Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

zicon
15. nov 2009

No co nikto nema naladu na tasku disputu.

zicon
15. nov 2009

No prave reportaz o kosiciach, no co zas musite byt iny, u nas ma odtahovka vrakov kolesa u vas kopyta 😀 😀

najjulinka
autor
15. nov 2009

Zicon všetko sa da liečiť.. .aj rakovina 😝 ale tak.. .no ako u koho su tie vysledky.. .tak ako pri všetkom.... 😉

zicon
15. nov 2009

Ale otazka je ci je vobec priazniva prognoza

mayap
15. nov 2009

no Paťko si dnes 2 krát grcol . na večeru zjedol výživu a už išiel s tatinom spinkať. som zvedavá, ktorý zalomí skôr... 😀
zajtra mám ísť s Paťom pediatričke na kontrolu. tá bude zhrozená ako kašle... 🙄 . napriek chorobe boli dnes vonku, lebo malý nemá ATB, ani teplotu. a už mu bolo doma dlho...

marketka1
15. nov 2009

Ahojte tu sa spí. 😔

My sme sa dnes poobede vrátili z chaty. Bolo dobre, konečne sme si oddýchli blata habadej Martin ho mal všade ale stálo to zato.

marketka1
15. nov 2009

Haló 😲 😲 😲 😲 😲 😲 ,haló 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 je tu niekto.

yukki
15. nov 2009

Ja som tu. Dieťatko konečne uložené. 🙂

mayap
15. nov 2009

marketka,
som tu asi len ja. zradkyne skypujú... 😠 😀 😀 😀

mayap
15. nov 2009

no už sme 3, kto sa ešte pridá??????????

mayap
15. nov 2009

...a zostala som sama...

marketka1
15. nov 2009

ale nie len som vešala prádlo

martina_maxian
15. nov 2009

ahojte, aj ja som tu... 😀

cairka
15. nov 2009

aj aj som tu, len som googlila o 106 a houby vygooglila 😠

marketka1
15. nov 2009

nestíha my to schnúť ide ma poraziť koľko krát periete ja skoro každý deň

martina_maxian
15. nov 2009

markétka, my ani deti nemáme a periem a žehlím nonstop... hroza... 😀

mayap
15. nov 2009

marketka, aj ja som predtým vešala, všetko okrem svokry... 😠

martinka, ako žiješ? keď som dnes ukázala MM tvoje fotky s deťmi, zmohol sa len na ... ty koky... 😀

cairka, a čo si googlila v googli????

cairka
15. nov 2009

mayap, no stále čakám, že mi ujo google napíše, kde ma zamestnajú a furt nechce prezradiť 😠

a vešanie si mala začať zo svokrou 🙄

mayap
15. nov 2009

marketka, ja periem v priemere 2 krát denne... 😝 zvyčajne na striedačku detské a dospelácke

marketka1
15. nov 2009

martinka veď vydrž o chvíľu budeš "double" naše sú jak dve prasiatka každú chvíľu.

marketka1
15. nov 2009

cairka mne dnes volala známa z PRIDEu či neviem o dajakom voľnom mieste. Takže do konca roka asi sa Ti ujo google neozve. ☹

mayap
15. nov 2009

cairka, no tak to ti neporadím. čosi podobné ma čaká od septembra, kedy by mal ísť teoreticky Paťko do škôlky...
no neviem si to predstaviť, kto ma zamestná s večne chorým deckom. veď keby chodil do škôlky od tohto septembra, bol by tam asi 2 týždne. inak bol v kuse chorý... 🙄

no a od poslednej hospitalizácie v BA pred týždňom sa mi pravidelne každú noc zobudí s plačom, čosi nezrozumiteľné povykrikuje, poplače si a nakoniec sa mi ho podarí v priebehu 5 minút uspať. doteraz to nerobil.
...čo spraví z dieťaťom pár vyšetrení... 🙄

maznacik007
15. nov 2009

ja som tu a dala som nejake photos do albumu..

najjulinka
autor
15. nov 2009

Ja už som tu tiež. Muž bol na PC... Ja som zatial dala variť zeleninovú polievku deckám na zajtra, pozajtra...

mixka
15. nov 2009

maznacik to ste kde boli na vylete ???

cairka
15. nov 2009

mayi, ved to. aj veve bola od 1.10. v škôlke 9 dní a ešte minimálne týždeň a pol nepôjde...
marketka, teraz je všetko plné...

mayap
15. nov 2009

maznacik, akurát som dopozerala... 😵 . máš krásne deti... 😉 😵 😵 😵

yukki
15. nov 2009

aj ja som stále tu...len už hľadám na bazári nejaké vecky pre malú...po Kike veľa neostalo...ja periem tak raz za dva-tri dni

cairka
15. nov 2009

maznáčik, pekné fotos 😵
my perieme tak 2-3 pračky týždenne

marketka1
15. nov 2009

mayap ja som s Kubom absolvovala cez týž, predoperačné a neviem ho od seba odlepiť čo sa tak bojí.
neviem ako my tu nemocnicu prežijeme mne jeho tak strašne ľúto on to asi cíti že sa bojím.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre