Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

martina_maxian
25. nov 2009

magi, no ja budem každopádne mama... 😀 😀

najjulinka
autor
25. nov 2009

u nas nie je ani tatik ani ocko.. u nas je karol... ale tatik sa mi nepači... a učime, že ocko je Karol Lucinku... A vie.. Ked sa spýtame kto je ocko, tak odpovie Karol... ešte vie, že je Karol aj chlap... a tiež vie, že aj Marek je chlap... a to bolo také zlaté ked k nemu prišla , že "Marečku chlap" 😀 😀 😀 Ale to mala odo mna, lebo ja Marečkovi vravím, že "Ty moj chlap"... 😵 😀

martina_maxian
25. nov 2009

magi aj môj urobí úplne všetko, len mu to musím povedať, alebo napísať,,, Akosi samého od seba ho to napadne zriedkakedy.. 😀 😀

magimary
25. nov 2009

mati, no môžeš byť aj maminka - mami, aj mamička aj mamka (ako na východe) 😉
ale, samozrejme,aj mama 😵
môjmu ako kedy,ale keď mu to poviem, tak sa blokne a robí to s výrazom v tvári: žijem za trest a keď ho nechám tak, nech na to príde sám, tak to robí s takým príjemným energickým nasadením(niekedys dokonca i s úsmevom 😅 )

martina_maxian
25. nov 2009

magi, tak ti ho potom závidím.. 🙂 Ale nemenila by som za nič na svete.. 🙂 odkedy sme sa spoznali všetkým tvrdím, že mám toho najúžasnejšieho chlapa na svete... a trvám na tom do dnes.. 😵 😵 😵

zicon
25. nov 2009

No aby sme ako chlapi si hladali sami robotu? No to by teda bolo. My holdujeme gaucovaniu.

martina_maxian
25. nov 2009

zicon, ten moj neholduje gaučovaniu.. on je workoholik... 🙂 a aby som ho aspon nejak vytiahla von, tak som kúpila psa.. 🙂 A odvtedy sa to celkom zlepšilo... 😀 😀 😀

magimary
25. nov 2009

ja som na tom nápadobne, mati...trvám na tom dodnes... 😵
zicon, môj negaučuje...
buď pracuje manuálne (v podkroví) alebo počítačovo...(práca z "roboty")...
na gauči ho normálne nevidno...len teda, keď tu zaspí pred odchodom do spálne (keď na mňa čaká)... 😅

martina_maxian
25. nov 2009

magi, ty si normálne moja spriaznená duša... beznádejne.. 😉 😉

magimary
25. nov 2009

teraz mi nachystal rožtek s bryndzovou pomázankou... 😵 😅 a to ešte nie je ani vyzlečený z roboty (pred chvíľou len prišiel) a ešte tu súčaSNE stíha chlapcom moderovať schovávačku... 😅 😎 😵

maznacik007
25. nov 2009

ahojte.. moj muz tiez urobi vsetko.. len mu treba povedat.. v pohode zehli perie... umyva podlahy okna.. obstara deti.. jedine v com ma nedostatky je varenie... tomu moc neholduje.. ako nieco nachysta.. ale ..

tak stav u nas.. Ninka uz je celkom ok.. ja mam stale teploty a k tomu vsetkemu som zacala vracat.. tak uvidime co zajtra zistia... 😉

zicon
25. nov 2009

A akeho?

martina_maxian
25. nov 2009

magi,, máš doma poklad, to je jasné... 😵

magimary
25. nov 2009

a môj teda ešte aj úžasne a pravidelne varíííííííííííííííííííííí 😅 😵 😀

zicon
25. nov 2009

Varim aj ja

martina_maxian
25. nov 2009

môj varí len sviatočne, ale varí fantasticky,, on je veľký gurmán,,, 🙂 Ja varím také bežné jedlá a on super špecialitky.. 😝 😝

magimary
25. nov 2009

no, maznáčik, brrrrrrrrrrr 🙄 😝
uzdrav sa! 😒 😉

zajtra snme sa mohli v Senci stretnúť, mám tam dve hodky "prestoj" a ty takto ochorieš... 😨 😖

zicon
25. nov 2009

Martina a akeho hafa mate

martina_maxian
25. nov 2009

zicon máme fenu amerického staforda..

zicon
25. nov 2009

No pekny pes, inac ak sa nan troska dozrie tak aj kvoli znizenemu prahu bolesti super k detom.

magimary
25. nov 2009

viem, zicon, že varíš... 😉
videla som ( 😉 )...
mati, čo je to za rasu, nepoznám... skúsim googlnuť... 🙂

zicon
25. nov 2009

Taky mensi pitbull

magimary
25. nov 2009

vyzerá to byť taký buldočí typ...

zicon
25. nov 2009

Ano je

martina_maxian
25. nov 2009

zicon, uvidíme,,, ak nebude k deťom dobre reagovať, pojde preč,,, 😒
magi vygooglila si..?? keď prídem z práce domov, tak hodím nejaké foto.. ok? 😉

martina_maxian
25. nov 2009

ale žiadny buldočí typ a ani menší pitbul.. večer hodím foto,, uvidíte.. 🙂

magimary
25. nov 2009

tak to si budú musieť navzájom zvykať navzájom na seba (dvojičky a fenka)... naši adopční rodičia, čo brali prvého a posledného chlapca, chodievali k nám (na IA) aj so svojim psími spoločníkmi, aby si od začiatku na seba zvykali...

martina_maxian
25. nov 2009

ona má rada deti,,, máme 5 ročnú susedu a tie keď sa bláznia,, to je poriadna sranda.. 🙂 🙂 Vyzera ako labrador, krátkosrstá, čierna..

magimary
25. nov 2009

mati, ja nehovorím, že je, iba že sa podobá (podľa vygooglených obrázkov), ale keď budú fotky, budem lepšie v obraze... 😉 🙂

magimary
25. nov 2009

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre