Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

ralanka
28. jan 2010

no teoreticky áno prakticky možno 😀 😀 😀 😀 😀

najjulinka
autor
28. jan 2010

Ahááá... Vyberali ste mu len meno alebo aj datum narodenia? 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ralanka
28. jan 2010

my meno 😉

ralanka
28. jan 2010

ok idem sa chystať do ZA aby sme všetko vybavili 😉

najjulinka
autor
28. jan 2010

Inak u nás sneží a sneží ... no prave pozeram, že už len sneží.. tak pred par minutami snežilo a snežilo....

ralanka
28. jan 2010

aj u nás ako som dala malému o 6:00 papať začalo snežiť a teraz už sneží stále pekná biela perina aspon nebude tak mrznúť ked sneží 😀 😀 😀 😀

cairka
28. jan 2010

dobré ránko.
ralanka, gratulujem k rodnému listu 🙂
meteookienko dopĺňam nechutným nárazovým vetrom 😖 musím ísť na poštu a vôbec sa mi nechce...ale musím zaplatiť šek za škôlku a poslať žiadosť na kraj, tak asi pôjdem aj napriek nepriazni počasia... 😝

marketka1
28. jan 2010

Ahojte dobré ránko 😉 ja tiež doplním julku že strašne v Ke fúúúka vietor 😲 😝

yukki
28. jan 2010

nárazový vietor, husté sneženie. Dovolala som sa, pojednávanie najskôr koncom februára, lebo majú toho veľa. Kristína počas celého hovoru behala za mnou a vrieskala, takže som polovicu nepočula.

najjulinka
autor
28. jan 2010

Ano a zas sneží vela....... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

martina_maxian
28. jan 2010

ahojte, aj u nás poriadne sneží... my tu máme už toooolko snehu... a zajtra sa chvstáme na týždeň nna Liptov... tak snaď aj nejaká lyžovačko-sánkovačka bude...juchúúúúúú 😉 🙂 🙂 🙂 🙂

ika.horvi
28. jan 2010

Ahojte, aj u nas v TT fura snehu a snezi, uz o 3.40 odkedy mame rano 🙄 snezilo o 100 6. Nam stale este neprislo predvolanie na sud na predosvojitelsku. Myslite, ze ked zavolam pani na soc.u., ze mi to bude vediet overit co s tym je? Alebo ako mozem zistit ze co s tym je? Podavali sme to 4.12.!! Nie zeby som nebola z toho uz na nervy 😠 😒 😒

najjulinka
autor
28. jan 2010

Na socialke asi nebudu vedieť.. vsak to sud určuje terminy a potom rozošle pozvanku na sud Vám, socke......
My sme podali 23.12.2008 žiadosť na sud.. .Dakedy okolo 10.6.2009 nam prišla pozvanka na 30.6.2009 na sud..... Takže tak.....

ika.horvi
28. jan 2010

Juli, jaj no to si ma nepotesila 😒 , ved ale maju tusim predsa max. 3 mesiace dokedy musia od podania rozhodnut, nie? Nam hovorili, ze sud na ktorom sa to ma riesit je mimoriadne rychly, ze vzdy do mesiaca, tak preto som uz nedockava. No asi nam to naburali tie vianoce... Tak budem cakat a chodit 4xdenne do schranky, tak ako doteraz 😔 (lebo postarka chodi kadejako)

cairka
28. jan 2010

ika, podávali ste osobne? lebo nám ked osobne podávaš na súd vytlačia hned číslo, pod akým sa to bude prejednávať a podľa ktorého vieš vyzistiť, čo sa deje...takže bud zavolaj sociálke, ak to boli oni zaniesť, nech ti dá číslo spisu, alebo kukni, či tam nemáš niekde napísané a zavolaj na súd s tým, že chceš vedieť, či už bolo vytýčené pojednávanie vo veci spisu...

mata2
28. jan 2010

ahojte,
aj nam tu nasnezilo kopec snehu a stale snezi....tomasko ma dnes branne cvicenie v skole,tak bral aj sanky,ze sa idu sankovat cela trieda 😵

magi,drzim palce,nech to zo zajkom vyjde 😵
ked som isla do pestunstva,myslela som ze sa treba bat len bio.rodiny...,ale vidim,a aj z vlastnej skusenosti viem,ze najviac zla vedia narobit uradnici 😠

cairka
28. jan 2010

tak, žiadosť so všetkými papiermi poslaná 😎 teraz mám čakať, kým sa ozvú z kraja, alebo aký je teraz postup? už si nepamätám 😅

mata2
28. jan 2010

http://www.cas.sk/clanok/148564/chcete-sa-zahra...

tato hra iste pomoze pochopit anglickym detom zmysel adopcie 😠 😠 😠

cairka
28. jan 2010

mata2, 😕 zas tu chýba grcajúci smilo 🤐 že 7 ročné deti 🙄 a rodičia sa sťažujú...to neviedia rodičia 7r. detí, čo robia za PC? 😖

mixka
28. jan 2010

toto je uz riadne na hlavu 🙄 asi detom vobec nedovolim chodit na internet 🤐 uz chapem, preco sme my ako deti boli inaksi uplne... 😢

najjulinka
autor
28. jan 2010

mixka každá generácia je uuuuuuuplne iná....... a vždy tá staršia sa pohoršuje nad mladšou 😀 😀 😀 😀 😀 😉

mata2
28. jan 2010

hamba na 100 rokov 😅 ...pad snehom bol lad,tak som sa natiahla jak placka uprostred dediny 🙄

mata2
28. jan 2010

pad=pod

najjulinka
autor
28. jan 2010

no mata ked to najhoršie čo sa ti na tom lade stalo je, že hanba, tak to je ešte v pohode 😉 Horšie by bolo, keby sa Ti dačo stalo.....

mixka
28. jan 2010

juli, ty si fakt uplne mimo 🙄

mata2
28. jan 2010

vsak ja som rada ze sa mi nic nestalo 🙂 ,padnut sa da vselijak...ulne nenapadne,alebo tak ze to vyzera ze si dotycny krk vykrutil....a potom je kategoria smiesnych neskodnych padov,a ten som ukazkovo predviedla... 🙄

martina_maxian
28. jan 2010

mati neboj, určite si nebola prvá a ani posledná,,, 😉 😉 Nabudúce sa zas ty na niekom dobre zasmeješ... 😀 😀 Hlavné, je že nohy, ruky a zadok zostali celé.. 😀

tulenka
28. jan 2010

To sa asi neda ,detom celkom zakázat internet, na takéto hovdiny narazia aj inde - v bulvari atd, ale treba ich mat pod kontrolu, co uz asi , cim su starsie, tym je tazsie. My sme sa minule s Terkou ucili hladat v Googli , chcela si naájsť hru , tak napísala "ribi co chitaju male ribi" 😀

cairka
28. jan 2010

tuleňka 😀 😀 😀
ja si tiež myslím, že s anedá úplne zabránioť styku s tým, obzvlášť, ked maminka závisláči dennodenne...

neter aj s celou triedou zas majú nejakú online hru, kde sa o psíkov starajú, niečo ako Tamagochi, len neumierajú, ked im zabudnú dať jesť 😝 ... ale je to veľmi podobné ako toto, len teda v zvieracej verzii

yoda_
28. jan 2010

Ahojte, pozrela som sa do tejto temy, lebo sa mi zapacil nazov a ked som zbadala o co ide a ze niektore z vas maju 8 deti, tak som len cumela ako puk. Obdivujem vsetkych co si adoptuju dieta, uvazujem nad tym aj ja dlho, raz by som chcela tiez nejake adoptovat, ale je to stale u mna take, no necitim sa na to pripravena, dufam, ze raz budem. Prajem vam hodne zdaru a trpezlivosti a radosti zo zivota, a hybajte stavat snehuliakov, nesedte za PC, ked je tak pekne 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre