Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

najjulinka
autor
10. sep 2009

Martina a ty si švihaj, lebo pojdu deti za hranice....

najjulinka
autor
10. sep 2009

No lucka ma parťaka... Dvojičky su si parťakmi navzajom a chudinka Dominika ostala jak jedináčik...

adrianamickova
10. sep 2009

idem po oslavenkyňu do školky,dnes ma prosila že nechce spať
plním jej želanie...
najhoršie je to rozlučenie a vstup do triedy 😢 😢 😢

martina_maxian
10. sep 2009

Juli ja robím čo sa dá... 🙂 zajtra a v pondelok máme sedenie u psychy a potom ešte raz... ale neviem to nijak posúriť... Prosím Juli nedávaj ich za hranice,,, ja ich veľmi chcem.. ☹

najjulinka
autor
10. sep 2009

Lucka už sama od seba začala hovoriť "Mirka naša" 😵 😵 😵
martina nič nie je na mne... mne by sa podavali deti najlahšie čím bližšie k nám.. ale nič nie je na mne...

martina_maxian
10. sep 2009

Juli a ako to mám posúriť? ak o niečom vieš, tak mi poraď, prosím.. ☹ A už je to isté, že pojdu preč, alebo ešte mám nádej, že ich dostanem??

cairka
10. sep 2009

juli, super, že mirka tak krásne zapadla 😵 len nech jej to vydrží 🙂

janivonbenji
10. sep 2009

katarínkamt,
máš IP...

najjulinka
autor
10. sep 2009

nič nie je iste martina.. ja len, že su v zoznamoch a su asi nukane intenzivne...

martina_maxian
10. sep 2009

mna asi porazí... ☹ neviem čo mám robiť,,, pokazený deň mám.. ☹ ☹ ☹

najjulinka
autor
10. sep 2009

klud.. ńeboj.. .tie deti čo maju byť vaše, budu vaše.... 😉

katarinkamt
10. sep 2009

janivonbenji,v praci sa mi nedaju pisat IP

katarinkamt
10. sep 2009

janka, precitala som si IP, velmi pekne Ti dakujem, mam to trosku jasnejsie, len tych 21 dni sa mi zda straaaaaaaasne dlho....

martina_maxian
10. sep 2009

Juli, ale ja mám silný pocit, že to majú byť tvoje dvojky... Najradšej by som si už išla pre ne.. 😵

janivonbenji
10. sep 2009

katarinkamt,
my sme videli malého prvýkrát, keď mal cca 2 týždne a domov sme ho brali ako 3-týždňového...takže to netrvalo tak dlho, ale my sme nemali žiadne komplikácie....a neboj, najdlhšie je čakanie, pokiaľ sa dostaneš na prvé miesto v poradovníku, ostatné ( ak nepočítam súdy 😒 ), už bude o.k., držím palce... 🙂

katarinkamt
10. sep 2009

Janka, velmi pekne dakujem, uz aby to bolo, v podstate sme sa teraz za 2 mesiace posunuli o 3 miesta, tak snad to takto pojde aj nadalej.

yukki
10. sep 2009

Ja som bola pred tromi mesiacmi na prvom mieste a .... zatiaľ nič mi nevolajú. Ale tak s tým malým zabijákom kôz sa nenudím, to nie.... 😝

cairka
10. sep 2009

my sme pred časom stretli známu, ktorej minulý rok zomrel synček 😢 a veve si ho trocha pamätala, tak som jej hovorila, že vladko je už anjelik v nebíčku a ukázala som rukou tak hore... a dnes sme sa prechádzali a veve len ukázala na strechu domu, kde sme sa o tom bavili, že tam je nebíčko 😅 tak sme vysvetľovali odznovu a snád už pochopila lepšie, uvidíme časom

najjulinka
autor
10. sep 2009

Tak poobede sa chystame so všetkými piatim von na ihrisko... som zvedava ako to zvladneme 😀

najjulinka
autor
10. sep 2009

Deti vyvenčené.
Už sme šupli všetky do hajan... 😉

najjulinka
autor
10. sep 2009

Tak sme počuli ako plače už... asi si myslela, že hajať pojde naspäť... tak sa jej to nezdalo... 😔 trošku je nespokojná 😔

zicon
10. sep 2009

A Juli ako ich uspavas, spievas 5 uspavaniek, alebo jednu pre 5

najjulinka
autor
10. sep 2009

to akože ebe uspavanka pomaha k zaspavaniu?? ,vsak to jak za trest.............

mixka
10. sep 2009

ahojte 🙂

ja keby som zacala spievat nasim krpkam uspavanku, tak asi od nas ujdu a pridaju sa vsetci susedia z okolia 😀

najjulinka
autor
10. sep 2009

tak zacni... a zbaviš sa tých pod vami...

zicon
10. sep 2009

A ze aj ty si pochydila romsky hudobny sluch.

mayap
10. sep 2009

juli,
ako preboha zmanažuješ 5 detí večer do postele????
ja mám niekedy problém s 2 loptošmi... 😠

inak, na kardiológii sme dopadli fajn. malý má len šelest na srdiečku, kontrola bude až o 2 roky.
a dnes Maťo vyfasoval na očnom silnejšie okuliare . už má do diaľky 1 a 1,25. a predtým mal na oboch očkách len 0.5 dioptríí.

najjulinka
autor
10. sep 2009

mayap zaklad uspechu su postielky, z ktorých nevylezu... 😀 😀 😀

mayap
10. sep 2009

no môj krpatý vylezie z hocičoho, keď aj hlavou dolu... 😝 😝 😝

a tak, keďže sa vzhľadom k svojej výške (v jeho prípade nížke 😝 ) , zmestí do postieľky, tam má aj zvýšený matrac kvôli refluxu, má bočnicu stále dole... a tak ho teraz uspáva tatino. musí pri ňom ležať... 🙄 . tatino už zrejme sladko spinká a malého pojdem o chvíľku skontrolovať... 😝 😀 😀 😀

Maťo bol na samostatné zaspávanie vytrénovaný z DD. a Paťo zásadne zaspáva s niekým. občas ho mám chuť dať zaučiť do DD, aby zaspával sám... 🤐

yukki
10. sep 2009

Kika našťastie leží....keď ju uložím...a kecá. Niekdy aj dve hodiny, ale to mi tak nevadí, ešte vždy som rada že ju vôbec počujem rozprávať...a večer keď ju nič nerozptyľuje už rozpráva celkom pekné vety...aj keď ešte vždy v štýle náčelníka Apačov, o sebe v tretej osobe. 😝

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre