí narodených zo srdiečka a z lásky!!!
Mám Vás rada a lúčim sa!
"Uvidíme sa" o rok 😅 😉 🙂 !

martina_maxian
31. dec 2009

no Juli nemyslela som to doslovne,,, aj keď asi by som si na to isté znova trufla.. 😀 😀 😀 Ale pre nás to bol veľmi úspešný rok,,, a výnimočný pre príchod dvoch hviezdičiek do našej rodiny.. 😉 😀 😀 😀

cairka
31. dec 2009

markétka, no asi najlepšie z posledných rokov, hoci není to úplne to pravé orechové - kukám jednotku

martina_maxian
31. dec 2009

program v tele,,, no mne tu všetci prepínajú,, tak neviem poriadne ani čo tam je... 🙂 🙂 🙂

marketka1
31. dec 2009

Nás ten program tak baví že manžel zaspal na gauči a ja skypujem so súrodencami, synovcami zo Španielska

cairka
31. dec 2009

marketka 😀 😀 ako kulisa to je fajn 😝

magimary
31. dec 2009

ešte som chcela,
ma(r)ti2, ak nakukneš-asi by sme sa v nedeľu (cestou od manželíkových rodičov, ak nám do toho nič nevojde) zastavili u vás a mrkli vás... 😉 😵 🙂
a už naozaj padám... 😅 , nachystala som slávnostné čaše a víneu a môžeme o chvíľu pripíjať... 😀
virtuálne si štrngnem aj s vami! 😅

zajtra odchádzame na Stred... 😅

najjulinka
autor
31. dec 2009

Ja na telku nečumim... tak netušim, ale nič ma v programe nenalakolo.. .ešt ena JOJke malo ist SEDEM, ale kedže tu mame hned domču a tá spi pri delobuchoch tak nejak v polobdelom stave, tak nič nečumime...
Dala so dnes večer foto na FB z dneška... a nič... nuda...

marketka1
31. dec 2009

julka už som si ich pozrela ste zlaté ale zamakala si si riadne s foťákom. 🙂

marketka1
31. dec 2009

cairka to máš pravdu že ako len kulisa mne sa najviac páčili dnes asi tie posledné večerné správy program pre mňa 😝

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre