Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

cairka
24. aug 2010

@saskah7 , tak tak, účel to splní 😅

@dioliana1 , 😉 zubára nezávidím, brrrrr 🙄

lenkove
24. aug 2010

tááák, moje dieťa spí.. mám od 40 minút po dve hodiny voľno 😀 😀
Bendy25, prosím ťa, čo bojíš, neboj 😎 ak by sa aj niečo planšie vyskytlo a nebudeš si vedieť rady, prídeš k nám na net a rozoberieme, poradíme 😉 Ak nebude stačiť, pôjdeš za odborníkom a spolu s mm všetko zvládnete 🙂 Ja dumám, že teda niekam sa poradiť pôjdem, nech nechtiac nerobím nejakú galibku s malou 😕
inak, @dioliana, super ozrejmenie o biosynovi, najmä tie tri frajerky 😀 😀 😀

dioliana1
24. aug 2010

@lenkove to postupne si hladá lepšiu a lepšiu.... 😀 😀 😀 😝

pimpa
24. aug 2010

ahojte, hlasim navrat z YWAM rodinneho tabora 😉

pimpa
24. aug 2010

Dnes, ked ma Paťko videl chvilu lezat, pristvornozkoval ku mne a snazil sa ma vyliecit tym, ze mi dal do ruky kamen, snazil sa mi nakvapkat kvapky do nosa z jeho prazdnej flasky od kvapiek co ma na hranie a do ust cajik z jeho cumlikovej flase. Pritom ma pohladkal a dal mi zazitkovu batolaciu pusinku....hned sa citim dobre po takej liecbe :o)))

5katarina7
24. aug 2010

@pimpa aky zlatucky,vidis ako sa o teba stara? 🙂 To ti verim,ze po takej liecbe ti je lepsie. 🙂

saskah7
24. aug 2010

zlaty malinky @pimpa .. to poznam take lieciky, to su najlepsie 😵 😵 😵
a ake mate zazitky z tabora?

pimpa
24. aug 2010

@saskah7
to organizacia vysoko nadstandardna, vidno ze uz tahaju 15ty rok taborov. Program dobry pre kazdu generaciu, o decka postarane, aj nejake odmeny sa tam vyhravali v sutaziach, Patko prvykrat bol na hodnovom detskom programe a tak ho zabavili, ze ani si nespomenul zeby mal za nami plakat. A to on vobec nebyva strazeny cudzimi lucmi. Tak fajn sme si oddychli, aj manzelsky vecer bol, aj priroda. Super proste. Len Paťko a hotelova strava_to bol problem, ale varila som mu zvlast na horskom varici, takze mal svoje kase a stuhadlo na ovocie som mu zobrala. Inak po tej operacii jazycka sa mu o dost zlepsilo prezuvanie, tak som rada 😉

najjulinka
autor
24. aug 2010

dobrú noc

yukki
25. aug 2010

Zo dva úsmevy na dobrý deň.

marketka1
25. aug 2010

Dobré ránko.
@yukki máš krásne úsmevy doma 😉 sa nečudujem že máš dobré dni 🙂 🙂

suezana
25. aug 2010

@yukki krásne dcérky 😵

mexx
25. aug 2010

Yukki, to je u vas doma? 😕 Sa tusim dakody pridem pozriet, bo z fotiek sa mi ta tvoja chalupa strasne paci. 😵 😉

saskah7
25. aug 2010

@yukki 😵 😵 😵 naozaj pekne ranko 😉

yukki
25. aug 2010

Mexx no veď prídte! Hej, to je u nás doma. A vďaka, sú to moje dve opičky 😝 🙂

lenkove
25. aug 2010

@yukki
krasavice 😵 😵

vivien2505
25. aug 2010

@yukki aj Vám krásny deň 😵 😵

natia
25. aug 2010

dávam aj sem, dúfam, že to pôjde otvoriť
http://www.facebook.com/?ref=home#!/note.php?no...

saskah7
25. aug 2010

nejde to.. co tam ma byt? 😕

saskah7
25. aug 2010

uz som to otvorila, tak pre tych, ktori mozno neotvoria:

Urgentna prosba o pomoc: podporte hromadnu pripomienku proticiastocnej uhrade za zivotne dolezite lieky
by Ivanka Bartošová on Tuesday, August 24, 2010 at 10:23pm

Milí moji priatelia,

veľmi pekne Vás PROSÍM podporte mojich dobrých priateľov. Táto pomoc Vás nebude stáť žiadne peniaze, len pár minút pre ľudí kt.trpia hemofíliou. Ide o najvzácnejšiu istotu na svete a tou je život sám...prosím pomôžte

ďakujem Vám veľmi pekne,Vaša kamarátka Ivka

-------------------------------------------------------------------------From: Juraj Maciak [mailto:maciak.juraj@betamont.sk]

Sent: Tuesday, August 24, 2010 9:11 PM

Subject: Urgentna prosba o pomoc: podporte hromadnu pripomienku proticiastocnej uhrade za zivotne dolezite lieky

Importance:High

-----------------------------------------------------------------------------

Dovoľte, aby som Vás touto cestou poprosil o pomoc: Hemofília je vrodená porucha zrážania krvi, ktorou na Slovensku trpia desiatkyľudí, okrem iných aj ja a môj brat. Pre zvládanie tejto poruchy sipotrebujeme niekoľko krát do týždňa vnútrožilne aplikovať lieky, ktoré námaspoň čiastočne upravujú krvnú zrážanlivosť a sú pre nás životne dôležité.

Ako si môžete prečítať nižšie, Ministerstvo zdravotníctva SR pripravilo návrh,na základe ktorého si budeme za tieto lieky doplácať nemalé čiastky. Existujúsíce alternatívy, no organizmus si na lieky, ktoré používame, privyká používanie nových, menej kvalitných liekov môže spôsobiť náhle alergické reakcie, pri dlhodobejšom užívaní aj tvorbu inhibítorov – protilátok, ktoré siorganizmus začne vytvárať ako ochranu pred novým liekom.

Chcem Vás preto poprosiť – podporte pripomienku Slovenského Hemofilického Združenia, ktorú si môžete prezrieť na tejto adrese:

https://lt.justice.gov.sk/Public/MassReviewSupp...

Pokiaľ sa rozhodnete podporiť túto pripomienku, postup jenasledovný:

1. Otvortesi stránku https://lt.justice.gov.sk/Public/RegisterNewUse...

2. Zaregistrujte sa

3. Následnesa v ľavej časti stránky prihláste

4. Potomotvorte túto stránku https://lt.justice.gov.sk/Personal/Profile.aspx, alebo kliknite vľavo na „Môj profil a nastavenia"

5. Vyplňtesvoje meno a miesto trvalého bydliska

6. Naspodku stránky kliknite na „Uložiť zmeny"

7. Potomsi otvorte tento link https://lt.justice.gov.sk/Public/MassReviewSupp...

8. Naspodku stránky kliknite na tlačítko „Podporiť pripomienku"

9. Ďakujeme!

Zároveň Vás prosím o pomoc pri šírení tejto informácie.

Za všetkých dotknutých Vám za Vašu pomoc už vopred čonajsrdečnejšie ĎAKUJEM!

S pozdravom,

Juraj Maciak

najjulinka
autor
25. aug 2010

dobrú noc.....

zuzubabo
26. aug 2010

Ahojte, musím sa s Vami podeliť o radosť - vo štvrtok 2.9. sa konečne ideme na úrad pozrieť do spisov s deťmi. 🙂 🙂 🙂

dioliana1
26. aug 2010

@zuzubabo gratulujem...šťastný výber prajem...

najjulinka
autor
26. aug 2010

@aksuram Samkovi všetko naj k meninám 😉 😵

bendy25
26. aug 2010

@zuzubabo - a ake poziadavky na dietatko ste mali, ze tak skoro idete nazriet do spisov? 😵 Ved len teraz niekedy ste ukoncili pripravy, ci nie? 😕 Inac, tiez prajem stastny vyber ...

natia
26. aug 2010

@zuzubabo super, super, daj vedieť potom, držím palce 🙂 som zvedavá, či si tam nejaké to dievčatko nájdete... 🙂

bendy25
26. aug 2010

Baby, ja tiez hlasim, ze zajtra mame konecne poslednu pripravu. Chcem sa vsak opytat, to uz budeme musiet zajtra aj povedat konecné rozhodnutie o dietatku? A inac, s mm sme sa dohodli na ado, namiesto pestu, ako sme vpisovali do ziadosti ... nebude s tym zajtra problem, ak to povieme ???

yukki
26. aug 2010

Bendy, nebude. Ona sa Vás pani M. možno aj sama opýta, či chcete ešte nejaké zmeny. 😉

zuzubabo
26. aug 2010

Chceli by sme dievčatko 0-5 rokov /ale chceme asi skôr menšie/ aj rómske. Poslednú prípravu sme mali 11.8. a včera nám prišlo rozhodnutie, potom som volala s pani, ktorá nás vybavuje a dohodli sme si termín na toho 2.9., kde nám aj opečiatkujú právoplatnosť.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre