Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

eli77
2. dec 2009

no un malej vraj robili vysetrenie ked sa narodila a potom este v maji...oba vysetrenia ukazali ze mala nepocuje...ale dr mi povedala, ze teraz toto vysetrenie je dolezite...tak pockam do buduceho tyzdna a uvidime...ako viem ze na dieta nie je zaruka...ale toto oni vedeli a nic nam nepovedali...profi mi len tolko povedala, ze k usnemu chodia len tak preventivne 😨 to tiez nechapem, naco treba chodit k usnemu preventivne 😨
Inak skusali sme malu...niekedy sa mi zda ze reaguje a inokedy ze vobec...ked sa jej kludnym hlasom prihovarame tak nic...ked kricime tak hej...joj bojim sa...Babka mala na to uzasnu hlasku "ved ju mozes este vratit...nie?" 🤐 😠

yukki
2. dec 2009

eli aj Kika že má nejakú poruchu sluchu...teda tiež mi zo dve doktorky povedali že nepočuje-vôbec!, dokonca po vyšetrení...a to Ti poviem že Kika počuje trávu rásť a nieže je hluchá! 😉 Potom to jedna vyšetrovala tak nejako lepšie, a že má tam niečo...ale že to nebude silné ani stredné poškodenie
ináč...zdá sa, že sestrička naša predsa len bude M! 😵 😵 😵 😵 😵

mata2
2. dec 2009

volali ti z uradu,yukki??bol ten sud z bio??ako dopadol?
daj viac info..

eli77
2. dec 2009

Yukki vazne???To je super sprava 😵 😵 😵 😵 ano ano chceme vediet viac 😉 😀

yukki
2. dec 2009

No...len že súd rozhodol o nariadení ústavnej výchovy. A že môžem pokračovať v IA...čiže ešte jedna a podávame žiadosť o pestu. že biomamka je tehu. 😉

mata2
2. dec 2009

to je super,yukki 😵
a este sa mozte tesit aj na bio-surodenca 😉

yukki
2. dec 2009

No brzdi brzdi Maťadva....predsa som len človek 😉 a kika je za troch!

maznacik007
2. dec 2009

jeeej yukki tesim sa.... 😵 😵 😵

yukki
2. dec 2009

Aj ja sa teším ale už som opatrná...veľmi...budem kričať HOP až keď preskočím.... 😕

marketka1
2. dec 2009

yukki ja som Ti včera vravela že neboj sa súdu 🙂 . a že kika je za troch to maš teda pravdu. bola som dnes so svokrou a ta skonštatovala že kika je riadne živa, malý čert (a to vravela že Martin je čert teraz to poopravila že oproti kike je anjel) tak som "rada " že konečne videla že sú aj deti viac nezvládnuteľné ako Maťo.

marketka1
2. dec 2009

moja.sv. stále tvrdí že ona také vystrájačky a neposlušnosť u svojich detí a za jej mladosti že také nebolo. ale myslím že bolo len sa o tom nehovorilo.

maznacik a Ty čo si dávaš dokopy za infor.o DD? ja som na stretnutí usmevákov hovorila tiež o tom že o deti sa v DD poriadne po zdravotnej stránke nestarajú podľa mňa a tiež úmyselne zatajujú infošky o deťoch.

yukki
2. dec 2009

😀 😀 😀 😀 😀 joj ako ma také dačo pohladí po egu.....že to nie ja som neschopná a si vymýšľam a preháňam okolo Kiky....Markétka vďaka a ďakujem aj svokre!

marketka1
2. dec 2009

a že stým dačo treba robiť.

eli tak to ma neprekvapuje že Ti také dačo zamlčali. 😠 neboj bude to O.K.

moja známa profi mama dostala chlapčeka ktorý mal 9 mes. po pár týž. s ním išla na vyšetrenia a zistila že malý hluchý na jedno uško totálne,druhé len trošku počuje, očko jedno nevidí a druhé stráca zrak. DD o tom vedel lebo malý mal chodiť na prehliadky k ušnému aj očnému a ako si jej to zabudli povedať. keď sa posťažovala že malý je chorý a že ona s dvoma svojimi bio detičkami má problém pretože malý na nej stále visel a treba s tým niečo spraviť (ako že znie to kruto ale chcela výmenu dieťaťa alebo celý úväzok) tak sa jej vysmiali tiež že či si myslí že deti majú záruku.
Ale pokiaľ viem tak DD má umiestniť hoci aj do profi rodiny viditeľné zdravé deti.

vivien2505
2. dec 2009

Ahoj magi tak ako dnes?

lenkove
2. dec 2009

veru Yukki veru, to je naj sprava dnesneho dna.. ale ziadne HOP, jasne 😀 😉 😵 😵 😵 😵 😵

tak tak, Mary ako sa s Mexx "mate"? 😕

cairka
2. dec 2009

yukki, teším sa s tebou 😵

vivien,a vy ako?

marketka1
2. dec 2009

čaute 🙂 tak detičky už hajajú takže si môžem vychutnať 0,5l mätového čajičku a trošku Vás počítať ale ako vidím vy tu asi nieste?
Halo 😲 😲 😲 😲 😲 kde ste?

martina_maxian
2. dec 2009

ale sme tu tak občasne... 🙂 nič sa tu nedeje marketka... 🙂 😉

magimary
2. dec 2009

ahoojte!
dovolenka nebude!!!aspoň tento rok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
yupíííííííííííííííí...

yukki, super správa...

ali, podvod ako hrom, ale o chaneku sa neboj! nemusí to nič znamenať!macuška naozaj mala všetky výsledky akože je hluchá a veľa sme sa modlili, aby to nebola pravda (a ešte sme chodili na plaváreň, kde sa jej po kúpaní s ušiek vyplavili veľké štuple-ešte snáď z pôrodu) a keď sme prišli na opätovnú kontrolu, lekárka povedal, že sa stal zázrak, že macka má všetko v poriadku... 😉 🙂 a poznám takých prípadov viac... 😉
neboj vopred...a to že niečo počuje a niečo nie , môže byť tým, že sú dva druhy nedoslýchavosti-1) ked nepočuje dieťa vysoké tóny (tie sa testujú píšťaľkou, zvončekom s "tenkým" tónom) a 2) ked dieťatko nepočuje hlboké tóny (tie sa testujú bubienkom alebo mužškou vravou)..
a testy (také "domácke&") sa robia tak: že napr. s bubienkom zabubnuješ pri jednom ušku (asi 20cm od neho) tak, aby ťa dieťatko z tej starny nevidelo (natočí sa mu hlávka, resp. sa vystihne moment, ked má halvku na jednej strane)

magimary
2. dec 2009

ali=eli 🙂

martina_maxian
2. dec 2009

ahoj magi, ako bolo na výlete ??? 😀 😀 😀 no a super, teším sa, že nebude dovolenka a že Zajko ostane doma... super super.... ako sa ti to podarilo vybaviť??? 😉 😉

magimary
2. dec 2009

napokon jednoducho...
nebolo treba bojovať... 😉 🙂
teraz majú dovolenky sestričky v domove, takže dovolenky nemôžu čerpať profirodičia..., lebo by sa tam o detičky nemal kto starať... 😉

martina_maxian
2. dec 2009

no to je perfektné magi... 😉 😉 😉

magimary
2. dec 2009

zatiaľ...
ale vyzerá, že aj potom sa bude dať dohodnúť...
teda aspoň podľa toho, čo sme sa podozvedali... 🙂

zicon
2. dec 2009

To je super sprava s tymi dovcamy - ak sa vobec mozem k dovci smiem vyjadrovat

magimary
2. dec 2009

zicon, ty môžeš všetko... 😅 😅
čo ti ale potom kto zakceptuje, to je už druhá vec... 😅

magimary
2. dec 2009

matimaxi, mám už v elektronickej podobe ten náš článok, tak ak chceš, hoď do ip tvoju mailadresu a budeš ,mať aj ty... 😉

zicon
2. dec 2009

Ja nemozem nic.

martina_maxian
2. dec 2009

no ja som už 3. deň po dvanásť hodín v robote... 😖 😖 😖 pomóóóóóóóc ........ a ešte jeden predo mnou, ale neviem či to zvládnem... ☹ ☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre