Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

najjulinka
autor
10. jan 2010

Dobre rano. U nas leje. 😖

najjulinka
autor
10. jan 2010

Neleje už - vobec ani kvapka 😨 😨 😨 😨 😨 😨 😨 😨 😨 😨

ralanka
10. jan 2010

dobré ránko som hore už dlhšie ale bola som v sprche a nik sa tu neozval tak som sa ani ja 😀 😀 😀 😀
cairka prší? u nás nie a to sme kúsok od seba sila
ale aj včera ked sme šli zo ZA tak tam vykukovalo slniečko a v pol ceste slnko a do toho prudký lejak sme nechápali 😖

cairka
10. jan 2010

tak som vykukla z okna a stále prší, čakaj aj u vás 😝 😀

ralanka
10. jan 2010

ešte že idem do roboty autom 😀 😀 😀 😀

yukki
10. jan 2010

Aj u nás prší, a na zemi je ľad...dobre som si ráno na ňom zatancovala kým som nanosila drevo a dostala sa ku kurám 😅 😅 😅

ralanka
10. jan 2010

yukki nemusíš ísť aspon na disku 😀 😀 😀 😀 spravíš malej predstavenie na ľade aj bez korčúľ a zadarmo 😀 😀 😀 😀 😀

yukki
10. jan 2010

no...oblečiem ju do skafandra, nasadím lyžiarsku prilbu a môže ísť 😀

ralanka
10. jan 2010

si niečo nacvičte a môže to biť biznis teraz v zime peniaze sa furt zídu 😀 😀 😀 😀 😀

yukki
10. jan 2010

Už neprší. ☹
Leje jak vo Vietname. 😠

rita55
10. jan 2010

ahojte 😉 aj tu prsi od vcera,otrasne pocasie.

maznacik007
10. jan 2010

aj tu prsi... a tie co nie ste na facebooku tak dnes rano sa nam narodila neterka Ella Rose 2700 gramov 49 cm

ralanka
10. jan 2010

maznáčik videla som je krááásna 😵 😵 😵 😵

ralanka
10. jan 2010

yukki že by sme nasadili ryžu? to by bola poriadna úroda lebo má byť takto dosť dlho 😠 😠 😠

ralanka
10. jan 2010

kde ste všetky? ked mám trošku času tak tu nikoho a potom ked prídem večer z poobednej tak nestíham čítať čo ste všetko popísali

najjulinka
autor
10. jan 2010

Ja som s Luckou narýchlo vybehla na nákup, kým nepršalo.. .Cestou späť už začalo poprchať jemne... Vyniesli sme všetko smeti (máme koš v záchode aj v kuchyni)...

ralanka
10. jan 2010

ja robím veľký nákup a potom už len drobnosti čo náhodou treba zoberiem aj z roboty aspon neaká výhoda 😀 😀 😀

ralanka
10. jan 2010

no ked tu nikoho tak idem dať zemiaky do rúry nech mám teplý obed kým pojdem do práce

najjulinka
autor
10. jan 2010

Dnes hovorim mužovi na temu Vianočný stromček: "Vyhodíme z balkona" a na to Lucka "Bikiku" 😨 😨 😨 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zicon
10. jan 2010

Dobre ranko, mam takuto otazocku, tie co mate deti v 1 izbe a prijali ste pre svoje dieta aj mladsieho surodenca.
Ako ste to riešili s hračkamy staršieho súrodenca, myslím tie nevhodné pre dieťa do 3 rokov??

ralanka
10. jan 2010

zicon dobré ráno na obed? to si robíš srandu nie? 😀 😀 😀 😀 😀

zicon
10. jan 2010

A preco tak skoro stromcek vyhadzovat??

zicon
10. jan 2010

Jezis no ano tak teda ahoj

ralanka
10. jan 2010

aj ja mám ešte stromček ale z toho dôvodu že nemám čas ho odzdobiť 😀 😀 😀 😀

ralanka
10. jan 2010

jáj som si to pokazila som mohla mať pekné číslo no čo už 😒

cairka
10. jan 2010

juli 😀 súrodenecká láska 😀

zicon, no ja plánujem poličky a aspoň sa veve naučí si hračky po hraní odložiť 😉 respektíve teda povedať mne, že sa dohrala a dať to do takého stavu, aby sa to dalo vyložiť na poličku .

najjulinka
autor
10. jan 2010

Zicon stromček preto tak skoro preč, lebo zaberá kooopec miesta a rozrastáme sa... 😉

zicon
10. jan 2010

Ty si neuveritelne cisto prakticka.

cairka
10. jan 2010

my už máme stromček dole od štvrtku, ved sviatky už skončili 😎

najjulinka
autor
10. jan 2010

minule sme dali stromček dole pred interakciami... ale odzdobovali sme asi 2-3 týždne.... teraz len 2-3 dni budeme... už mame len stromček so svetielkami 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre