Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

seka
21. sep 2009

ahojte baby, tak som sem k vám skočila mrknúť vďaka Lenke, ktorá mi Vás odporučila.
a musím sa hned zapojiť do debaty o cmúľaní prstov, aj mne to robí mladšia dcérka, a tiež len keď je unavená a zaspáva v postielke. zo začiatku si aj zakrývala očká alebo ušká, predpokladám, že to bolo preto, že v dd jej vadil hluk a svetlo, keď zaspinkávala, a preto to robila, ale toho sme sa už zbavili, ale cmúľanie nám zostalo. no môj brat má biologickú dcéru, ktorá sa smúľala palec keď zaspávala, a tedy poviem vám, že on vyskúšal všetko možné, len aby ju to odnaučil, a aj nemožné dokonca, ale nič nepomohlo....len ju tým dobre vystresoval!

ani ja to zatiaľ nejak veľmi neriešim-je to to najmenej čo nám z dd zostalo, takže som rada, a myslím, že prestane aj sama......chce to len čas!

lenkove
21. sep 2009

jeha, ahoj Seka 😀
sa rozrasta adopcny klub o dalsiu mamu s dvomi dievcatkami 🙂 🙂 a ze su krasne, tomu verim, lebo my tu len krasavice mame, a to neprehanam 🙂 😵

macocha
21. sep 2009

Ahojte 🙂
Naša babka prišla tak mám po 3 týždňoch prvú chvíľu bez malej 😵
A v sobotu bol výlet z Klubu náhradných rodín, super dopadol a od októbra začnú Kluby - Lenkove máš záujem?

laculik
21. sep 2009

ak si cmulaju palce tak je to ok, bo ten presne sedi do ust, ked ho vystriete je v podsate presne nasmerovany do ust. ale maly si cmulal ukazovak a tym padom ho vykrivoval do praveho uhla k palcu, normalne to ani neviete spravit. a to je blbe, bo prava ruka a tym padom mal aj velmi zly uchop veci. a ortoped mi povedal, ze dobre ze sme dosli, bo si mohol aj slachy (ci co tam je), poskodit. Cize ja som vdacna dlahe, ta zabera na sto perc. to je vysvetlenie pre zicona a seku (inak vitaj!), kedze s ostatnymi sme to tu preberali a aj fotky s dlahou som sem vtedy dala 🙂
Utekam, idem s malym na tancovanie pre deticky (mimina, nie tam kde sme chodili, ale u nas v štvrti). Tatinko je s malou na plávaní. No sme to ale sportlich family 😀 😀

macocha
21. sep 2009

Laculik vy urcite chcete z maleho noveho Patricka Swayzeho, ci ako sa to spravne pise 😀
Ale inak ja v pohode dam ukazovak do praveho uhla, vlastne ktorykolvek prst na ruke. Vzdy som si myslela, ze to dokazu vsetci...

zicon
21. sep 2009

Najhorsie je si cmulat prostrednik, to sa da visvetlit vselijako.

macocha
21. sep 2009

Zicon 😅 😀
Inak som si na Teba spomenula na vylete KNR, lebo sme rozoberali tu Boučkovej knihu, čo sa Ti tak "pačila".

zicon
21. sep 2009

Nuz rozoberat mozete, ja by som tiez najradsej bouckovej knihu rozoberal - na podkurenie. Sorac, ale niektore knihy pre mna nemaju ziadnu hodnotu, a tato ma hodnotu podrobneho navodu k windows 95

zicon
21. sep 2009

A k comu ste dospeli??? Da sa to publikovat??

najjulinka
autor
21. sep 2009

Tak leukoplast nefungoval.. .ale aspon ho nezjedla.. .našla som ho pri postielke.... 😀 😀 😀
Lucka riadne umnaučaná došla z nemcnice 😖

macocha
21. sep 2009

Zicon - k nicomu publikovatelnemu 😉
Lucim sa na dnes.

janivonbenji
21. sep 2009

relanka,
až teraz som sa dostala k MK...
...takže nám volali koncom októbra, aby sme si aktualizovali už spomínané papiere a viem, že som bola v takom šoku, že som sa len opýtala, že či je reálne, že do vianoc budeme mať mimi a pracovníčka z upsvar mi povedala, že je to pravdepodobné !!! ale ja som sa vtedy nepýtala, že koľkí sme v poradí...no a 7.11. nám už volali, že je tu kubko a má 10 dní 🙂 ...

zicon
21. sep 2009

Nech ziju Kubovia

ralanka
21. sep 2009

aha lebo nám povedali že sme tretí ale nič viac a že si tiež myslia že do vianoc to bude ale o tom aby sme si už vybavovali nanovo potvrdenia o tom reč nebola aj tak díky 😉 🙂

laculik
21. sep 2009

juli, zajtra poslem dlahu 😉 to druhe nemam ☹, zabudam, ale uz budem zbierat 🙂 .
lucka sa musi aklimatizovat naspat 😠.
mimina, nechceme 😝, len ked ma chalos taaaaaaaaakyyyyyyy sluch, tak skoda nepodchytit.

najjulinka
autor
21. sep 2009

dik lacuik........ u nas sa určite ešte kooopec krat uplatni...... 😖 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mixka
21. sep 2009

ludia u nas v panelaku niekto teraz vrta a deti mi zaspavaju 😠

najjulinka
autor
21. sep 2009

u nas sa tie žbuchaloa hlavne vrtalo, ked dei zaspavali.... 😀 😀 😀

najjulinka
autor
21. sep 2009

jáj a Marketku pochválim zas... dnes nove slovo poobede "BUT" = BUS 😉 😀 😵 😵 😵
Inak nenormalne zošikovnela... Plače sice občas,a leuž sa riadne vela usmevať vie... Karol povedal, že za tento weekend opeknela.. a ja som povedal, že sa len usmieva viac, že je to tým 😉 Ale ja mam pocit, že to ani nie tka za weekend ako dnes sa to dost zlomilo...

laculik
21. sep 2009

mixka, to je drsne! ja ked som bola tehu a aj tesne po porode, nam stavali nadstavbu, rovno nad hlavou. okna zaigelitovane zvonka, a ine perly 😠 😠 😠 . si viete predstavit. ked sa mala narodila, otvorila som vzdy dvere a zahucala: uspavam malu, poprosim 10 min, ticho. neuverite, ale vsetci robosi stichli 😀 .

martina_maxian
21. sep 2009

mixka, tak sa musíte teda rýchlo odsťahovať do nového domčeka... 🙂 tam už nik vřtať nebude...
Boli sme cez víkend u rodičov na Liptove a brat oznámil, že čakajú dieťatko... skoro ma to položilo...

laculik
21. sep 2009

juli, dnes som tu dlahu aj vycistila 😀 a Ká je okej po pobyte v nemocke?

mixka
21. sep 2009

laculik, tak to nezavidim veru 🙄

martinka, ved to je super, ze budes teta, gratulujem 😵

martina_maxian
21. sep 2009

Juli, ešte mi cih trochu vypelichaj,, kým si ich prídem vziať... 😀

martina_maxian
21. sep 2009

no veď áno, aj som sa potešila, ale zas som zostala smutná, že ja takéto nikdy nebudem môcť povedať... ☹ ešte sú len v druhom mesiaci, tak nechcú to ešte veľmi hovoriť, ak by sa náhodou niečo stalo..

najjulinka
autor
21. sep 2009

No dnes o v nemocke nebolo take drsne.. .povedali mu, že keby nešiel domkv, tak možu isť po areali nmocnice poobede... ale išli domkov a hotovo... včera to bolo najhoršie... dnes doobeda bhali po vyšetreniach, predtým hned rano boli v herni. .tkaže v izbe dnes vela neboli....

martina vsak vy čakate 2 😉 ak to jedno nezáviď 😀 😀 😀 Ae si švihni, lebo mama dnes medzi rečou, e našej znamej dcera konči pripravu a ich kce.... 😝 😀 😀 😀 Ale akože v pohode ona vezme aj ine...

najjulinka
autor
21. sep 2009

martina bojim, že oni zas prerevu vela ked budu meniť miesto a ludi a tak... takže cim skor.. Marek to vezme asi jedným revom všetko. .nestihne sa u ns odrevať a už začne u Vás.....

zicon
21. sep 2009

Len aby sused nebol kutil z xxl cirkulárom, síce moze dodrziavat nocny klud ale cirkular do 20 nic moc

mixka
21. sep 2009

martinka, ber dvojky cim skor, cim skor budu mat konecnu rodinu, tym lepsie pre ne 😉

martina_maxian
21. sep 2009

Juli, áno, ale oni budú mať také to svoje,,, 🙂 No a na tie tvoje dvojky sa teším... Veď ja tiež končím prípravu, tak mi ich ešte chvílku podrž... prosím... 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre