Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

lenkove
10. okt 2009

Martinka
my mame trosku existencne mrzotosti 😉 ak sa to tak da nazvat, ja teraz nemam pracu a mm robi v zahranici 😝
takze dufam,ze nejako na jar sa to poriesi, ako som pisala, planujeme ze mm by siel na matersku, teda otcovsku 😀 😉 no uvidime podla aktualneho stavu kazdopadne 😉

lenkove
10. okt 2009

NO Juli 😀 😀 😀 😀 som sa pobavila 😀 😀

najjulinka
autor
10. okt 2009

sa smej. .dnes som od Lucky na hojdalke odbehla zachranovat Mirku an smykalke a otočim sa, že idemspäť k Lucke a Lucka na hojdalke stojí 😨 😨 😨 Až mi zle prišlo... Trdlo malé... Som letela jak blazon... ale ona jak videla, že letim, tka sa hned skladala naspäť...

lenkove
10. okt 2009

no ale ja uz idem spat 🙂
dobru noc
Juli, drz sa! 😎

lenuska74
10. okt 2009

Aj ja už idem tak dobru noc 🙂

magimary
10. okt 2009

ahojte!!! 😵
my sme dnes opäť finišovali v podkroví (možno zajtra už bude úplne dokončená kúpeľna, kuchyňa a wecko v pdkroví, čo sa týka obkladov a dlažieb... 😵 zajtra možno hodím nejaké foto (ak stihnem 😅 ),
ale chcem povedať, že ste toho nenormálne popísali, akoby som tu nebola mesiac!!! 😀 , Ledva som to dočítala...
kasom od včerajška busy (včera sme boli prednášať na konferencii o profirodičovstve, všetci, ešte aj so Zajkom 😵 a ten bol nalepší prenášač... 😅 😀 ), ale budúci týždeň už by som mala mať konečne kľud... 😝 (teda, ak sa zase neozvú so sociálky-z úpsvaru, psoeldná návšteva zo sociálky z mesta bola úplne pohodka, ale vraj toto (čo nás ešte čaká), bude trochu náročnejšie... 🙄 , ale vydržíme... 😵
len som chcela-k predošlým (neskutočne dlhým) debatkám:
-aj my patríme na "kraji" pod pani Molnárovú... 😉
-bôahoželám eli, lenuške, tinike, mati maxi, yukki (možno aj mne a mexx a juli, resp. Karolovi 😉 🤐) a všetkým potenciálnym srdiečkovým tehuľkám 😅
-práve skončil fubla---konečne...ale dnes neboli žiaden výkriky šťastia 😝
- a eli, ja som mala takmer všetky deti závislé (po matkcáh narkomnakách), ak ťa zaujíma nieščo konrrétne, pýtaj sa... 😉

najjulinka
autor
10. okt 2009

Karol tehuľka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

magimary
10. okt 2009

sorry, tie preklepy, fakt ma to mrzí...ale už som unavená a píšem pomalšie ako myslím... 😅 😉
tak mi to, prosím prepáčte... 😔

najjulinka
autor
10. okt 2009

Ide muž domku. lučim sa.. .dobru noc.. pá.

yukki
11. okt 2009

Dobré ráno. Leje ako z krhly. Kika už samozrejme hore. 🙄 🙄 😖

najjulinka
autor
11. okt 2009

u ns leje tiež a ja mam 5 kuskov hore už...

cairka
11. okt 2009

dobrá ránko. u nás rovnako... 🙄 ešteže nemôžme ísť von 😝

cairka
11. okt 2009

kde ste všetci? vonku od rána leje a tu nikoho 😕

najjulinka
autor
11. okt 2009

ja som tu trošku...

martina_maxian
11. okt 2009

aj ja som tu,, chystám sa ešte robiť tiramisu... 😉

najjulinka
autor
11. okt 2009

mnaaam martina...to ja luuubim...

thera1
11. okt 2009

ahojte....vie mi niekto povedať,či v žiadosti o adopciu respektíve v doklade o zdravotnom stave môže byt problémom,ak jeden z partnerov má diagnozu skleroza multiplex?

martina_maxian
11. okt 2009

aj ja to mám rada,, len nie často,,, aby sme neboli ako slony... 😀 musím ešte vybehnúť kúpiť piškóty...
keď prídeme na IA, tak ti prinesiem... 😀

najjulinka
autor
11. okt 2009

fiha, tak to by si mala častejšie chodiť na IA 😀 😀 😀
thera1m, ak da doktor papier, že človek je schopny sa postar&aať o decko, resp. že je vhodny ako adoptivny rodič, tak v pohode.. je to na doktorovi...

martina_maxian
11. okt 2009

no Juli, ja dúfam, že tam nebudeme nejak často musieť chodiť... Máme to dosť odruky... 😀 😀 😀

cairka
11. okt 2009

mati, a ku nám nechceš prísť na IA? 😅
thera, no asi fakt záleží od doktora, ako posúdi, lebo je to diagnóza z neistou prognozou..teda podľa toho čo viem, možno sa zmenila liečba a je to úplne iné už teraz...

martina_maxian
11. okt 2009

cairka toľko detí zas nechcem mať... 2 my budú úplne stačiť.. 😀

zicon
11. okt 2009

ja si myslim ze nie, slepota je asi horsi problem

tinika
11. okt 2009

julinka prosim ta ako ty ides s detmi von ked ich mas tolko a takych drobnych? a akoa to zvladate? normalne ta obdivujem a to mamičky občas stukaju ked maju jedno ze nezvladaju 😀

martina_maxian
11. okt 2009

no tak tiramisu je v chladničke, ideme na bicykel trochu... Tak príjemne nedeľné poobedie prajem.. 🙂 🙂 😉

laculik
11. okt 2009

Martina, ano je velmi mila pani M. zo socialky. Ja som bola kvoli malemu v KE tusim 3 krat (z toho raz uz sud). Ale IA bola jednym vrzom. Blbe je, ze skyeurope uz nelietaju...ani neviem ci je nejaky letecky spoj do KE. Akoze si neviem predstavit s dvoma detickami potom ist cez cele slovensko domov. Ale Mixkovci to zvladli, tak sa to urcite da 🙂 .

lenkove
11. okt 2009

ahojte
vy tu take paradne veci riesite 😵 😵 tiramisu a deticky, jeeeeeejda 😵

my sme sa vratili z mesta, najprv sme prisli na zaver citacky slovenskych autorov tu v kniznici (som si myslela, ze to je o dve hodiny neskor ako to bolo) a potom sme chceli ist na plavaren a nedalo sa nikde zaparkovat! 😠 😠 dnes je akoze "jesenny festival" ktory spociva v tom,ze su otvorene obchody a v meste sa nedalo hnut.. ti ludia su blaznivi 😝 . Tak sme sa vratili domov.. Mm siel na bicykel, ale mne sa v dazdi a zime nechce 😝

martina_maxian
11. okt 2009

tak a sme doma, celkom stačilo,,, zima tam je poriadna.. ☹ No my máme autá dva, takže problém nie je z cestovaním, no a moji rodičia bývajú na Liptove, takže to by bola taká medzstanica... nešli by sme za jeden deň s malými deťmi celú trasu KE-MA,,, išli by sme jeden deň KE-RK a drúhý deň RK-MA. 😀 😀 😀

lenkove
11. okt 2009

Martinka
no uz to mate dobre vymyslene 😀 😀

inak, uz davno som sa vas chcela opytat na nazor: nam na priprave psychologicka povedala, ze prve tri mesiace nie je vhodne s dietatom cestovat, chodit s nim na navstevy, dokonca ani prijmat navstevy,len uplne najblizsiu rodinu aj to nie casto.. ze inak sa dieta spravne nepriputa.. 😅 neviem si to pravdupovediac predstavit, ze by jediny clovek, s ktorym by som sa mohla tri mesiace stretavat bola moja svokra 😎 pride mi to trosku mimo 😅
aj vam vraveli nieco podobne?

yukki
11. okt 2009

Vraveli. Myslím, že na tom niečo pravdy je...ale nevraveli nám nič o troch mesiacoch ale o viac ako pol roku 😉 a že ak na návštevu, tak máme chodiť my a nie návšteva k nám...a ja myslím, že to nie je tak, že sa dieťa správne nepripúta (veď čo sú 3 mesiace oproti rokom v ústave!) ale že to potrvá dlhšie...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre