Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

lenkove
28. jún 2010

jaká krásne dieťa!!! jemine! nádhera malá!

lenuska74
28. jún 2010

a jeeje ďalšia modelka pribúda 😀 😵 tu je to nebezpečné na krásne detičky

yukki
28. jún 2010

Keď tie kurčatá prežili kristínkine láskanie tak už prežijú aj mor..... 😝

lenkove
28. jún 2010

yukki
Kristínka aké béčko!! naše kurence moje láskanie neprežili.. a pritom som ich chcela len vystískať 🙄 🙄 ale fakt v dobrom, ja som bola také mojavé, ľakavé decko 🙄 🙄 chúdence kurence.. to ku krave sa túliť bez problémov 😀 😀

5katarina7
28. jún 2010

@zuzubabo ano myslela som to dobrovolne poistenie,len to neviem,ze ked budem platit iba minimu NP,ci aj vtedy dostanem tych 8000sk.Lebo ked nie,tak naco by som platila.

yukki
28. jún 2010

Béčko? ja som áčko-keď už mali oči v tvare nemletého čierneho korenia som jej ich pohotovo vydrapla a rozdýchala! 😀 😝 😝

lenkove
28. jún 2010

@5katarina7
aj ja som sa o to zaujímala, ale ak to dobre chápem tak: ty budeš dostávať materskú, ktorá sa bude rátať nie odo dňa prijatia dieťatka, ale jeho narodenia.. Takže sa môže stať, že ak dostaneš bábo, čo má rok, tak je relevantná situácia spred troch rokov u teba (berú sa myslím posledné 2 roky pred narodením). A k tomu, teraz sa mení vláda a ktovie kedy (a či) niečo zmenia, a ktovie kedy vy dostanete bábo... rozhodni sa sama.. ale z mojej skúsenosti: ja som sa bola na úrade pýtať a slečna mi to všetko pekne povysvetľovala (som ale všetko pekne pozabúdala, tak len tak približne píšem) a teda, z toho vyšlo, že sa to - pre mňa osobne - neoplatí špekulovať.. a dobre som spravila, lebo dva roky pred narodením Ivanky som pracovala 😉 takže príspevok by mi vyšiel 🙂

zuzkanka117
28. jún 2010

🙂 🙂 ďakujem yukki za spoluprácu !!! Stretli sme sa cez naše dievčatá, ktoré boli spolu v profi :o) Verču mám od 10. mája v predosvojiteľskej
yukki - Kika je super !!! Pri nej mám pocit, že by som mala vrátiť Ing., keď mi vysvetlila mikroskopický preparát hryzadiel roztočov 😀 😀 😝 😝

yukki
28. jún 2010

tak ešte pár fotiek od našich kamošiek ..... 😵

lenkove
28. jún 2010

zuzka, Veronika je nádherná 😵 😵 štastné spokojné dieťatko 😵

yukki
28. jún 2010

ja pri nej mám dakedy chuť ani nie tak vrátiť titul ako zdrhnúť do cudzineckej légie....
ale nie, je to MOJA kofolka. A k nej mám aj jednu bielu kávu teraz.....

cairka
28. jún 2010

veri je prekrásna 😵 ale z očí jej svietia riadne šibalské ohníčky 😀 😅

yukki, biela káva 😀 😀

dioliana1
28. jún 2010

aj ja chcem kofolku alebo bielu kávu... 😀 😀 😀

5katarina7
28. jún 2010

@lenkove dakujem za vysvetlenie,tak asi to necham tak,a uvidim potom 🙂 Zuzka ta mala je strasne zlata 🙂

najjulinka
autor
28. jún 2010

Dobrú noc.... 😉

dioliana1
28. jún 2010

Dobrú nocku 😵

najjulinka
autor
28. jún 2010

pááááááááááááááá

saskah7
29. jún 2010

dobre ranko... 🙂
k vcerajsim fotkam... naaaaadhera... tak sa dobre pozera na stastne dieta v utulnej izbicke, kde to sala milujucou atmosferou...
@zuzkanka117 a Veri je tvoje prve a jedine dietatko alebo mas este nejake? ona bola u tych riaditelovcoch, co Marketku vratili do DD?! ☹ 😔 🤐 ... nuz ale hlavne, ze uz su doma naporiadku 😉

nasi chalani dnes uplne znechuteni odchadzali do skoly... oni sa tam totiz uz tyzden iba nudia... trochu ma sklamali ucky, ze im nevedia nieco zaujimave pripravit... decka sa uz tyzden neucia, iba hraju rozne spoloc.hry alebo kreslia alebo proste co chcu... a nasich take nieco dost nudi ☹ .. no ale uz iba dnes a zajtra len po vysvedcko a mam ich 2 mesiace na krku 😕 🙄 😀 😝 😉

dioliana1
29. jún 2010

@saskah7 mi hovor, "na krku" mám aj puberťačku....

cairka
29. jún 2010

tak veve už má podrezaný jazýček 😎 sme sa išli objednať a rovno jej to spravili...veve to zvládla super, jej tam nastriekala nejaký znecitlivujúci sprej a cvakla, veve ani nemukla, až asi po minúte začla krútit kútikmi dolu, ale jej povedala teta doktorka, že môže ísť teraz na zmrzku, tak ani nezačla... 😀 ale asi po 20 minútach ju to rozbolelo, ale zvládli sme to v pohode 🙂 ale vravela aj tá foniatrička, že to veru bolo treba, že mala moc zrastené

najjulinka
autor
29. jún 2010

ja som podstrihnutá.. .konečneeeeee... Lucka sa presvedčiť nedala.. pri odchode zahlasila, že sa da, ale tak to už sme mali namierene domkov a hlavne, ked je ona taka, že "ano-nie", tak to ano nikdy nie je 100%... a zapasiť sa mi s nou ani nahodou nekcelo.. dohodla sa s babi, že ked cez vikend nebude pršať, tak k nej pride , babi jej da zmrzlinu čokoladovu na zahrade a bude ju strihať 😉 😅 😀 😵

yukki
29. jún 2010

Saskah hej, boli naše žabky v jednej profi...stiahli ju preto aby som to mala k nej bližšie 😉

natia
29. jún 2010

Tá Verča je nádhernučké dievčatko... 🙂

Vedeli ste, že v Bojniciach rušia DD??? Dnes som sa dozvedela!

dioliana1
29. jún 2010

@natia čo už nemajú deti? 😕

natia
29. jún 2010

bodaj by... vraj že im mesto berie priestory a deti presúvajú do Handlovej a koho sa dá, tak do profi...

saskah7
29. jún 2010

fiiiha?? akurat na skoleni sme mali chlapika, co maju doma uz par mesiacov chlapceka v profi z Bojnic.. no snad im ho nezoberu...

pimpa
29. jún 2010

baby, s tou uzdickou pod jazykom to je tak, ze su rozne stupne. Niektorym detom to staci iba prestrihnut ambulantne a ide sa domov, tie maju vacsinou problem len v reci, ale su aj take ako nas Paťko, ze to maju komplet prirastene a take deti nevevia ani zuvat poriadne....my sme si polezali dva dni v nemocke a v uplnej narkoze Paťkovi robili plastiku spodnej casti jazyka. Ale ako pisala vcera julka, niektore deti co nezuvaju, proste len nechcu zuvat. U kazdeho je to ine, treba to sledovat

zuzkanka117
29. jún 2010

@saskah7 ahoj ahoj 🙂 🙂 áno, Verča je moje prvé a zatiaľ aj jediné dievčatko a áno, bola s Markétkou v jednej profi 🙂 aaaa všetkým želáme pekný večer 😵 😵

cairka
29. jún 2010

tak, dieťa v posteli, ale som jej musela dať paralen, že ju bolí jazýček 😒 snád sa to do rána zahojí, nech ju to už nebolí

saskah7
29. jún 2010

chuda male.. nech to rychlo prejde 😔

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre