Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

marketka1
6. feb 2010

Ahojte dnes tu asi nikoho niet? 😲 my sme dnes kúpili túto cestovnú postieľku ale bez polohovania tmavo modrú. http://www.matko.sk/baby-shop/cestovna-skladaci...

Deti už spia a môžem si konečne hľadať nejaké ubytko v Tatrách.

yukki
6. feb 2010

Aha Eli77 dala fotečky! Ahoj Eli, ako sa máte ako Chanelka? čo máte nové?

cairka
6. feb 2010

markétka, čo idete do tatier? či len na výlet? ja by som šla do smokovca teraz po tých chorobách, ale toho roku nám to nevydá... ☹

marketka1
6. feb 2010

cairka chceme ísť do Tatier na 4 dni len sme sa trošku neskoro zdohadali s ubytovaním (ja mám rodinu v Poprade takže s nami nie je problém ale ide aj kamoška s malým tak chceme nejaké ubytko spoločne)tak snorím kde je voľné.

lenkove
6. feb 2010

tak mala spala v kociku 3 hodky a na navstevu bola mila 🙂 zaspala sama v postielke 😵 😵 len kupkanie bol trosku horor, bola uz dost unavena a asi aj mama stresovala, k tomu sa k nam nastahoval aj synovec do kupelne 😅 ale spinkame ako anjelik uz 3 hodky.. uvidime kedy bude mliecko..
inak, ona je zvyknuta dost spinkat, tak uvidime aky system najdeme tu u nas 🙂
a znamenie je uz byk 😉 aj ja som sa tesila, ze baran 🙂

najjulinka
autor
6. feb 2010

jaj lenkove sekla som sa... ja som to porovnala s našim V. ale ona je o týždenmladšia a nie staršia....
Ale býk je tiež super...
Ja len, že ja som baran 😅 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

cairka
6. feb 2010

že tešila, že baran 😝 vieš čo to je mať doma dieťa barana? 😅 😀 ale zvládate to super 😵

yukki
6. feb 2010

Býk je super. Kika je býk. 😝 Ešteže nie sú všetci býci rovnakí, že? že sa tých znamení nedá tak úplne držať... 😉

najjulinka
autor
6. feb 2010

cairka moja mama mala takých baranov dvoch... a mojej švagrinej to teraz hrozi tiež... 😀 😀 😀

mayap
6. feb 2010

ahojte...
...barani sú najlepší, keď spia... 😝
moje malé barančiatko je choré, ukašlané a usoplené... od štvrtka sme na ATB. grcoší minimálne 4 krát denne... 🙄

Maťovi sa behom pol roka zhoršil zrak o trištvrte dioptrie. už má silnejšie okuliare ako ja, slepúšik malý. a okrem toho mu musím prelepovať oči, tri dni jedno a štyri dni druhé a to sú už iné súboje... 😠 😠 😠 . bráni sa ako ďas...

najjulinka
autor
6. feb 2010

mayap to s tým spanim sa netýka len baranov 😀 😀 😀 😀 😀

mayap
6. feb 2010

máš pravdu juli,
dobre je aj keď spia ryby... tj. MM... 😝 😀 😀 😀

marketka1
6. feb 2010

mayap s tými rybami veľmi nesúhlasím len tak na polovicu, lebo ja som ryba aj mm ryba 😀

mayap
6. feb 2010

marketka,
no veď aj ja som ryba... 😀

marketka1
6. feb 2010

mayap ešte že tak, aj teraz sme na 1/2 hore 😀 😀

cairka
6. feb 2010

tak ja zo spaním baranov súhlasím 😀
a juli, tvojej mamči teda nezávidím 😝

lenkove
6. feb 2010

ahojte babule,
poslala som par z vas foto (markie, mary, janivonbenji, smejka), na viac asi nemam kontakt, na FB sa mi to nechce davat, 😝 tak ak chcete, poslite mi IP mail a poslem 🙂 😉

mayap
6. feb 2010

u nás je hore ešte aj MM. besný býk je proti nemu nevinné , nežné teliatko... 😝 . televízor ešte nefunguje... ...a rodina sa nachádza v kritickej fáze, kedy je odkázaná na osobnú komunikáciu bez televízneho podmazu... 😝 😀 😀 😀
no mne sa to ohromne páči, lebo deti fakt nemusia čumieť na telku, viac sa rozprávame, hráme a čítame knihy.
len MM a moja svokra trpia... 😠 , dobre im tak... 🤐
keby záležalo na mne, tak tú bedňu ani nedám opraviť...

marketka1
6. feb 2010

leni tak Ivka k Vám pasuje do rodiny normálne sa podobáte máte pekné dievčatko. 😉

marketka1
6. feb 2010

Idem ja spať ATB na uzliny zatiaľ nezaberajú.(ale naši z toho majú teraz výhodu lebo neviem zvýšiť hlas tak sa nekričí)

cairka
6. feb 2010

leni, malá je nádherná. to profi má fakt zmysel. Ivanka má len 2-3 týždne viac ako veve, ked som ju brala z DD a zatiaľ čo veve bola handrová bábika, ležiaca, rozprávala len samohlásky, proste podľa neurologičky vývoj ako na 5 mesiacov, tak Ivanka vidno, že je šikulka ako sa na takú babu patrí 😵

najjulinka
autor
6. feb 2010

Leni s Ivankou ste zlatí. 😵 😵 😵

mayap
6. feb 2010

keď som bola vo štvrtok u mudry, tak sa ma pýtala, či dám chlapcov zaočkovať proti prasacej chrípke. lebo vakcín je veľa a tak teraz prišli na rad deti s oslabenou imunitou...
...neviete mi poradiť, čo mám urobiť? lebo ževraj budem musieť podpísať nejaký papier, že či áno, alebo nie...

cairka
6. feb 2010

mayap, ja by som nie. ešte sa ma nik nepýtal a dúfam, že ani nebude 😝

mayap
6. feb 2010

cairka, čaká to aj teba, neboj sa... 😝
ja som tento rok nedala chlapcov zaočkovať ani proti obyčajnej chrípke... veď aj tak ju nikdy nemali... buď sú len nachladnutí, alebo ich chytí rovno zápal pľúc... 😔
no jednoducho mám pocit, že toho očkovania je veľa.
lenže, ako sa hovorí náhoda je svinka, a čo ak tú potvoru ukvičanú voľaktorí dostane...? ako sa budú potom k nám lekári správať...?
no mám dilemu ako hrom... 🙄

yukki
6. feb 2010

ženy a toto očkovanie v 15 mesiacoch je povinné? To také kontroverzné....čo sa na neho zvaľujú nejaké autizmy....

yukki
6. feb 2010

A Lenkove-malá je zlatunká...ešte tak opatrne pozerá, ale ona sa rozkuká...a potom Vám to zráta! 😝 😉

cairka
6. feb 2010

mayi, no obvodná zatiaľ nič nespomínala, ale musíme ísť na alergo, uvidíme tam 😝

mayap
6. feb 2010

yukki, žiadne očkovanie nie je povinné... 😝
a proti čomu sa v 15 mesiacoch vlastne očkuje? ja som už zabudla... 😕

mayap
6. feb 2010

cairka,
no Paťo má podľa posledných odberov dosť oslabenú imunitu a naša alergologička je celá hŕŕŕ do očkovaní... 🙄
júj a hádať sa s ňou... 😖 😖 😖

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre