Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

angel78
9. feb 2010

ahojky magimary 🙂 vidis, ja sem zavitam, len ked ma nieco trapi, moc casu mi pri tych mojich dvoch certoch nezostava 😀 no dakujem za povzbudenie, pevne verim, ze sa to snad zmeni, som z toho uz na nervy, len som si myslela, ze 10 mesiacov je uz ozaj dost dlho... dakujem za povzbudenie🙂

najjulinka
autor
9. feb 2010

mary neviem čo ty za foto vidiš, ale mne u mary ukazalo fotku len postele kupenej formulovej.......

yukki
9. feb 2010

Kika...chvíľu začala byť taká gulička, kým nezačala rásť do výšky...ale ona ešte mala pozostatky malabsorbčného syndrómu-získaného, takže až tak z tých množstiev jedla nepriberala....teraz je slížik, nemá ani 13 kíl.....zas ona sa celý deň hmýri a metá a lieta...to kývanie v noci ju tiež iste stojí energiu...takže to "vytrénuje". A teraz už papá málo, ale strašne veľa by zvládla sladkostí-jedno akých, len aby v tom bol cukor cukor cukor... 😅

magimary
9. feb 2010

cairka, to je celá posteľ... (na stene sme to mali len opreté, keď sme to včera vyberali z krabice)
majú veľa typov (vlaky, poschodové autobusy, bager, rôzne formuly)...
ale teda všetko skôr chalanské...
počkaj, hodím link... 😉

cairka
9. feb 2010

jéj, ja som nevidela popisy k fotke, lebo mi to roztiahlo dosť veľkú fotku, že to je len rozbalená posteľ 😅 lebo chcem veve spraviť bočnicu na posteli a toto sa mi páčilo, že by ju niečo také mohlo nalákať do postele 😠 teda formula zrovna nie, ale keby mali iný vzor...

magimary
9. feb 2010
cairka
9. feb 2010

magi, dík, tie sú parádne

dioliana1
9. feb 2010

cawte, zajtra máme strtko s biorodinou 😖 , držte prsty...

yukki
9. feb 2010

Dio, a za prítomnosti nejakej socky alebo psychologičky...alebo aspoň na pôde DD?

dioliana1
9. feb 2010

yukki: ano, ale on tam zvykol vraj bordel urobiť, tak sa bojím...

yukki
9. feb 2010

budeme držať palce.

dioliana1
9. feb 2010

akože biootec...

dioliana1
9. feb 2010

Keď ti život dáva citróny, nájdi niekoho, komu dal tequillu a urobte si párty... 🙂

cairka
9. feb 2010

dio, aj ja budem držať palce 😒

dioliana1
9. feb 2010

cairka: dakujem 🙂

martina_maxian
9. feb 2010

dio, krásne si to napísala... 🙂 No a čo už len otec može vyskakovať, keď sa nevie postarať o vlastné dieťa,,, a musí ho vychovávať niekto iný.. no by som mu to vysvetlila...
budem na teba myslieť, ale nemáš sa čoho báť... takýto ukričanci, si len niečo kompenzujú... 😒

martina_maxian
9. feb 2010

dio, ja mám tequilu tak príď, urobíme party.. 😀 😀 😀 😀 😀 😵 😵 😵 😵 😵

maznacik007
9. feb 2010

dio pes ktory steka nehryzie sa hovori...

vela stastia

marketka1
9. feb 2010

Ahojte tak sme doma.Martin to zvládol oveľa lepšie ako jeho 5 roč.kolega.plakal len chvíľočku čo sa na neho vôbec nepodobá lebo čo len zbadá amb.tak vreští.
je to môj veľký lapček čo nece Kubovu pleňku (dala som mu na zákrok plienočku do istoty no nevedel sa s ňou zmieriť) na otázku čo mu teta robila či si pamätá tak nepovedal nič čo by súviselo so zákrokom, ale jak zbadal chlapskú sestričku tak povedal ujo bibi na kruk.chudák sa priznal že on ho na sálu len zobral na ruky a potom na izbe kým ma k nemu pustili mu dal studený obklad na krk. trvalo to cca 5 min. a to som musela opustiť operačný priestor. Ale bol statočný fakt až prekvapivo a personálu sa Martinko veľmi páčil.(aspoň niekde)teraz spinká. a preto išiel bez celkovej anestézi lebo v lete má isť na kontrolnú gastro sondu a tam ho chceme dať do celkovej lebo je to nepríjemné vyšetrenie a bolo by to za krátku dobu 2x.

magi máte to pekné

martina_maxian
9. feb 2010

markétka, tvoj Maťko je už veľký chlapec, preto to tak super zvládol... 😉 😉 😉
magi krásne to máte,,, chlapci musia byť nadšení,,, 😵 😵 😵

tatiannna
9. feb 2010

Nepoznáte nejaký neštátny DD, ktorý hľadá profi rodiča? 🙂 😉

dioliana1
9. feb 2010

tatiana a s ktorého kraja
Bo košický bre len košičský kraj prešovský je až bars preplnený profikmi kde ich nikde nepotrebuju

tatiannna
9. feb 2010

no tam ani keby potrebovali by ma nechceli 🙂 bo ja som trenčiansky

lenkove
9. feb 2010

ja viem datum sudu 😵

maznacik007
9. feb 2010

lenka super.... a kedy bude ten stastny den ?

tatianna podla mojich vedomosti skromnych to momentalne nie je nic moc s miestami profi... skor ti cairka povie ona to ma pozistovane.. viac

cairka
9. feb 2010

leni, paráda, celkom sa poponáhľali 🙂

tatianna, no podľa mňa nikde 😖 možno so šťastím 😒

poobede sme mali so segrou scuka a mi hovorí, že jej neter volala poobede do roboty s revom, že jej "Braňo SKOČIL na nos" 😀 😀 😀 😅 a zabila to veve, ked sme sa rozprávali, že čo sa vlastne stalo, že " to nevadí, dorastie jej nový"

cairka
9. feb 2010

baby žilinčanky a okoličanky 😝 , v piatok doobedu budeme v žiline, ale vy ste asi v práci vtedy, čo?

tatiannna
9. feb 2010

aaaj som to tušila...len pre istotu som sa spýtala 🙂 ale fakt neviem, či by som do toho ešte išla...do tej byrokratickej mašinérie, kde vám každý dýcha na krk... nevravím, že keby nebola príležitosť, že by som to nezvážila, ale prednostne budeme riešiť do pestúnstvo a hľadať si prácu 🙂

maznacik007
9. feb 2010

cairka... to by bolo super... my budeme v piatok doobeda prechadzat zilinou.. co povies na stretko? prip. dalsie zilincanky

lenkove
9. feb 2010

5.3 😵

piatok? no teda, ja neviem.. ja by som mozno aj dala, ale 😨 neviem ako s malou 😨

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre