Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

smejka
24. máj 2010

@mata25 pekne fotky....naozaj Andrejko vyzera ako valibuk 🙂 ...a dobry kocik 😉

najjulinka
autor
24. máj 2010

Ahojte. tak my sme si dali v meste zraz 3 dvojčatové kočiare.... Chodniky nie su na dimenzovane ani nahodou.... + nejaké to dieťa - dve za ruku.......... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

najjulinka
autor
24. máj 2010

Takže mary odskušala som tvoju Inglesinu 😉 Predtým mixkine PP som skušala.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

najjulinka
autor
24. máj 2010

Lucinka nam zaspala prave..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 v našich posteliach. .asi pojdem v tichosti prebalovať a krmiť deti do detskej a ovno ich berem von...... a Karola s Luckou a asi so spiacou (!!!!) Lindou necham domka...... uvidime....

cairka
24. máj 2010

všimli ste si, že je divný čas príspevkov písaný? 😒

cairka
24. máj 2010

2 hodiny rozdiel 😀 😀 😀 to je dobré 😀

zicon2
24. máj 2010

Ako Zicon som bol jednoducho zablokovany len za to ze som prejavil svoj nazor ktory bol iny ako nazov administratorov, namiesto slobodneho vyjadrovanie blokovanie mojich tem. Vyjadrite my prosim podporu, alebo vsetci odidme z tohoto fora - nema vyznam forum kde sa smie uverejnovat len to co sa paci adminom, ked to neprekracuje medzu slusnosti

dioliana1
24. máj 2010

čím si tak nasrdil????

bendy25
24. máj 2010

Ahojte! Jeeej Mata25, krasne deticky. Ako dlho uz mate toho mensieho? A v ado, ci pestu? Nam zajtra rano zacina prva priprava, tak ma uz aj akosi brusko pobolieva 😉 HROZNU tremu mam ... 😉

macocha
24. máj 2010

Bendy prosím ťa a z čoho???? Keby si povedala, že sa tak tešíš, že nemôžeš spať, pochopím, ale tréma? Neboj, je to super, zábava, relax, vykecáš sa - ako Američania u psychoanalytika a navyše zadarmo 🙂 Jedine ak by ste mali prípravu na úrade 🤐

bendy25
24. máj 2010

Praveze na urade mame ...

5katarina7
24. máj 2010

🙂 Bendy držím palce.....a neboj,bude to v poho 🙂 Ináč aj ja som taká trémistka. 😀

macocha
24. máj 2010

...a možno práve u vás na úrade to bude fajn. Hlavne sa neboj, asertívne na nich - veď nie je žiaden reálny dôvod, prečo by si mala mať strach. 🙂

macocha
24. máj 2010

Zicon prepáč, ale v tomto ťa nepodporím. Teba nezablokovali preto, lebo si prejavil názor, ale preto, že si dokola zakladal témy o tom, ako nesúhlasíš s rozhodnutím adminov. Skús nejaké iné riešenie než ísť hlavou proti múru 🙂

zuzubabo
24. máj 2010

my sme mali prvú hodinu prípravy v piatok /na úrade/ a ďaľšiu dvojhodinovku budeme mať v stredu. Bolo super 🙂 .

mata25
25. máj 2010

@bendy25
najmensieho mame 2 tyzdne, v predosvojitelskej.

@macocha
uz som sa dostala k tej pozvanke teraz idem zvolit taktiku na presviedcanie manzela. hahaha

portos
25. máj 2010

Ahojky tu je zly chlapec, predpokladam ze sice budem menit nicky ako ponozky, ale umlcat sa nedam

macocha
25. máj 2010

@mata25 a kde si sa k nej dostala? Aj ja chcem... dosla mailom?

yukki
25. máj 2010

Ale Ziconporthos...normálne sa na to vykašli. A napíš dačo radšej o Kubkovi a pridaj nejaké fotečky malého veľkého Kubka!

portos
25. máj 2010

No neviem ci to pojde som trvalo zablokovany

yukki
25. máj 2010

No a ako sa má Kubko? Už bude mať 4 roky teraz....

macocha
25. máj 2010

Pýta sa ma Di: "Mama bude(š sa) hnevať, (keď) otvorim čokoládu?"
Odpoveď: "To sa veru budem hnevať."
Di sa zamyslela a po chvili rezignovane vravi: "Tak poviem prepáč." A otvorila 🙄 😠 😀

cairka
25. máj 2010

mimi, 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lenkove
25. máj 2010

@macocha
ahoj Mimina, ja som zajtra a pravdepodobne aj pozajtra v BA, kdesi po Patrónke sa preháňať budem, nebudeš v tých miestach aj ty? 😉

macocha
25. máj 2010

Jooooooooj, ja tu v tých miestach trčím teraz, ale kvôli Tebe by som prišla. Teda zajtra doobeda som Di sľúbila klub s detičkami, ale to je doobeda. Dáme stretko niekde v bufete? Alebo radšej sa schováme u mňa v kancelárii?

lenkove
25. máj 2010

@ macocha
to u mňa asi skôr popoludní prichádza do úvahy. Mám príchod o 11 a od 11 do ?? stretnutie so školiteľkou (bez zviazanej práce 😝 teda s nezviazanou prácou 😀 )... pošlem ti na mňa mob., bufet je tuším do 16hod, nie? 😀 krémeš mi asi po stretku bodne..alebo vo štvrtok 😎

macocha
25. máj 2010

@lenkove v bufete som nebola už dlho, ale naposledy bol len do 15tej. Zhodou okolností mám ale v chladničke 4 kusy,snáď sa do zajtra nepokazia 😀
Akurát že medzi 13tou a 15tou nemôžem, spinkáme... a keď nespinkáme, vyvádzame, takže nič viac ako podanie ruky by sme nezvládli. 😅

macocha
25. máj 2010

doplňujúca info: 4 kusy krémešov 😲

lenkove
25. máj 2010

hm, 😀 to ja budem mať au-pair - manžela 😀 😀
no nič, dala som mob,pošleme sms, upresníme... 😅 lebo sama presne neviem kedy-ako-koľko budem mať času..to možno potom štvrtok? 😅

mata25
25. máj 2010

@macocha
ja som napisala Katke B. maila, ze ci je pobyt a ze sa ku mne nedostala este ziadna pozvanka, tak mi hned dalsi den rano poslala, ale zevraj tento tyzden pojdu pozvanky postou k tym co boli na pobytoch.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre