Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

magimary
23. dec 2009

už len 5 minúúúúúúúúúúúúúúúút 😅 😕 😨 😵

cairka
23. dec 2009

už len 2 😉 mne sa tiež nejak enchce ísť spať...len čo budem robiť ráno 😅

magimary
23. dec 2009

😵 😵 😵 a teraz už definitívne VIANOČNÉ prianie pre Vás 😵 😵 😵:

Na jedličke sviečky svietia 😵 ,
v jasliach leží Božie dieťa 😔 .
Nech vás jeho láska hreje 🙂 ,
žiari i v tmách beznádeje 😢 ,
do sŕdc, duší vašich
vloží radosť 😅 ,
šťastie, pokoj boží 😵 .

Krásne Štedrý deň a všetkým to nádherné detské iskrenie v očkách... 😵
MM

cairka
23. dec 2009

Vinšujem vám to,
však viete čo,
aby ste sa dostali tam,
však viete kam,
aby ste sa radovali s tým,
však viete s kým,
aby ste mali mnoho toho,
však vy dobre viete čoho.

Krásne Vianoce 😵

magimary
23. dec 2009

a mne tu idú nejako zle hodiny 😝 🙄 😅 , mala som už polnoc...
to je teda! 😖 😀

no, čpo ž tak som príliš rýchla... 😅 ako vždy!
a teším sa, cairka, že ťa tu vidím...aspoň jednu živú dušu..., čo nespí... 😅 😵

cairka
23. dec 2009

hej, tiež mám ináč hodiny...

magimary
23. dec 2009

K 😵 R 😵 A 😵 S 😵 N 😵 E
😵 😵 😵 VIAN 😵 CE!!! 😵 😵 😵

mám vás rada!!! 😅 😵

magimary
23. dec 2009

veru, tuším si ich tu musím nastaviť podľa Koňa.. 😅

cairka, už máte stromček tiež hotový? 😕 🙂

cairka
23. dec 2009

ja som už raz skúšala nastaviť podľa koňa hodiny v PC a po vypnutí pc sa to vrátilo späť...takže asi má kôň časový posun...

áno, my sme stromček robili podvečer 🙂 darčeky som dobalila pred chvíľou, lebo veve dlho nechcela spať a zajtra už len papanie 😀

magimary
23. dec 2009

no, nastavila som si teraz podľa koňa..., tak som zcvedavá, ako bude, ked to zajtra (teda dnes 😅 ) opäť zapnem... 😅
robili ste stromček spolu s Veve? 🙂
ja dám darčeky zajtra, keď tatik pôjde s chlapcami na "prechádzku" von 😅 🤐 😵 ...
keby to tu bolo od rána, ani by sa nepohli spod stromčeka... 😅

cairka
23. dec 2009

áno, spolu robíme stromček 🙂 a darčeky dávám, teda minulý rok som dávala, kedže tu sme len 2. vianoce 😅 , ked bola vo vani pred večerou, minulý rok sa jej strašne páčilo, ked sme dali koláčik a pohár mlieka ježiškovi do okna a nechali otvorené okno a zavreli izbu a veve sa šla okúpať a ked vyšla z vane a obliekla sa našla darčeky. A pamätá si to doteraz, takže moc meniť nemôžem.

lenkove
23. dec 2009

ja som doupratovala skrine 🙂 🙂
a idem spat.. 🙄
inak, adi, ja ked citam tvoj nick vzdy namiesto adrianamickova precitam adrianamamickova 😀 😀
a dakujem vam 😵 😵 😵

magimary
23. dec 2009

jéj, veď to je super!
mi to pripomenulo, že aj my sme ako deti nechávali otvorený balkón, než sme odišli poobede k babke...
mama sa ako vždy dlhšie zdržala (akože sa dlho chystala), kým my sme ju čakali v aute a potom sme spolu šli...a keď sme prišli, tak už boli darčeky tam... 😵 😵 😵

magimary
23. dec 2009

ahooooj leni!!! 😵
nechóóď!!! veď sú Vianoce! oslavujemeeeeeeeeeeeeeee!!!
už patríš medzi mamičky, kedy budeš oslavovať ak nie teraz?!? 😅 😵 😅

cairka
23. dec 2009

idem aj ja, lebo fakt neviem, kto za mňa ráno oči rozlepí 😝 dobrú noc a krásne vianočné sny 🙂

magimary
23. dec 2009

no, teda... 😅
ale chápem,len sa pekne a krásne vyspi... a bude aj prasiatko... 😅 😀 🙂

magimary
23. dec 2009

ja ešte tento jeden príspevok a toje už jasné znamenie, že mám padať aj ja... 😅
krásnych 6222 svieti, tak sa porúčam, aby som si zaslúžila aj ja nejaký darčíček... 😅 😵
aj tak najkrajší dar pre mňa budú obdarovaní... 😵 😔 🙂

dobrúúúúúúúúúúúúúúúúúúúú...

yukki
24. dec 2009

Všetkým z témičky prajem krásne sviatočné ráno a príjemné prežitie Štedrého dňa a večera!
Viem, že by to bol chaos nad chaos ale...chcela by som mať Markétku už doma.
Idem zdobiť!

najjulinka
autor
24. dec 2009

Dobre ranko. Tak baby su užasne... Lucka vstala až tesne pred polosmou... Zobudila Dominiku svojou radosťou nad stromčekom,a le Mirka ešte spinká 😵 😵 😵 Si Domča Od trištvrtenaštyri nam tu štrajkovala a dlhšie a skoro zobudila Lucinku, ale len skoro... Ale to sa neráta... to bola noc ešte.. .Dnes ráno vydržali dlho 😵 😵 😵

zicon
24. dec 2009

Ja este priat budem
Stromcek ho rano velmy prekvapil
A majka z gurunu ja som myslel uces tej postavy ja som o herecke nevedel nic

janivonbenji
24. dec 2009

dobré ránko....

všetkým prajem príjemné a pokojné vianoce...a skúsme byť chvíľu ako tie naši deti : tešme sa z každej drobnosti, teda aj z ponožiek, usmievajme sa na seba, pozerajme na rozprávky, ktoré vidíme 527x s otvorenými ústami a hovorme ľuďom okolo seba, že ich taaaakto veľmi ľúúúúbime.....a ešte buďme milí a prítulní 😵 a dnes to nie je o najkrajšom stromčeku, najplnšom stole a najväčšom počte darčekov, ale o....( a tu si doplnte každý, to vaše )... 😵 😵 😵
...a veeeeľa pohody...

cairka
24. dec 2009

krásne vianočné ránko.
Veve už vzdala snahu vidieť zlaté prasiatko, takže my sme už po raňajkách 😅 a ideme pokračovať v prípravách 😝

maznacik007
24. dec 2009

Krasne vianocne ranko... teda uz doobedie.... 🙂

marketka1
24. dec 2009

🙂 V Š E T K Ý M 🙂

Nech vianočný zvonček Vám šťastím zvoní,
nech vianočný čas sa v lásku zmení,
a tak krásne ako sa hviezda ligoce,
tak nádherné a tajomné prajem všetkým
Veselé Vianoce.

Martinko ráno vstal a strašne sa tešil stromčeku.Kubkovi len očká žiarili a úsmev od ucha k uchu.
Večera sa varí púšťame, si koledy a manžel išiel (prvý krát sám) na vianočné sviatky zapáliť naším rodičom sviečky na cintorín.
Máme tu strašnú čľapkanicu ☹

maznacik007
24. dec 2009

jaaj tak ja som posledna.. ja este nevarim nic... vsetko si prichystam az okolo obeda.. a potom ideme koledovat.. s deckami.. / zo zboru/ a potom bude vecera az ked sa vratime..

jaaj na salat zemiakovy si musim pockat k nasim.. kam pojdeme po tom ako rozbalime darceky a pohraju sa trochu... u nas salat nikto neje okrem mna...

magimary
24. dec 2009

ani my ešte nič nevaríme, ale stôl som už prestrela (nevedela som dočkať 😅, takže všetko okrem jedla je hotové, tatik dokončuje kúpeľku 😅 ), variť začneme tiež až okolo obeda a šalát budeme mať tiež až u našich (u nás by sme to jedli aj tak len my dvaja a malé množstvo šalátu akosi nevieme spraviť 😅 , robíme zemiakovú kašu, ktroú zjedia všetci-aj deti)

inak, skoro som odpadla zo Zajkovej reakcie na stromček (a doteraz banujem, že sme nemali pripravenú kameru a nenatáčali sme to... 😔 😅 , už som akosi zabudla, že aj detičky v tomto veku vedia žasnúť nad stromčekmi...naši boli miminá už dávno a predošle detičky boli ešte maličké, takže reakcie neboli také významné ako dnes u Zajka 😵 😵 😵

mala som ho na rukách a niesla som ho rovno k stromčeku, skoro z kože vyskočil od šťastia, radosti, žiaru (!!!),oči mal ako plamienky a iskričky zároveň... 😵 😵 😵 😵, prešťastne sa usmieval a zrazu chcel ísť každému na ruky, akoby sa s každým potešiť a "vytešiť"... bol úžasný!!!!!!!!!!!!!!!!!!!....................

samozrejme aj naši chlani sa tešili, len tí stále riešia, kedy tam budú aj darčeky...tak som im vysvtelila, že teraz je len Štedrý deň a darčeky budú až na štedrý večer... 😅
tešííííííííííííííííím sa, že máme také krásne Vianoce!

magimary
24. dec 2009

a prajem také všetkým!!!
a viem, že všetci také aj budete mať...

magimary
24. dec 2009

a teraz úplne od mima sa chcem spýtať:
máte niekto "digiTV"?
nám sa včera stalo, že nám z ničoho nič zmizla STV1, 2, 3 a tiež ČT 1,2... 😨 😕
stalo sa to niekomu aj z vás?

doteraz nám nejde nič iné (z pozerateľných) , iba JOj a markízu... 😝

najjulinka
autor
24. dec 2009

Tak ja som ospršená, aj vlasy umyté... Doobeda ked som zbehla do potravín, tak aj riaditela nášho som stretla... Kým som ho zaradila, že kto to je 😅 , lebo ja ked vidim niekoho mimo toho prostredia kde ho vidavam, tak mi chvilu trvá, kým mi zapne 😅 🤐 😀 😀 😀 No nečakala som ho tu hned pri nás 😀 😀 😀
Ku podivu zatial najlepšia k stromu je Mirka 😵 😵 😵 😀

adrianamickova
24. dec 2009

máme digi,ale išlo všetko ok 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre