Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

mixka
4. okt 2009

ale ze tu bude bitka aj o plienky to som si nemyslela 😀 😀 😀

cairka
4. okt 2009

mixka, rada sa podelím 🙂 potom mi budeš dávať školenie, ako sa to používa 😝

mixka
4. okt 2009

vysnivat dom by som si asi nemohla co 😖 ???

najjulinka
autor
4. okt 2009

mixka vidiš... no tie som tu neponukla... tu som ponukla len plyše (lebo nikto z KE ma nenapadol)... ešte zvažujem čosi pre kohosi z tade... ale nejak skor v ramci KE dumam..... oni to robia tak vo velkom.... ešte asi aj na nas vo velkom 😀 😀 😀

ralanka
4. okt 2009

ale že za to beriete prachy vedeli? 😀

najjulinka
autor
4. okt 2009

mxka nechci vedieť aké mam sny.... také, že fakt velmi.... mne sa ten bazen od nich vlmi rátal, lebo to ma štve, že decká to nemaju u nas... takže sa mi toto rátlo moc... škody, že filmovačkový stres a zabudla som uteráky vziať a plienky čisté ostali v aute a plavkove plienyk som v tom strese nevzala detom,ale normalne kojenecké plavky... a tak sa to tam improvizovalo... a proste ja som skoro aj do sprchy zabudla vliezť po bazene... no stres... 😅 ale samotné plvanie s ami rátalo.. .Mirka si to tak nenormálne užila, čo ona vo vani mimo sedačky paniku chytá....

cairka
4. okt 2009

juli, tak tomuto ja zasa neverím...určite by mi nepomohlo v rozhodovaní to, že si prečítam článok, abo kuknem reportáž v telke... ale ja som odolná voči vymývačom mozgov, možno aj preto...ja som už na základke, ked všetky spolužiačky museli mať Barbie pravú od Matella vykúkala z radu, lebo sa mi tá bábika protivila 😅 ...tak snád máš pravdu a je to na niečo dobré

najjulinka
autor
4. okt 2009

ralanka ano vedeli... aj sme sa bavili myslim o sumach. .a j o tom, že kolko dam zo svojich na deti okrem tohoa tak.... tak aj to som vravela, že od noveho roku takmer nič zo svojich, že predtým dosť... (tento rok fakt málo - len kočík a autosedačku jedu som zo svojich kupovala a ešte zábranu do dverí, ale to neratam, lebo to bolo na zčiatku januára a som nevedela, že už by mi na t vyšlo aj z penazí detí)....

ralanka
4. okt 2009

cairka to sme asi podobné aj u nás boli také čo chceli aj mali všetko a ja nie a necítila som sa ako zakomplexovaná a menejcenná krava 😀 😀 😀 😀 😀

najjulinka
autor
4. okt 2009

cairka moja mama o dieťati z domova uvažovala asi ako gymnazistka... ale potom mala dost deti aj bez takých detí amalo miesta v byte... až si prečitala članok v časopise a dala sa na profi... a vlastne ja som sa vtedy s mojoumamkou rozhodla tiež.. .že raz to budem robiť aj ja... nebyť čánku, tak mamku nič nenakopne možno... 😀

cairka
4. okt 2009

snád máš pravdu, pre dobro dalšieho možného zachráneného dieťatka v to dúfam 😵

najjulinka
autor
4. okt 2009

proste mnohí veria tomu, že detí je malo a nechaju šancu bezdetným... vedia len o adopcii a žiadnej inej možnosti... Akože mna sa už plno ludi pýtalo, že či nebol problm ziskať tolko deti a že ako sme dlho čakali, že až tolko nam dali... a že iný na jedno jak dlho čakaju....

mixka
4. okt 2009

ja len dufam juli, ze jedneho dna vezmes nejake aj pre nas, lebo nasa bio nerodi a nerodi 😖

ralanka
4. okt 2009

a plienky k tomu nechceš mixka ked už pojde jedným razom ti ich môže zobrať 😀 😀 😀 😀 😀

najjulinka
autor
4. okt 2009

mixka vieš... som aj ja priznala mužovi, žeby som kcela keby sa našej bio pdarili dvojičky... že moc by som ich kcela... muž sa priklna na ešte jedno do pestunstva, ale mna lakaju dvojky nejaké... a najlepsie bio k Lucinke, nech možu načuvať aj "hlasu krvi" navzajom 😀 😀 😀 😀 proste i myslim, že aj pre nich by bolo lahšie že su oni spolu pokrvnou rodinou . 😀

mixka
4. okt 2009

mne teda jedny dvojicky stacia a dufam, ze nasa bio porodi coskoro solo dieta 😀 ale nejak to nevypada nadejne ☹

mata2
4. okt 2009

ahojte,
hlasim chorusika - milka 😖
kasel, sopel...teplota 39 😝

zicon
4. okt 2009

Ak budu rovnako vekove stare ako ostatne tak mas footsalové muzstvo aj s nahradníkom 😀

magimary
4. okt 2009

hovoria o adopciách a pestu v sporávach na Markíze-práve teraz! 😉

najjulinka
autor
4. okt 2009

Videli sme mary 😀

magimary
4. okt 2009

ahojte!, už môžem aj pozdraviť... 🙂
predtým som len narýchlo oznam o adopciach v správach... 😅
hovorili o tom, že počet ado a pestu klesol o viac ako polovicu... 🙄 ☹

a ešte som chcela k diskusii o snívaní v MOdrom z neba... ja si myslím, že to nie je sebecké, keď juli vysnívala plienky pre ("cudzie") deti-sebecké by to bolo, keby si vysnívala dovolenku niekde na Mallorce (ale len pre seba a pre Kaa a deti by nechla na týždeň v domove 😝 🙄 ), to by mi prišlo neskutočne sebecké, ale keď vysníva domováčikom plienky (aj ked žijú u nej), tak mi to sebecky vôbec nepripadá... 😨 , veď čo na tom, že im štát plienky prepláca..., namiesto penazí na plienky, môže deckám nakúpiť niečo iné... 😉

milko, moje zlatíčko

magimary
4. okt 2009

(nedokončila som poslednú vetu 😅 ) ...mi ochorelo...
a ešte som chcela : že asi by potom malo byť aj to sebecke, že juli všetkých plyšákov, čo dostali, rozdá...
ved by ich mohla aj predať, ale ona ich tu ponúkla do pľacu... (neviem, ale ja si sebectvo predtsavujem inak...), keby boli všetci takto sxebeckí... 😉 😅

najjulinka
autor
4. okt 2009

mary s mixkou menim za ine 😉 tak zas až tak nerozdavam... 😀

magimary
4. okt 2009

ahah, to som nevedela... 😅
ale tvoja ponuka neznela ako výmena (teda aspon som ju tak nepochopila 😀 )

zicon
4. okt 2009

Presne tak, a Najjulinka preco nechces tych plysakov??

lenuska74
4. okt 2009

a aj ja som megi sebecká lebo chcem dieťa do pestunstva nie adoptovať 😀 😀 a to fakt som to počula od viacerých 😀 aj tak si bude každý klopať na čelo načo nám to bolo treba, tak si aspon budu myslieť že to robíme pre peniaze 😀 😀 😀

magimary
4. okt 2009

joj, lenuska, mna takéto rečí (neznalých) tak vytáčajú...
najmä, ak na druhej starne počúvam, že počet ado a pestu klesol o viac ako polovicu... 🙄 😢 😔

adrianamickova
4. okt 2009

ahojte,
som poslom sprav od Dio...
notebook ma utopený v cole,teda aj v oprave
a deti este nema lebo ochoreli 😉 pozdravuje vás 🙂 🙂

adrianamickova
4. okt 2009

tam mal byť smutný smajlik ☹

najjulinka
autor
4. okt 2009

pozdravujem diolianu

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre