Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

natia
31. júl 2010

Dievčatá je to možné, že nám ten chlapec vyrástol 3 cm za mesiac?? teraz som v rozpakoch, či som to minule dobre odmerala... sa mi to zdá veľa 3 cenťáky... neviem... váhu máme rovnakú

dioliana1
31. júl 2010

@natia e možné, malá mi tak za mesiac 2 cm podrástla čo bola mesiac zdravá bez ATB

dioliana1
31. júl 2010

malo byť JE nie e

maznacik007
31. júl 2010

hej podla mna tiez moze v pohode tolko podrast... aspon moje deti rastu skokovito...

inak kocky neviete kde sa podela taka kategoria v bazare ze darujem... mam plno damskeho oblecenia vecsie velkosti.. a pozeram ze dam inzerat ... a nevidim to tu uz.. ale mozno som slepa

dioliana1
31. júl 2010

@maznacik007 i ja som tak sa pýtala adminov že to bolo malo využite tak to zrušili

juliap
31. júl 2010

@maznacik007 ale mozes to kludne pridat do predaja a napisat poznamku darujem, tak to davaju ti, co chcu darovat ...

natia
31. júl 2010

to som rada, lebo si to zapisujem (resp. jemu do denníku) a som sa zľakla, že hovadiny som minule napísala... ale tak fajn, rastie ako z vody teda 😉

a čo je s tým stretkom @maznacik007, ako to vyzerá?

maznacik007
31. júl 2010

co poviete v stredu medzi pol desiatou desiatou miesto AUpark... Sad janka krala...

natia
31. júl 2010

mám to bližšie z autobusky alebo vlakovej?

macocha
31. júl 2010

Aupark je super, aj čas vyhovuje!
Natia oboje musíš ísť na MHD, takže plus mínus je to jedno. Keby si išla vlakom, môžeme Ťa vyzdvihnúť na stanici. 😉
Pekne rastie ten tvoj chlapec 😵 ale v pohode tomu verím. Inak dosť sa odporúča robiť značky na stenu alebo zárubňu dverí, tak to uvidíte obaja, o koľko ste od minula podrástli.

natia
31. júl 2010

@macocha no zdá sa mi, že nám pôjde lepšie bus ako vlak, musím to pozrieť ešte... a tie značky áno, áno, aj naši nám to robili... len som ho merala u našich a na tie zárubne sa nedá písať, tak tam budem niečo lepiť, len som bola lenivá... 😉 u našich je to na istotu, že tam budú dllllho bývať, kdežto my sa z toho bytu budeme o pár rôčkov sťahovať, tak preto to robím u nich 🙂 tú stredu ešte dohodneme, ale máme to v pláne, ak sa nič neudeje...

bendy25
31. júl 2010

Ahojte baby! Konecne doma! Vsade dobre, doma NAJlepsie. @macocha - pekna foto 🙂
@yukki - krasne deturence ...
Nestiham vas dnes docitat, som akasi unavena.
Kati, ahojky! Tak sme mali v pondelok to stretko a v stredu nam este tiez dala. A poslednu pripravu mame v auguste a KONECNE veget 😉 Napisem ti cez IP.
Inac, pozdravujem vsetky maminky. Hej a @lenkove, odkial to vlastne si, lebo dnes sme boli s mm v KE a sa jedna na teba strasneee podobala. Hoci som ta videla iba na fotke, ale zapoznala som aj taky akysi cerveny kocik 🙂 Bola si to ty? 😕 no ktovie 😉

macocha
31. júl 2010

bendy ďakujem 😅 a vitaj teda doma 🙂

Natia v pohode, veď sa uvidíme na mieste. Tuším ten autobus z autobusovej stanice Ti aj trochu bližšie zastane. 😉

macocha
31. júl 2010

Už to mám, ide ti tam z autobusovej stanice bus č. 50 a zastane pred vchodom do Auparku 😉

maznacik007
31. júl 2010

super kocky.. natia.. z autobusovej vam ide priamo do auparku 50 tka... je to pohodlnejsie podla mna ako z vlaku lebo 50 tak ti ide priamo ku vchodu a z vlaku keby si sla... mhd.. tak zastavi na moste...

natia
1. aug 2010

dobre, o 10 sme na autobuske a 50-tka ide každých 10 minút, tak fajn... a kto tam ešte príde? dvojky? brulka?

yukki
1. aug 2010

Nie len že som ich ostrihala ale ich navyše aj týram všelijakými výletmi. 😝

...a nebránim im hrať sa s chlapčenskými hračkami..... 😝

brulka
1. aug 2010

caute baby 😉 ja som v stredu urcite v BA. len lekar ma poradnu medzi 10-12 hod. takze ja by som prisla asi na tu pol desiatu a o 10.45 musim najneskor odist aby som to stihla. ale tesim sa ze vas uvidim aspon na chvilku 😵 dufam ze pridete 😉. asi vam ipnem radsej aj mobil ? keby daco aby som sa neprehnala ...
@maznacik007
@natia
@macocha

brulka
1. aug 2010

@yukki tak foto to je parada. to je normalne moj sen takyto vylet po rebrikoch absolvovat 🙂 . to je uzasny zazitok pre deti a nielen pre ne 😀 aj pre mna by bol 😉

brulka
1. aug 2010

a este mam otazku na vas skusene mamicky 😉 ake flasky pre diatatko su najlepsie najpraktickejsie ? neviem aku znacku mam pozerat a podla coho sa rozhodnut. su lepsie avent alebo nuk. su lepsie pre zaciatok sklenene? alebo tie z umelej hmoty? a treba mat aj sterilizator? a ohrievcku? mne sa zda sterilizator zbytocny ale kedze ja nebudem moct kojit mozno je to prakticke, fakt netusim.
poradte 😉

maznacik007
1. aug 2010

brulka.. oki tesim sa...

na mlieko je lepsie sklenene.. kvoli udrzbe a kvoli tomu ze sklo je nezavadne.. zevraj plast moze vylucovat nejake skodliviny ak sa tam davaju teplejsie.. co mlieko rozhodne je.. . hoci minusom je rozbitnost tak take male dietatko flasu nedrzi same.. na cajik a vodicku zasa aj umele...
sterilizator do mikrovlnky mam.. ak chces poziciam.. inak v pohode sa da sterilizovat aj v hrnci ohrievacka.. podla mna nekupuj zo zaciatku ked tak neskor... lebo aj tak mliecko musis robit nove.. /aspon zo zaciatku... / takze ohrievat moc neni co..
skor potom investuj do dobrej termo kapsicky.. ja mam od aventu.. mozem ju zobrat ti ukazat v stredu.. lebo ked budete vonku a mala bude chciet cajik... a tak.. uz bude chladno.. nekupuj take tie farebne ako sulce... tie su na figu.. ostatne osobne

5katarina7
1. aug 2010

yukki,to ste kde boli na takom peknom vylete? 🙂 @bendy ahoj 🙂

yukki
1. aug 2010

Boli sme v rokline, je to asi 6 km od domu. Kika liezla neuveriteľne, rebríky či stupačky, skaly či cez potok...len škoda, priveľa vody je momentálne.

brulka
1. aug 2010

@maznacik007 dakujem ved podebatujeme v stredu 🙂

@yukki aj mna zoberte nabuduce 🙂 so sebou normalne vam zavidim !!!

5katarina7
1. aug 2010

yukki ty si odkial?Na peknom mieste byvate. 🙂

zuzubabo
2. aug 2010

AHOJTE, včera som sa vrátila zrelaxovaná z Chorvátska, bolo výýýýýýýborne.
V štvrtok posledná príprava, tak sa neviem dočkať. 🙂

bendy25
2. aug 2010

@zuzubabo- tak o mesiac uz by ste potom mali byt v zozname ziadatelov. Blahozelam 🙂 My ideme na poslednu pripravu 23ho augusta, tak uz sa tiez neviem dockat 😉

5katarina7
2. aug 2010

Caute,aj my sme dnes boli na priprave,tak uz nam zostava tiez iba jedna. 🙂 No este ta navsteva doma,ako si sa im nechce 😉

macocha
2. aug 2010

brulka - nemám skúsenosti s tak malinkými miminkami, ale čo sa umelých fľašiek týka, celkom sa mi páčili tie, čo sa dá odšroubovať aj dno a sú tak široké, že ten valec potom rukou ľahko očistíš. Neviem značku, ja som mala len takú lacnú z Billy, čo dostala D. z domova. Keďže už bola veľká, tak mi netrebalo inú. Ale to čistenie kefami nebolo nič moc...

A ozaj, nebude Ti lepšie skúsiť najprv poradňu na 10:00 a potom za nami? Aby si nebola v strese na stretku 😉 Ja sa teda pokúsim prísť na 9:30, ale je malá pravdepodobnosť, že ozaj aj dorazím 😅

Yukki nechceš mi venovať kúsok Tvojej kondičky? 😝 My sme dnes boli len vlakom v Malackách s 1 dieťaťom na bicykli a ja mám dosť 😅 😝 Jediná výhoda, že D. už spí... ale zas nespala poobede, takže voľný čas som moc na minúty nezískala. Akurát že nebude rozdelený ale vkuse. 😉
A samozrejme ticho závidím výlet a prírodu... ani nie tak ticho ako závidím 😀

macocha
2. aug 2010

Teda čakateľky sa nám nejako zosynchronizovali 🙂 tak hurá do finále.
@5katarina7 čo sa návštevy doma týka, u mňa na ňu celkom "zabudli" 🤐

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre