Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

najjulinka
autor
16. apr 2010

tak ja už si robim chute na halušky nedelne 😀

magimary
16. apr 2010

juli, ty máš virtuálnu dietu s nami, tak nerieš nediétne veci... 😅 😝 😀

magimary
16. apr 2010

Môj príspevok bol 30-tisíci... 😎 😎 😎

najjulinka
autor
16. apr 2010

mna dieta ani nehne.. .čo som sa......
vas neučili na priprave , že najprv ma mať človek zakladne potreby naplnene, aby mohol dalej fungovať............ a jedlo je dosť zakladna potreba...

lenkove
16. apr 2010

inak, ja musim este Skoricu pochvalit, ze sa naucila schadzat z gauca 😉 este stale sa jej velmi nedari nasmerovat zadok spravnym smerom bez precestovania celej postele (co ju jeduje) ale zlezie pekne.. a sa diva najprv hlavou dolu ci sa divam a vravim "nono" a ked lezie zadkom dolu tak ci chvalim "jej jej" 😀 😉

dioliana1
16. apr 2010

magi kde si vyčítala že máš 30000 ??? 😕 ja to neviem nájsť

dioliana1
16. apr 2010

podskočte mám dlhý kábel už som to našla... 😀

najjulinka
autor
16. apr 2010

dio aj keby nebolo napisane, tak 1000 x 30... 😀 😀 😀

dioliana1
16. apr 2010

😀 😀 😀 😀 to len 30 príspevkov na jednej strane?

najjulinka
autor
16. apr 2010

noooo

najjulinka
autor
16. apr 2010

Dobruuuu noc......

lenkove
16. apr 2010

veru veru, dobru.. 😔

marketka1
16. apr 2010

tak vyskúšam či sa zmestím aspoň na 1001 stranu
Dobrú noc 😔

lenkove
17. apr 2010

no dobre ranko!
a dobry den!
a pekne popoludnie!
a to nemyslite vazne, ze mam napisat aj dobry vecer? 😕 😅 😀

cairka
17. apr 2010

lenkove, a dobrú noc 😀

lenkove
17. apr 2010

ha, Cairka, prichytena pri cine! 😀 😀 😀 😀

cairka
17. apr 2010

lenkove, 😅 ale ja som sa už ozvala - medzi riadkami 😝 😀 😀 😀 a tu som sa slušne odzdravila 😀

zuzubabo
17. apr 2010

akosi je tu dnes ticho 😕

najjulinka
autor
17. apr 2010

Nooo tiež som si všimla to ticho tu... včera sme sa tu pretekali a dnes asi unava po pretekoch 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lenkove
17. apr 2010

Cairka, ano mas pravdu 😀 odpust 😀 si slusne vychovana!
bola si na nakup? 😉 mne by sa hodila taka vetrovka s kapuckou sustiakova tenka alebo len trosku podsita, nemozem tu v sekacoch objavit... nevies, nebude tam u vas este burza? by som zasla, ked uz bude auto (a tato) tu 😀 😀

cairka
17. apr 2010

niečo som kúpila, hoci tepláky, čo sme mali ako hlavný cieľ nie 😅 burza už skončila, to býva len doobedu. na také bábätká tam bolo kopa oblečka, na veve to už bolo horšie 😝

lenkove
17. apr 2010

inak, moje dieta sa turou znacne unavilo, skoro zaspala 😅 som zvedava kolko bude spat. ked spim aj ja a nesuchocem dame aj dve hodiny 😀

cairka
17. apr 2010

😀 tak musíš po tichúčky ďobkať do kláves 😝

dioliana1
17. apr 2010

lenkove: internetové bazari? www.babybazar.sk a www.mimibazar.sk a tu na konovi si nič neobjavila? 😉

natia
17. apr 2010

júúújha, veď Škorica bude mať čo nevidieť narodky!! takže to je býk? idem kuknúť, že aké sú to deti 😀

natia
17. apr 2010

BÝK DETI
Deti narodené v tomto znamení neprinášajú veľa starostí. Sú veľmi pokojné a prítulné, pravda, ak s nimi zaobchádzame aspoň trochu láskavo. Vôbec neklamú, vždy hovoria pravdu. Už spočiatku sú trocha uzavreté, čo značí, že si k nim musíme hľadať cestu. Neznášajú hlučné hry a vyrušovanie. Najradšej sa zabávajú osamotené. Tešia sa zo stavebníc a z hier, ktoré vyžadujú trpezlivosť. Rodičia musia dbať na to, aby už v začiatočnom štádiu výchovy potláčali v nich sklony k pohodliu a prebúdzali v nich driemajúcu rozhodnosť. Bolo by správne, keby sa dosť zavčasu začali zaoberať umením. Zistilo sa, že napríklad v modelovaní dosahujú veľmi pekné a obdivuhodné výsledky.

Ale rodičia mali by si rovnako všímať aj hudobné nadanie detí. Doležité je, aby deti svoje schopnosti rozvíjali sústavne a nezanedbávali ich z lenivosti. Keďže sa z takýchto detí ľahko môžu stať pôžitkári, treba v nich zavčasu potláčať sklon k prepchávaniu žalúdka. Celkove možno povedať, že deti narodené v znamení Býka neprišli na svet, aby trápili rodičov.

lenkove
17. apr 2010

aha, ved to je moje dieta 😀 sedi ako rit na serbel 😎 teda stavebnice a modelovanie este nie, ale zbytok 😉

najjulinka
autor
17. apr 2010

aj Kiko je býk...... 😵 😵 😵

lenkove
17. apr 2010

Dio,
dakujem, nechce sa mi ale pre jednu vetrovocku stracat netovanim cas.. dost ho stracam tak ci tak 😝 😝 internetovanim myslim 😝

yukki
17. apr 2010

Býci sú pokojní a prítulní? Neznášajú hlučné hry? Trpezlivosť? Pošlem na prázdniny k tomu čo toto vyprodukoval Kiku!

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre