Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

tulenka
28. júl 2009

Jasne , ze mozes snivat a nielen to.Ked to tak citis, tak si za tym chod 🙂 .

Teri sa tesi, len su teraz obe strasne rozbesnene z dovolenky, tak snad ich za ten mesiec trochu zcivilizujem.

yukki
28. júl 2009

Tulenka, teraz nedúfam, že sa niečo pohne, v dovolenkovom období ale...som na prvých miestach na biele dieťatko v zozname no ale v podstate je mi to jedno, akú farbu bude mať súrodenča, aj nejaká zdravá šikovná kofolka k nám by mohla pribudnúť...uvidíme!

cairka
28. júl 2009

baby, tak ak ujo google neklame, tak veve zajtra vyfasuje zas ATB 🤐 ved už od víkendu nemá žiadne 🙄 totiž volali mi z epidemiológie, že volali aj s našou mudrou a že tam máme ísť, že nám dá lieky na preliečenie tej salmonely ☹ a podľa uja googla sa lieči len probiotikami a v závažných prípadoch ATB a probiotiká sa nepredpisujú. ale ved veve vôbec nemala závažnú hnačku, nedá sa to porovnať s tým, čo mala v tom máji...teraz jej proti tomu dokopy nič nebolo... no som zvedavá strašne na ráno, čo povie mudra 😨

zicon
28. júl 2009

Ahoj od rana som nemal cas. nuz my mame 30 stupnov vonku a na televom teplomery 38,5 celzia od rana. Este sme u doktorky neboli, vyzera to na lahku vyrozu.

tulenka
28. júl 2009

Cairka, mne sa zda, ze na salmonelu sa berie este horsie svinstvo ako ATB, keby tu boli nase zdr.sestricky, napisali by ti. MM to raz bral, dospelym sa to bezne nedava, pokial sa z toho dostanu sami, ale nam sa akurat narodila Terezka, tak nechceli, aby sme mali problemy s babom.

zicon
28. júl 2009

Nuz bolo pred chvilov 39,1 maly je taky maslovy

dioliana1
28. júl 2009

Cawte 😉 🙂 😉

cairka
28. júl 2009

tuleňka, tak to si ma nepotešila... pritom včera mudra, ked boli výsledky výteru vravela len, že treba spraviť kontrolný...

zicon, tak to tiež dobre prikuruje kubko...

cairka
28. júl 2009

a teda probiotika, ale tie berie veve už dávno...len sme zvýšili dávky 😒

zicon
28. júl 2009

Cairka tolko ATB, nechces zmenit obvodacku? Ak nema teploty ani hnacky, treba akurat obnovit crevnu mikrofloru a nie nicit Veve antibiotikami. Ak ti och da tak ich Veve nedavaj

cairka
28. júl 2009

zicon, moc si nenavyberám... a toto teraz práve dali tí z epidemiológie, nie obvodná, ale uvidím, čo povie ráno, že prečo by som jej mala nasadiť lieky, zatiaľ niesom moc presvedčená o potrebe 😝
a k tým ostatným atb...viem, že to nie je nič super pre telo...každopádne ked sa snažím veve vyliečiť bez atb, v 90% prípadov skončíme zo zápalom priedušiek a kedže je veve astmatička, tak hrozí záchvat ... takže k mudre chodím po 3 dňoch horúčiek s tým, že viem, že si ideme po ATB...

najjulinka
autor
28. júl 2009

Dobrú noc. Zajtra maju dvojičky odber krvi 😝 😖 ☹

najjulinka
autor
29. júl 2009

Tak muž odišiel s dvojkami na odber...
Ráno sa Dominike podarilo vliezť pod matrac v cestovnej postielke 😀 😀 😀 Ale tak spokojne tam ležala... 😀 😀 😀

najjulinka
autor
29. júl 2009

A neviem či máme v rodine šťastie na internetové obchody... ale včera muž čosi objednla, este predtým telefonicky vyzistil či majú.. .Došla mu mailom potvrdenka nákupu s tým, že ma zaplatiť na učet prachy... A dnes rano mu došiel mail, že tovar nemajú........ 😠 😠 😠 😠 😠 😠 Nepochopím... Ad jedna načo maju na strankach tovar, ktorý nemaju a mať ani nebudu... Ad dva v tomto pripadae načo mu posielali Potvrdenie so žiadosťou o platbu, ked proste nemaju.... 😠 😠 😠 😠 😠 😠

cairka
29. júl 2009

ahojte, my sme už doma. s mudrou sme sa dohodli, že necháme len probiotiká, len keby sa niečo zmenilo, tak jej nasadí lieky 😎

juli, a už odišli koruny z účtu, nedá sa to ešte stopnúť? síce už je po osmej, asi nie 🙄 to je super jednanie teda

najjulinka
autor
29. júl 2009

No odišli ešte včera penež z učtu... 😒

Ja neviem.. .My ked dačo cez net, tak vkuse dajaké problemy...

V zime cestovne postielky.. objednam a potom napišu, že maju chybu v cene...

Teraz nedavno ohradku... Chlapik nový inzerát a nemá a ani nebude mať takú...

Potom inú ohrádku som kcela objednať.. .spýtala som sa na nu, odpoved bola, že dlhodobo nie je a samozrejme, ked som kcela objednať iný vzor, tak kukám cena už vyššia...

Tak som išla do ineho obchodu sa spýtať, či maju ten vzor čo som kcela, že ano, že samozrejme, treba cez net objednať... Objednam... a volaju, že nemajú 🙄 🙄 🙄

Teraz muž toto...

Akože ja nepochopím... A to myslím už muž objednaval tu vec inde a nemali, tak objednal teraz v tomto a overil si telefonicky či majú vopred... A toto...

No ale aby som nebola zlá... Kočík, autosedačky, stoličky a nejaké prkotinky... a teraz konečne aj ohrádka išli lahko cez net...

Jáj a vynechala som nosič.. ten som objednavala s ohradkou... a čo volali, že nie je vzor ohradky, tak povedali, že možem prisť po nosič, že ten je na sklade.. .ešte mi volali 2x, lebo aj nejaký muž a aj nejaká žena mi volali, že ten vzor proste nie je a ja som obom povedala, že v stredu si pridem po nosič ked je.. .a bol.. .v stredu prídem a nie je.. .povedia, že v štvrtok... štvrtok pridem a mi povedia, že mi povedali, že mi zavolaju ked dojde.....

Výsledok.. .zatial nosič nie je....

mixka
29. júl 2009

ahojte 🙂 tak mame polozenu uspesne podlahu v celom byte a teraz nas caka spratavanie a ukladanie 🙄 ale som rada, ze najhorsie snad mame z krku a zacnem o par dni zase normalne zit 😀

najjulinka
autor
29. júl 2009

Deti v postielkach... Sice neviem kolko Domča naspí, ked spala celé doobedie... Ale to je fuk.. Idem si dať zmrzku asi... A kávu... a tak proste...

lienocka235
29. júl 2009

caute kocky..

tak super mixka.. ze je to uz hotovo.. teda takmer../este to upratovanie.. 😀 /

juli ty mas nejaky pech na tie internetove obchody.. nezavidim..

cairka super ze nemusite dalsie ATB... pekne sa liecte

najjulinka
autor
29. júl 2009

A to som nenapisala ako so šporákom bolo... Sme mesiac cakali asi... vecne sa predlžovala doba dodania...

mexx
29. júl 2009

Nikoho? 😕 😲 Sa mi ani verit nechce...

najjulinka
autor
29. júl 2009

aj ja tu nakukam a nič...

dioliana1
29. júl 2009

Dobru noc 😵 😵

zicon
30. júl 2009

Bre ranko tu slnecno, a NaJjulinka a co to bol za obchod? To fakt ti povedali ze tovar ani mat nebudu?

Ja ako majitel www.modnedoplnky.sk by som si veru taketo nieco nedovolil.

najjulinka
autor
30. júl 2009

nenapisal, že nebudu mať, ale napisal čosi ako, že je to minuloročný model a už sa nedodáva... čosi také... a mal inzerát na MMB čerstvý terz júlový. .a aj po tom čo mi to napísal inzerát obnovoval... 😨 😨 😨 bol to chlapík www.bertoni-sk.sk

zicon
30. júl 2009

Nuz ale na MMB mu mozes hodnotenim troska privarit, nech sa podusi vo vlastnej stave.

zicon
30. júl 2009
maznacik007
30. júl 2009

ahojte.. vy ste tu nejako ticho.. asi idem rozvirit hladinu...

isto sa cudujete ze mam iny nick.. je mi velmi luto ze porusujem pravidla.. ale chodia na nas sem pozerat ludia z mojho okolia a nechcem este aby vedeli..

zajtra ideme za malym na prvu nastevu.. a cez tyzden pokracujeme.. takze sme sa celkom rozbehli.. 🙂 😉

cairka
30. júl 2009

ahojte, tu je fakt dosť ticho...

maznáčik, tých 5tt v pase sa týka drobca, abo budete mať dva prírastky? 😒 či gratulovať dvojmo 😉

najjulinka
autor
30. júl 2009

no gratulovať dvojmo....... takže už aj oficialne zagratulujem....... 😉 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre