Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

magimary
24. nov 2009

jáj, mati 😵 😵 😵
len nech to už neposunú, resp. potom neodročia...
ako aj smejke naposledy... ☹ 😢 ☹

maznacik007
24. nov 2009

mary neboj tam to nehrozi pokial dobre viem idu do adopcie.. tam to bude rychlo a hned sa mozu vzdat odvolania... 😉

smejka tam je problem v tom ze jednak blby sudca kyna lebo mohla odpojednavat aj v nepritomnosti.. a jednak ide o pestu..

magimary
24. nov 2009

ja viem, maznačik, ale m§a by už neprekvapilo vôbec nič... 😖

maznacik007
24. nov 2009

a tam boli aj ine komplikacie.. u s.

martinka nemusis sa obavat.. oni maju vyslovenu osvojitelnost maju po roku zivota.. a je to adopcia.. to je malina.. ako sa hovori.. 😀

eliana
24. nov 2009

aha, dva tyzdne je uz vela to ani k starym rodicom si deti na taku dlhu dobu nedam 😠

maznacik007
24. nov 2009

jaaj mary tak to je jasne.. ale v ich pripade su povedzme okolnosti priaznivo naklonene... 😉

martina_maxian
24. nov 2009

no ja už nedovolím, aby to odročili, alebo niečo podobné,,, Ja z toho súdu neodídem, kým mi nepotvrdia, že možem deti vziať domov... 😀 😀 😀 😀 Aj ten pán čo ráno volal, povedal, že to pôjde v pohode a rýchlo,,, tak som zvedavá a verím že to tak bude... 🙂

magimary
24. nov 2009

no, veď aj ja sa spolieham, že teraz už to pôjde ľahko...
😉

martina_maxian
24. nov 2009

Juli, to ma mrzí, že to takto vyšlo,,, Ale ak ideš v nejakú dobrú hodinu k tej zubárke, tak ti prídem deti postrážiť.. 🙂 🙂

maznacik007
24. nov 2009

len si potom prosim ta daj vyhotovit z pojednavania zaznam o to poziadaj sudkynu ze pre potreby domova... lebo maju este zo zakona 10 kalendarnych dni na vyhotovenie rozsudku.. nie mesiac.. ale 10 lebo sa jedna o maloletych.. a s tym potvrdenim mozete ist do domova.. mali by ich dat na hostovsky... do doby pravoplatnosti.. ale to je uz vsetko na vas ako chcete

najjulinka
autor
24. nov 2009

martina v pohode, ja som ratala aj s touto možnosťou, však ani hosťovský nie je istý....

cairka
24. nov 2009

ahojte. ako ste pekne za mňa včera odpovedali 😀 😀 potvrdzujem vaše slová 😉

oslávencom prajeme všetko naj 😵

maznáčik, ked som na zdravotnej poisťovni nahlásená ako osoba starajúca sa o dieťa do 6 rokov môžem pracovať na dohodu? mám brigádu, ale len na týždeň v podstate...včera som začla a 2.12. končím...

sme boli u mudry zaniesť správu, tak odporučila vybratie z kolektívu ☹ sme sa zatiaľ dohodli do konca roka (ved to aj tak kým budú kontrolné výsledky budú prázdniny), medzitým doberie jednu dávku liekov na imunitu a uvidíme v januári...ak bude takto pokračovať, tak úplne vylúčenie z kolektívu...ako som doma, tak to nie je taký strašný problém, ale jednak nemám šancu nájsť robotu a jednak veve sa škôlka páči... 😒 a kde je napísané, že o rok to nebude to isté...abo o dva...a potom pôjde do školy úplne nevycepovaná...

mixka
24. nov 2009

martinka, super a drzim palce, nech je to uz konecny termin 🙂

eliana
24. nov 2009

baby som ja ale mama 😅 ani nenapeciem na narodky,idem na nakup niecoho co by sa dalo zjest a vyzeralo ako slavnostne 😝

mixka
24. nov 2009

ja som spravila krpkam slavnostny obed 😅 jahodovu zemlovku 😉

najjulinka
autor
24. nov 2009

Marketka pred hajanim mala už len zvyšenku teraz (37°C) ale za to Domča nam teplotuje...
Ale obe su ovela lepšie chorušičky, než ked chorúši Lucinka... 😀

mixka
24. nov 2009

u nas je chory ocko... a klasicky zomiera 🙄 😀 inak deti a ja sa drzime 🙂

najjulinka
autor
24. nov 2009

My miesto tuctu chlapov máme Lucinku... 😝

mata2
24. nov 2009

ahojte,
oslavencom vsetko najlepsie 😵 😵 😵
a zas dalsi chorusikovia 😲
my sa zatial celkom drzime,tomasko zacina pokasliavat,asi mu naordinujem trifed alebo co 🙄
zajtra s nim idem do tej pedagodickej poradne ohladom toho citania.inak pamäta si skoro vsetky pismena,ale pri citani slovo hlaskuje,a ked ho vyhlaskuje vobec nevie ake slovo precital 🙄

magimary
24. nov 2009

čau marti! 🙂
konečne si sa zjavila...v poslednej dobe nejako stagnuješ, strácaš sa nám... 😕 , čo máš doma jura? 😅
no, som zvedavá, ako pochodíte v tej poradni...
aj náš tobiko už sa zlepšuje...za posledné týždne priniesol zo škôlky asi tucet básničiek, ktoré povedal skoro úplne sám, alebo len s minimálnou pomocou tomáška... 😵 😎 😅
dokonca začal "písať" (hoci všetky písmená sú zrkadlovo obrátené, je ľavák 🙄 ) podľa toho, ako mu diktujeme to, čo chce napísať...čiže si pamätá tvary aj názvy písmen (čo je ooooooooooobrovský pokrok oproti tomu, čo bolo doteraz!)...
až teraz si uvedomujem, aká som rada, že sme ho nedali do školy tak, ako mal ísť...konečne teraz začna fungovať tak, aby zvládol školu aspoň ako-tak...
ak by sa aj vš kole až teraz rozbehol, už by bolo asi dosť neskoro....
každopádne som zvedavá, čo povedia na tvojho tomáška, mati...
no, ja si myslím, že aj uňho ide o poruchu fonematického uvedomovania...len to vie málokto diagnostikovať... 😝

mata2
24. nov 2009

cau magi,
aj som zvedava co nam zajtra povie 😕
juro bol doma do vcera,zas isiel na 2 tyzdne..
a pecieme oplatky vianocne,tak nemam teraz tolko casu na kona

magimary
24. nov 2009

ahá 😅 , tak som uhádla s jurom 😀
len pekne pečte... 😉

mata2
24. nov 2009

pecieme,ale od peknych maju velmi daleko 😀
ale nevadi,vsak nejdu na vystavu

najjulinka
autor
24. nov 2009

kto pečie, tak je u nás vítaný... samozrejme hlavne nech nepride s prázdnymi rukami 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😉

eli77
24. nov 2009

ahojte....baby nejako vas nestiham iked ako vidim vcera sa tu preberali vazne temy...
my sme chori...chori a chori... ☹ chalani uz len pokaslievaju, Mia sa statocne drzi ale Chanel je na to biedne...vcera ma 40horucky dnes uz len 39,8...zajtra zas idem k dr...dufam len ze nas neposle do nemocnice... ☹
adkapo dnes som ti poslala tu ciapku 😵

yukki
24. nov 2009

Cairka, krásne fotky. Škoda, že v nemocnici. Už aby sa to neopakovalo. Ešteže Veve vie pri tých tvorivých zábavkách trochu vydržať.

magimary
24. nov 2009

eli, zajtra už bude lepšie, neboj... 😉
tieto choroby sú presne také, ako to prebieha aj u chanelky...skrátka ide podľa scenára...
zajtra už nebude mať teploty, a po takých ďalších dvoch dňoch začne ešte príšerne kašľať... ale to už bude bez teplôt... presne takýto priebeh majú tieto terajšie choroby... aj tu to všade okolo zúri, v bratovej rodine to už mali všetci (dokonca aj ich 5mesačnú miminečko malo 2 dni 40-tky a teraz už len pokašliava).. a my ako-tak odolávame (myslím, že najmä vďaka tomu, že sme to už mali-dúfam...)

cairka
24. nov 2009

eli, teda to riadne horúčkuje, držím palce, aby bolo skoro lepšie

yukki, dakujeme, veru, našťastie už obsedí pri niečom...ale potom si to musí vynahradiť 😝 párkrát mi zredlo, ked sa začla besnieť, že už si ihlu vybrala 😅 ale pripevnili jej ju dobre 😵

vivien2505
24. nov 2009

PROFI maminy a čo hovorí Zákonník práce na dovolenku 😉 😎

Myslíte, že riaditelia ho nepoznajú alebo 😔 😕 🤐

Nie je to podobné ako Julka čo dala článok o Profi rodine jej maminy....

Evka Lorenzová je najúžasnejšia PROFI akú poznáte aj z jej blogov

a určite si zaslúži nielen titul Košičan roka ale PROFI mama desaťročia 😉 🙂 😉

zicon
24. nov 2009

A ako si predstavujes dovolenky profi rodica??? Viacery riaditelia DD to riesia tak, ze dieta musi ist na cas dovolenky do DD. Tu sa neda dat dovolenka bez poskodenia zaujmov dietata. Proste treba akceptovat fakt, ze dovolenka neexistuje.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre