Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

yukki
16. aug 2009

😀 😀 Aďa, krásny výlet...aspoň budete dlho spomínať!

magimary
16. aug 2009

juli, vitaaaaj! 🙂
ako doma?
veď ste mali otať ešte týždeň...či si to pletiem?...
alebo už ste mali všetého dosť, či ako? 😕
ale som rada, že si opäť na Koni... 😉

dioliana1
16. aug 2009

Dobru nocku 😵 😵

lenuska74
17. aug 2009

Dobre ránko 🙂
Jej konečne som prvá ráno na koni 😉 🙂
Adi tak to ti verím že to bolelo ja som tak spadla pred rokom 😀 😀 😀 No čo už asi to preto aby sme sa nečudovali prečo tie naše decká tak vrieskaju pri každej ranke 😀 😝

zicon
17. aug 2009

Ahojte a dobre rano, byt dokonceny, bordel upraty zaciname zit ako ludia. Cely minuli tyzden som robil na jednom televiznom projekte takze spat som chodil o 2:00 vstaval som o 7:00, unaveny s tyzdna jak take hovado. Esteteze to v piatok skoncilo a vikend som si mohol vychutnat.

lenuska74
17. aug 2009

Jeje zicon tak to ti závidim ja som práve doraňajkovala a idem si robiť v dome bordel 😀 som sa rozhodla že už treba pomaľovať chodbu a schodisko tak hura do roboty 😅

najjulinka
autor
17. aug 2009

Dobre rano.. Popjam kavu , tak ako sa popri deťoch dá.... Rozmýšlam čo im dám na desiatu, lebo sme jak u "snědeneho chramu" 😅 😔 Doobedakcem skočiť na sud a ked mi daju pečiatku pravoplatnosti, tak aj na socialku rovno, nech to mam pri jednej ceste....

magimary
17. aug 2009

juli, ešte si mi nepovedala, prečo ste sa vrátili už včera a nie až o týždeň... 😕
a dobré ráno...

najjulinka
autor
17. aug 2009

my sme neboli ešte rozhodnutí mary na isto.. .skor muž ma presviedčal.. .ale po týždni mal aj on dosť... predsa len s detmi to je makačka... a to musim povedať, že Dominika je poklad... O nej sme skoro nevedeli, že ju máme....

magimary
17. aug 2009

hej,aj som si myslela...
nie je dovolenka ako dovolenka... 😒
deti v novom prostredí, s iným (rozhádzanejším) režimom a dospelí hotovejší (z nich) ako doma...

adrianamickova
17. aug 2009

ahoj
leni 🙂

magimary
17. aug 2009

juli, ty mi nevieš niekde (u vás v OZ) zistiť odpovede na tieto otázky? 😕

https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

najjulinka
autor
17. aug 2009

no a prevlacanie po schodoch a tak všetko k tomu mary... ale ako velke plus ratam 2x denne navarené 😉 To bolo super 🙂

magimary
17. aug 2009

však hej...
a to navarené ja najlepšie 😀 (my sme mali na dovlenke tiež plnú stravu a to bolo na nezaplatenie, nič sme nemuseli chytsať, len sme si sadli a čakali sme, kým nás ako "pánov" obslúžia a potom si to ešte všetkop aj spracú a umyjú... 😀

cairka
17. aug 2009

ahojte
zicon, tak aspoň že už máte po fuške, závidím vynovený bytík 😅

baby, ked by som sa chcela ako pestún presťahovať do iného kraja, tak kde všade treba hlásiť? iba na upsvar? či aj na krajský úrad... do čiech by ma asi nepustili, však?

lenkove
17. aug 2009

ahojte
Cairka, to ma teda zaujima, ked nieco vyzitis daj vediet 😅

Inak vsetkym dobre ranko, Adkemamickovej fukam kolienko 😀 a Julinku vitam doma 😵 😵 😵 vsade dobre doma naj 🙂

janula_nz
17. aug 2009

ahojte

cairka preco by ta nepustili do ciech? my sme sa prave odtial vratili a nikde to ani netreba hlasit, ze ides s malou . to mi je teda novinka 😨

mexx
17. aug 2009

Ahojte,

pozeram, ze vsetci pekne vikendovali a teraz sa uz vrhaju do viru pracovneho tyzdna. 🙂 My sme si vikend uzili, boli sme u kamosky na "wedding-afterparty", dieta bavilo kolektiv a vsetci z neho boli celi bez seba- 😀 Inak je velmi kreativny, akurat ma mierne sokuje tym, ze sa rozhodol iks novych veci dokazat v jeden den naraz, takze najprv nic, a potom zrazu na druhy den sa nam skoncil blazeny pohodlny zivot - rozhodol sa zacat lozit, pochodovat po nasej posteli a pochod zakoncovat skokom na nocny stolik (povacsine skor na zem), stavat sa v postielke a skakat ako na diskoteke, plut na vsetkych naokolo, pchat prsty do zastrcky, telefonovat...no proste vsetko. Naraz. 😎 Zatial zvladame, som zvedava, ze dokedy. 😀
Vcera bol sikovnik, stihol ist do kostola s nami, po navstevach, aj za dedom na ryby, taky bol z toho ukonany, ze prvykrat sa mu podarilo zaspat v satke. 🙂
Ale dnes sa vytesuje, skusa nove topanocky, je z nich cely hotovy, stale si ich na nohach prezera, hladka, oblizuje...uplny herec. 😎 😀
Sakra, kam to dieta rastie? 😅

Cairka, chces sa stahovat? 😕 To by ma teda zaujimalo, co zistis. Len tak pre info, stahovat sa nechystam, ale zvedava som... 🙂

dioliana1
17. aug 2009

u nás desná horúčava 😝

macocha
17. aug 2009

Ahojte,
no Mexx vitaj v klube číhajúcich mamičiek 😀 to poznáme, že nič nie je v bezpečí. Ale to patrí k tomu, hlavne, že sa správne vyvíja 😉

Myslím, že sťahovanie pestúnov sa hlási len na UPSVaR a so zahraničím môže byť problém... ak je pobyt mimo Slovenska dlhší ako mesiac, tiež by to mal vedieť UPSVaR a trvalé presťahovanie asi musí byť súhlas aj bio... 😔 Také niečo mi hovorili, keď som bola ešte čakateľka.

mata2
17. aug 2009

ahojte,
bratrancovej zene sa pred chvilou narodil chlapcek 😵
cela familia je v soku,lebo 5 mesiacov dr. tvrdili,ze to bude dievcatko... 😀

cairka
17. aug 2009

jani, no plánujem sa sťahovať a zvažujem aj možnosť ísť do ČR, ale som si myslela ako mimina píše, že to by bol asi problém... tak ostaneme na SR...chcem väčší byt a v MT by som sa ho tak skoro nedočkala...ak vôbec niekedy 😒

macocha
17. aug 2009

aj ja chcem väčší byt, beeeeeeee 😅 ☹ 😢 ak som vám to ešte nepísala, odsťahovala som sa späť do garzónky... no, musíme sa uskromniť, než si trúfnem na nejakú hypotéku... ani internet tam nemám...

Mata2 že gratulujeme! A že sa o pohlaví rozhodol na poslednú chvíľu, beťár jeden - nuž, ja som bola niečo podobné, len obrátene... už od prednarodenia som bola tvrdohlavá, tak som urobila just naopak, ako sa odo mňa očakávalo 😀

cairka
17. aug 2009

mimina, ved aj ja chcem ísť preto tak daleko, aby som sa zbavila hypo...a ešte aj na 2izbáčik ostane...

maznacik007
17. aug 2009

ahojte.. kocky.. ja mam babuliaka na varovke.. u babinky.. /vsetci okolo neho skacu.. dedko babka sestry.. len ho nosia.. este mi ho rozmaznaju.. 😀 / ja som bola u lekara a v robote pozriet..

nestiham vas citat.. idem sa polepsit.. len som zachytila dobre spravy ohladne Silvinky.. tesim sa..

mata2 my sme tak boli so sestrou.. rovnako sme cakali.. porodili sme s rozdielom dna.. a lekar mne vravel chlapec a jej dievca.. a mali sme naopak.. tak sme si potom vymenili vecicky.. 😀

co sa tyka stahovania.. ja ked som sa pytala na urade.. / kvoli muzovi .. keby siel na projekt.. mimo SR/ tak mi povedali tiez to co pisala macocha.. ze ak sme viac ako mesiac mimo SR tak to musime hlasit na urade.. a trvalo ze to musi byt suhlas.. a musis chodit sa tiez hlasit k nim.. neviem uz ten interval..

cairka
17. aug 2009

další úžasný článok od macešky 😵 http://www.rodina.cz/clanek7300.htm

laculik
17. aug 2009

ahojte.
juli, pekny link 😉 😉
mimina a kde si v garsonke? v tej istej mestskej casti?
Inak, kiko je bez plienok!!! a dnes mi v obchode sam od seba a od veci (bavili sme sa o nakupoch), povedal ze: lubim ta mama. nechapem, je to supeeeeer pocit. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

mata2
17. aug 2009

krasny clanok 😔

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre