Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

cairka
24. júl 2009

aj veve už spí 😎

najjulinka
autor
24. júl 2009

tak sme zvladli prenos do jej postielky, aj ked som si vydychla, že v pohode a bola už v kuchyni, tak spustila... ale zaspala...... nastastie...... 🙄 🙄 🙄

najjulinka
autor
24. júl 2009

zas mnauci......... 🙄 🙄 🙄

janivonbenji
24. júl 2009

tak môj dnes už spí od 20:00 !!!! sa ubehal na ihriskách - aj doobeda aj poobede...zas ma dnes presvedčil, že on na ihrisku nepotrebuje ani tak ihrisko ako deti, lebo keď sme ráno prišli, tak tam boli asi len zo 2 deti, ale po chvíľke prišli a kubko šťastne vykrikoval : " aha, detičky, ja tešíííím..." 🙂

zicon,
aj ty máš kubka...tak to bude mať pekný darček k meninkám, už len nejakú veľkú mašlu... 🙂

najjulinka
autor
24. júl 2009

predchvilou jeden z dvojičiek zaknucalo.. a teraz tu mame ohnostroj 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 ma porazí 😠 😠 😠

mayap
24. júl 2009

ahojte
juli, to sa mi len zdá, alebo Lucinka nejako zbledla... myslím pri tých vašich dvojičkách... 🙂
no sú všetci zlatučký, priam na spapkanie, ... hlavne keď spinkajú, však? 😉

najjulinka
autor
24. júl 2009

sa Ti zdá.. Lucinka tmavne... a je tmavsia ako Marek.... Najtmavsia je Marketka, potom Lucinka, tak Marek a samozrejme najsvetlejšia naša žiarovka Bikika 😀

najjulinka
autor
24. júl 2009

zas mnauci......
🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 😖

mayap
24. júl 2009

na fotke nevyzerá tak tmavá ... 😀 😀 😀

ani maťo ešte nespí, a to mal dnes nabitý program, ktorý zakončilo kúpanie v Hrone... tie decká sú riadne duracelky. krpec už našťastie zaspal... zajtra nas čakajú Boje na Hrone so všetkou vojenskou technikou, ktorá k tomu patrí... to bude hukotu... už 2 dni trénujú a strieľajú... a bude aj prelet vojenských vrtuľníkov... 😝 sa teším... 🙄

najjulinka
autor
24. júl 2009

idem spať..... snad nam baba nepreknuci celu noc.... 🙄 🙄 🙄

najjulinka
autor
25. júl 2009

Dobre rano. Lucka je soplatá. Spala s nami v posteli... Takže evyspatí sme 🙄 🙄 🙄 Ráno si dala flasu a o chvilu ju vyšablovala... klasik, ked je soplatá.... 🙄 🙄 🙄

najjulinka
autor
25. júl 2009

inak meteo - v noci pršalo a riadne fúka...

mata2
25. júl 2009

dobre rano.
dakujeme yukki 😵
vsetko najlepsie Kubkom k meninam,nech ma ten moj poslucha 😉
v noci prsalo,dufam ze teraz uz bude pekne,lebo planujeme velku oslavnu grilovacku 😵

cairka
25. júl 2009

Dobré ránko. Aj veve celú noc mrnčala a krútila sa, neviem prečo 🙄 cítim sa, jak keby som ani nespala, hádam káva zaberie rýchlo. mala nejaké divoké sny, vkuse čosi zo sna rečnila, do toho mrnčala....

aj tu v noci pršalo, chceli sme ísť na chatu, ale neviem, neviem, uvidím, aké bude počko za hodinku

kubkom prajem všetko najlepšie 😵

cairka
25. júl 2009

baby, nepoznáte hoci aj vo vašom kraji DD, kde hľadajú profíkov? ja už fakt neviem, kde skúšať...teda profíkov k malým deťom, do 5 rokov... už som mala viac ponúk na deti 9-14 rokov...to je pre mňa veľa 🙄

adrianamickova
25. júl 2009

Jakubom prajeme krásny meninový deň 🙂 🙂 🙂
u nás prší...

lienocka235
25. júl 2009

ahojte..

pekny den.. pocasie je brrrrrrrrr hrozne fuka..

Jakubkom Anickam a Hanickam vsetko naj

pri nas hladali do jedneho DD ale k vacsim detom.. neviem ako inde ale tu k malym zhana aj kamoska z pripravy a nie je to nic moc..

cairka
25. júl 2009

tu bolo doobedu teplo a clekom pekne, ale domov sme už došli len tak tak pred búrkou, ešte sme sa nevyzliekli a už lialo 😝 a teplota šla dole behom polhodinky podľa teplomeru o 7 stupňov

najjulinka
autor
25. júl 2009

no cairka neporadím... ono aj za mojich čias hladania to bolo o ničom... potom som riaditelovi krajskeho UPSVaR poslala žiadosť a ten to postupil dalej a zavolali ma na pohovor, kde som mala tiež viacmenej smolu, lebo som skončila tretia a brali len 2.. .ale tú prvú vzali aj inde do decáku, a vzalo to miesto v inom decáku a tá ešte mna spomenula, žeby ma mohli vziať a bolo... proste štastie... teraz s manželom to bolo už uplne ine... to už bolo skoro na istotu... a v podstate ho vzali vdaka tomu, že už vedeli do čoho idú, kedže deti u nás už nejaké boli 😉

lenkove
25. júl 2009

Jakubkom vsetko naj 😵 😵

dioliana1
25. júl 2009

lienocka, ani mne sa nedarí násť iný DD, kde by mali deti do jedného roka, hoci surodencov, ale jedno do roka...

janivonbenji
25. júl 2009

ahoj,
ja za môjho jakubka všetkým ďakujem.... 🙂

mayap
25. júl 2009

ahojte, aj ja sa pripájam ku gratulácii všetkým Kubkom ... 😉

dnes sme úspešne absolvovali rekonštrukciu bojov na Hrone... paťo zvládol polovicu a potom ho prišla svokra zobrať a šli domov. z okna potom sledoval ako strašne sa tam dymilo...
maťo to zmákol v pohode... ja som mierne ohluchla od tých zvukových efektov... 😝 😝 😝 ešte teraz mi troška duní v hlave... 😠 ale hlavne, že deti boli spokojné... 🙂

zicon
25. júl 2009

Dakujem aj ja prave sme skoncili upratovanie

yukki
25. júl 2009

Všetkým Kubkom veľkým aj malým prajeme všetko dobré a veselé leto!

dioliana1
25. júl 2009

I ja sa pripájam ku gratulácii všetkým nosiťeľom mena Jakub 😉

najjulinka
autor
25. júl 2009

Dobrú noc. Idem hajať už... snad sa do našej postele pomestim... kedže nam ju okupuje aj Lucinka...

najjulinka
autor
26. júl 2009

Dobré nedelné ráno... 🙄 🙄 🙄

lenkove
26. júl 2009

Dobre ranko
vsetkym Anam/Hanam vsetko naj

najjulinka
autor
26. júl 2009

Tak u nas sa už haja.. resp. Dominika ešte hajá, ešte nemala obed...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre