Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

mexx
10. mar 2010

Natia, brutalny hlavolam si si vymyslela. 😀 Juli, ty mozes hodit copyright na novu spolocensku hru "Prirad meno ku ksichtu a urci, ktore dieta je ktore"... 😀 😀 😀

najjulinka
autor
10. mar 2010

no u nas pomaly by sa aj dalo.... už sa to začina striedať.... už to nie je take ako Kiko s Luckou, že 364 dni bola tá istá zostava.... 😀 😀 😀 😀

najjulinka
autor
10. mar 2010

A aj kalendár je u nas pestrý... meno+čas+ambulancia a to od o 2 týždne mame perny týžden... 2x manžel čosi, V. ma čosi a R. ma čosi..... 4 dni z 5 mame obsadených....... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

najjulinka
autor
10. mar 2010

proste do kalendara značim aj manžela, lebo ked on beha po lekaroch sam so sebou, tka nemože behať s iným deckom alebo stražiť deti aby som ja behala... ale ono tí lekari asi ordinuju vždy len nejaký týžden, lebo nič nič a potom dobre že všetci mi nenavrhnu ten istý dátum.....

najjulinka
autor
10. mar 2010

No a na neurologiu som sa vo februári už objednavala na maj, nech maju 3 volne terminy za sebou.... lebo aby som nebehla akaždú chvilu s jedným, tak to vždy tak nejak zgrupim do trojic a je to.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 no o zabavu postarane.... a ja 3x za sebou zborka, rozborka a som spotená brutálne... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

čimmenšie tak tým častejšie navštevy lekára.. .som si aj odvykla.. ale jak nam v januári davali drobcov, tak hned som si spomenula jak som brala Lucku a Kika a papierik s tel. čislami k lucke mi dali, že kde všade sa objednať a kedy a očkovania... 😀 😀 😀 😀

zicon
10. mar 2010

Ahoj. A co maju nejake problemy ze neurolog?? Preventivne vysetrenia len tak pre nic za nic podla mna len zbytocne stresuju dieta.

najjulinka
autor
10. mar 2010

zicon vieš keby boli moje tak sa na to vy**** v tom momente ked sa interval natiahne na pol roka..... ale moje nie su.... tak čo narobim.... a zas nový rodič ked bere dieťa tak na "blint" , tak čím viac vie, tak tým lepšie... a ked vidi, že každú chvilu kontrola a všetko OK, tak asi je to lepšie..... netuším.....

magimary
10. mar 2010

mám správičky o našej sudkyni (!!!)
myslím, že do mesiaca je malý fakt náš (!!!) 😅 😵 😀
naši "jankovci" mali oba súdy (aj predosvojiteľský,aj riadny) do mesiaca (+/-) od podania návrhu, prvý malý po troch týždňoch (s tou "našou"sudkyňou) a hneď na súde im podala aj rozsudok ( 😨 😅 ) a druhý mali po 5-tich týždňoch od podania návrhu...(s inou sudk.-ou), takže to pôjde asi rýchlym spádom... 😅 , rýchlejšie, ako sme si mysleli 😅 🙂

zicon, ty aj žiješ?!M? stráááášne dlho si tu nebol, čo stále skúškuješ? 😕 😉
a, na naurológiu sa chodí o.i. aj preto, že zväčša sú tie naše deti vysoko rizikové a treba sledovať, či sa vyvýjajú správne, i napriek úvodným rizikám 😉

najjulinka
autor
10. mar 2010

mary ano aj nie..... akože jasne, že treba sledovať... ale niektore kontroly su len zbierania bodov........... a to nie len neurologia....

zicon
10. mar 2010

Super a obdivujem tvojho manzela ze beha po doktoroch, ja tvrdim ze kym neboli netreba behat, a ked ostro nevidim, tak budem zaostrovat - dokotrka sa my vyhrazala polkamy dioptriamy tak som tam uz viac nesiel. Radsej prizmurum, je to pohodlnejsie. Dokrotom nedoverujem - este my nieco najdu

najjulinka
autor
10. mar 2010

zicon ja som jak ty......
ja ani s detmi na odber krvi nechodim - toto je manželova parketa.....
ja už očkovania zvladnem s detmi.........

magimary
10. mar 2010

trochu som načrela do histórie...(vivien ma motivovala) a našla som toto (čo samozrejme poznám),ale až teraz som prvýkrát k tomu čítala diskusiu... 😅 a tam je, myslím aj maťa, aj juli, aj tam... 😀 skrátka, vtedy som vás ešte nepoznala, je to také iné...
😀a špeci pre matu?: 😅

http://nataliablahova.blog.sme.sk/c/122787/Pani...

a, juli, ja som neurologiu ako naháňanie bodov nezažila (my sme vždy chodili, len kým bolo treba, aj Zajka mi vyradili ešte v decembri, že už viac netreba), ale u Teba teda fakt nechápem, načo má Lucinka naďalej chodiť k neurologičke?!? to už mi príde fakt ako naháňanie bodov-inak to neviem nazvať... 😝

najjulinka
autor
10. mar 2010

no mary tak nejak.... ale tak nebudem provokovať socialku, že nepojdem. .hlavne kým Lucka nechodi do školky, ani do školy... kedže socialka si pisala kam s detmi chodime k lekarkam... takže si možu overovať, či akože to vyzera u nas OK... ked si to budu moct overovať cez školku a školu, tka možno neurologiu škrtnem.............. alebo najprv riadne intervaly natiahnem......... a tak do neurčita........

najjulinka
autor
10. mar 2010

kukla osm na članok a na diskusiu... to bolo v čase, ked som dostala akurát miesto profi.......... 😵 😵 😵

natia
10. mar 2010

Júlia už som si to dala dokopy, musela som sa nad tým zamyslieť...to ryšavé dieťa mi to trochu skomplikovalo, ale potom som pochopila, že o čo išlo 😀

najjulinka
autor
10. mar 2010

inak nenormalne mi vrta v hlave už dalsie pestu alebo NOSkárske bábo......

a ma tak napadlo, že prve vyročie svadby sme oslavovali s 2 detmi, druhé so štyrma.... a teraz dumam či sa každým rokom pripočítavaju 2 alebo sa to nasobi dvoma 🤐 😅 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐

lenkove
10. mar 2010

ja sa pridavam k nahananiu bodov, nasa Pati chodi stale k neurologicke, lebo sa narodila o mesiac skor a ked pride k lekarke /ma panicku hrozu z lekarov/ tak nespolupracuje 😝 tak ma stale v karte "zaostavajuce dieta"

vivien2505
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
cairka
10. mar 2010

vivien, čo je to "NV"? 😒

vivien2505
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
cairka
10. mar 2010

aha, no mňa napadlo, že to asi bude ono, len mi to nejak nesedelo v kontexte 😅

slinti
10. mar 2010

kto je na Facebook-u a pridá sa k názoru...

http://www.facebook.com/#!/group.php?gid=349297...

natia
10. mar 2010

Pridala som sa a rozposlala priateľom...

martina_maxian
10. mar 2010

aj ja som sa pridala a poslala .. 😉

mayap
10. mar 2010

čaute,
ja vás stihnem raz za týždeň dočítať, ale písať už nestíham... 😝

...no mám jednu dobrú správu, Paťkova magnetická rezonancia dopadla dobre, nikde nie je nijaký tumor... 😵 . len sme si z nemocnice priniesli nejakého odolného bacila, s ktorým malý bojoval 3 týždne, potom bol týždeň zdravý,a opäť je už druhý týždeň chorý. no aby mu nebolo ľúto, pripojil sa k nemu aj Maťo. začal len so zapáleným hrdlom a v sobotu to zaklincoval ukážkovou laryngitídou. skončili sme na pohotovosti... Paťo zatialľ odoláva, uvidíme dokedy...

mayap
10. mar 2010

... no a keď sa konečne dokopem k písaniu, všetky už spíte... 😠 . nejako to v neskorých nočných hodinách viazne... 😠 . hups, teraz mi docvaklo, však je streda... 🤐 🤐 🤐 . x... aj v telke nič nedávajú, aj deti už spia, aj MM už spí, a ja len čítam a čítam... a občas aj píšem a píšem... 😝

najjulinka
autor
10. mar 2010

mazyp zastrčkový den???? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ja ZAS TRčIM tu.... 😀 😀 😀 😀

najjulinka
autor
10. mar 2010

mazyp = mayap 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

vivien2505
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
najjulinka
autor
11. mar 2010

Dobré ránko. Sneží a sneží......

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre