Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

natia
23. apr 2010

zuzu a ty tiež nechodíš do práce? 😉

zuzubabo
23. apr 2010

ja chodím do práce, ale vždy len večer.

magimary
23. apr 2010

tak, my už sme po obede 🙂
zuzu, čo to za práca, že len večer 😅 😕 😉
tak vy obaja máte radi DV len tak?... to je sranda...to ma nikdy nenapadlo 😅 ,
ale zase ani nemáme možnosti robiť výživu (teda nemáme jablká, ak máme, tak len kupujeme na zjedenie,
ale ani sme si na to nikdy nezmysleli, za to naši chalani tí vypytujú výživu stále...
ale tieto "štátne" vychádzajú dosť draho...takže mávajú len občas... 😉

saskah7
23. apr 2010

taaak, halustiky spapkane... 😝 (toto je taky akoze oblizovaci smajlik)
mary, tak fajn, ze sa ti podarilo tm prehovorit, si spominam, ako si to tu spominala 😀 , a potom som sa aj Mojho pytala, ci sa to ma tak casto brusit a tiez hovoril, ze profici to robia 2-3x, kym nie su spokojni, nieto este amateri... ale jak nas poznam, tak my to asi nebudeme tak poctivo... teraz ale napriklad Moj robi tatranovy obklad v jednej celej izbe, posobi to tak chatovo, ale nevadi, je to prijemne... no a oproti SDK je to menej pracna praca 😝 .. ale ostatne izby nas caka aj tak SDK 🙄
a Moj byva doma v piatky takmer pravidelne, ma taku dohodu so sefom... a teraz si aj kamarat zobral kvoli nam dovolenku, tak pomaha ako moze.. je to super, ked ma kto pomoct, lebo celu zimu sa Moj trapil sam... aj to len po sobotach... v nedele mame zasadne volno 😉 ... takze celkovo to ide dost pomaly... ked chces vidiet, poslem ti link na fotky do IP

magimary
23. apr 2010

pošli... 🙂
no, aj my preto robíme už v piatok, lebo tatik prichádza výnimočne skoro z práce -UŽ o štvrtej...( 😝 ) a to sa dá do noci ešte veľa stihnúť...
aj my sme v nedeľu zásadne ( 😉 ) nerobievali, no teraz, keď už finišujeme, musíme, lebo by sme nemali šancu to dokončiť...
inak, aj my máme v izbách obklad (ale nie tatran, ale "umelú" náhradu tatrana-volá sa to Deos, ale nie je to z plastu, ale podobne ako plávajúca podlaha) a vyzerá veľmi prirodzene, útulne, a zároveň nie chatovo (to som nechcela)...a, samozrejme sme to tam dali kvôli neporovnateľne menšej náročnosti... 😉 🙂 , sadráč me dali iba do celého otvoreného priestoru (kuch.+obývačka+hala)
nno a sadráč? keby MM nebol taký perfekcionista, aký je-tak to bolo super už po dvoch razoch 😝 no ale už je to za nami, takže fajn 🙂 😅

saskah7
23. apr 2010

tak, vidim, ze uz je tu aj stavebne okienko 😀 😝
ano, poznam ten obklad, taky mame v terajsej spalni na jednej stene...

lenkove
23. apr 2010

no robit vyzivy mna aj napadlo, ale to by som nemohla byt ja 😅 😅 pohodlna 😅 aby som ich aj spravila 😅 a to som aj jablka nakupila, aj flasticky odkladala.. a nakoniec som tie jablka len postruhala, napchala do sackov a dala zamrazit... bude na strudlu /a take cudo, ze strudla som robila tiez raz v zivote iba, ked som mm chcela oslnovat este 😅 / 😅 😅 babyyy, nedeprimujte ma!!!
a torta dietatu bude traseny krem (do misky zatrasky nakydat na tortu) a mozno, ale to len mozno nejaka poleva 😅 😅

zuzubabo
23. apr 2010

robím len večer, pretože robím vo večierke 🙂 🙂 🙂 🙂 .
my teraz tiež finišujeme s prerábkou, tak robievame /najmä/ manžel aj v nedeľu ☹ .
Ale od soboty sa vrhneme na dvor a záhradu, to sa veeeľmi teším 😀 .

magimary
23. apr 2010

náhodou "trasená torta" je hit...aj keď je jednoduchá... 😉
no veď nemusíš robiť neviamakú parádnu cukrárenskú tortu...
ja som za to,aby človek dosiahol to, čo chce (pokiaľ ide o takéto serepetičky) čo najjednoduchšou cestou...nie škrabaním sa za uchom-cez hlavu...
čo si robíš vrásky? 😅 😀
nie si sama... 😀

(ale že kedysi muža oslňovať? to sa mi páči 😀 😀 😀 😀 a už netreba?!? 😉 )

magimary
23. apr 2010

zuzi, a to teda robíš aj celú noc???
a kedy spíš?!? 😨
ja som teda nočná sova, ale nemohla by som robiť každú noc...to by ma asi pochovalo... 😕 😨

lenkove
23. apr 2010

ja v nedelu tiez nerada robim, mala som z domu od mamy odpozerany zlozvyk, zehlenie v nedelu 😅 uz je eliminovany 😎 sa len vyvalujem v nedelu 😀 😀

zuzubabo
23. apr 2010

a čo všetko ide do trasenej torty?

zuzubabo
23. apr 2010

to neni nič hrozné robím od 18:00-22:00 a cez víkendy sa začína o 17:00. Veľmi mi to vyhovuje, ráno si pospím, doobedu porobím, poobede som s mužom a v noci na nete 🙂

lenkove
23. apr 2010

Mary, umyla som si dnes vlasy napr. 😀 😀 ale pravda, uz sa o neho tak "nestaram" 😅 hanba mi!

lenkove
23. apr 2010

Zuzi, daj si vyhladat.. si nepamatam presne, ale v podstate slahacka na slahanie, puding (ale Ole cremo ci ako sa vola) a stava z kompotu.. zavries do misky, trasies a mas 😉

lenkove
23. apr 2010

a ziadost ste uz odniesli? 🙂 alebo cakate na tu kupelnu? 🙂

saskah7
23. apr 2010

tiez som sa zarehotala na tom "oslnovani" 😀 😀 😀

lenkove
23. apr 2010

sa rehocte!!! a to som vtedy robila strudle hned dve! 😀 😀 taka som bola zalubena 😀

zuzubabo
23. apr 2010

kúpeľňu už máme dorobenú, na ten úrad ideme v utorok, mám narodky to bude darček 🙂

magimary
23. apr 2010

jáj, zuzi, tak to sa dá 🙂 to by aj mne vyhovovalo... (ak by mal po tme kto pre mňa chodiť... 😅 lebo by som sa bála nejakého prepadnutia 🤐 ja som v tomto taký starchopud 😝 😅 )...
som myslela, že to celú noc..., takto je to pohodka 🙂
leni, ešte niečo pridaj k tým umytým vlasom... 😉 😵 , teraz to potrebujete 😉 😵 😵

a ta trasená, tak, tak 🙂

zuzubabo
23. apr 2010

ja nosím preistotu slzný plyn, ale ešte som ho chvalabohu nepoužila, parkujem hneď pred obchodom tak je to v pohode ale keď som nemala vodičák chodila som na vlak to bol iný des 😝 😝 😝 😝.

natia
23. apr 2010

Lenka a v ktorom roku sa to s tou štrúdlou udialo? 😀

natia
23. apr 2010

a ešte ma zaujíma ako pokračuje tá veta, že "zavreš do misky a máš"... akože čo máš? hotovú tortu? zo šlahačky, pudingu a kompótu? dooooosť divné...

zuzubabo
23. apr 2010

ja som našla tento recept:
http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=1520&user...

v nedeľu vyskúšam 🙂

natia
23. apr 2010

jáj, no chápem, ten korpus mi tam chýbal...fuj, že kupovaný...zajtra pečiem 😉

saskah7
23. apr 2010

natia, ty -taka sikovna gazdinka, kucharka a pekarka, a ty si este nepocula o trasenych kolacoch?? 😝

zuzubabo
23. apr 2010

ja som tiež pochopila až keď som si prečítala kompletný recept.
kupované korpusy neznášam, tiež upečiem. 🙂

natia
23. apr 2010

ááále čoby nie, šak vo všetkých knihách to je, čo mám a furt to niekde vidím, ale ja som to doteraz vždy preskakovala...ten názov ma nejako odpudzoval 😀

cairka
23. apr 2010

veve mala takúto tortu na srdiečkové narodeniny . a lenkove, s ozdobovaním sa netráp, zje sa to tak či tak 😀 som to potrebovala na rýchlo a nič iné ma nenapadlo, taká rýchlovka, kým sa vyspí 😝 a veve bola unesená 😀

natia
23. apr 2010

ale saška ďakujem...neviem teda kde si k takémuto názoru na moju osobu prišla, ale ďakujem 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre