Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

lenkove
22. sep 2010

@akim
aj ja som rada, ze sme sa mohli zoznamit a videla som maleho krasavca a teraz na fotkach aj koculku 😵 je fakt roz-ko-snaaa 😵 mate z nej urcite velku radost 😵 dufam, ze ste uz zdravi!!!
Inak, aj ja som bola na stretnuti nahradnych rodin prvykrat a pozitivne hodnotim najma to, ze som spoznala Akim 😀 videla opat Cairku s dievkami a pocula aj od inych rodicov ako vazne beru vsetko to, nad cim biorodicia mavnu rukou 😀 😀
inak, mna by ta dotykovka zaujimala, lenze ten vikend nemozem. Ja malu masirujem kazdy vecer,musi byt enormne unavena (obvykle ked zaspi v aute a nepreberie sa), ze spinka bez masaze..Spociatku reagovala pokojne,potom prislo zurvale obdbie a teraz je opat pokojnejsia... Okrem toho ze je starsia a priputanejsia mozno aj preto, ze spievam 😀 Jemine,baby,ja spievam od rana do vecera!Najradsej ma knihy s basnickami-povedackami, ktore ukazujem a spievam..rovnako ako klavir, kde ukazem obrazok a spievam... Ku kazdej pesnicke vie posunok a v kuse, "citaaaaaaaaa, citaaaaa" stoji za mnou s knihou 😀 len marne sa pokusam pozornost upriamit inam.. kocky ju uz nezaujmu, takze motoriku necvicime... 😉 🤐 😀

bendy25
22. sep 2010

@zuzubabo - uz sa pomaly ale isto dostavate do "krasneho" ciela 😉
@5katarina7 - supeeerrr Kati! Nie nadarmo som drzala palce, aj na nohach 😀

bendy25
22. sep 2010

Inac, pozdravujem vsetky baby a prajem pekny vecer.

lulucertik
22. sep 2010

bendy25 aj tebe pekný večer

dioliana1
22. sep 2010

pekný večer, aj ja zajtra idem správu podpísať, konečne.... 😉

bendy25
22. sep 2010

@lulucertik - pekne fotecky dietatka

bendy25
22. sep 2010

@dioliana - my s mm ideme v pondelok podpisat zaverecnu spravicku 🙂

lulucertik
22. sep 2010

bendy25 no nádherný je a jak hádže úsmevy dačo úžasne 🙂 🙂 🙂 len škoda že zajtra už ide domkov do BA

už aj ja céém také malé bábatko a najlepšie keby boli dvojky , to by som bola happy 😵 😵 😵

dioliana1 jééj tak to supéer

lulucertik
22. sep 2010

bendy25, dioliana tak ste sa dočkali gratulujém 😵

akim
22. sep 2010

@lenkove ahoj 🙂 , mala je este trosku chora, tak asi odlozime aj ockovanie, na ktore sme mali ist zajtra. paci sa mi, ako si napisala, ze berieme vazne vsetko, nad cim bio mavnu rukou... nasla som sa v tom... 😀 . A to ze Skoricka netrenuje motoriku nevadi, neda sa vsetko naraz... Ale bude vzdelana a muzikalna 😀 😀 Ozaj, a preco Skorica... ?podla opica-skorica? 😉
@lulucertik , dakujeme 🙂 . Ak tvoje fotecky su prenádherné.... 😵

lenkove
22. sep 2010

@akim
som rada, ze ste zdravsi.. A na ockovanie ozaj iba uplne fit...pre istotu.. a keby si sa len ty v tom mavnuti rukou nasla, aj ja som sa nasla 😀 ale take uz sme 😉 Inak, my teraz riesime druhe dietatko, a asi si dame do ziadosti novorodenca.. Ivanka mala 10 m. ked prisla domov.. Tak som zvedava ake to je, ci to maminy inak prezivaju s babom od narodenia ako s takym vacsim.. Ale to si asi nechame na osobny rozhovor, nie na forum 🤐 aj ked, po skusenostiach - stretnutiach s mamiciek s detickami mozno o rozhovoroch len sniiiivat 😀 😀 S Cairkou som sa videla tolkokrat a pokecame iba cez net 😀 😀 😀
anoooo, Opica-Skorica jedna z mala co uhadla 😵 😵 😵

lenkove
22. sep 2010

@akim
inak, moj fotoblog je tiez pristupny, dufam, ze sa k nemu vies dostat ? 😉 Maly je na fotkach perfektny, najma ako certik, pekny chlapcek 😉

akim
22. sep 2010
lulucertik
22. sep 2010

dobrú nocku 😔

bendy25
23. sep 2010

Ahojte!
@lulucertik - nebojaj, vsetky sa dockame 😉 Chcela by si aj dvojcatka?
@lenkove - kedy si podavate ziadost na druhe mimi?

natia
23. sep 2010

@zuzubabo prišlo?? dohodnuté??

lulucertik
23. sep 2010

@bendy25 áno chceli by sme dvojky 😀 😵 😀

lenkove
23. sep 2010

@bendy25
ahoj! žiadosť si asi podáme teraz... vybavujeme veci na súd, osvojiteľský, potvrdenia a tak... Takže pridáme len dotazník, požiadame o aktualizáciu či o čo a dáme ju teraz... Na novorodenca.... Aj také okolo roku detičky sú super, my máme našu Škoričku a nedáme na ňu dopustiť, ale akosi ma novorodenec ťahá 😉 . Takže ak druhé dieťa (čo chce hlavne mm 😀 ) tak novorodenca (ako chcem ja 😀 😀 ). A do žiadosti dáme chlapčeka, aj keď ja chcem viac dievčatkooooo 😀 . Akási som ubabovaná 🙂

natia
23. sep 2010

@lenkove s akou čakacou dobou počítate?

lenkove
23. sep 2010

@natia
spýtame sa na úrade koľko nám povedia 😉

natia
23. sep 2010

@lenkove som zvedavá

najjulinka
autor
23. sep 2010

Došli mi tašky na babatka.... tešíííííííííííííííííííííííííííííím 😵 😵

zuzubabo
23. sep 2010

@natia
v pošte nič 😝 😝 😝

lenkove
23. sep 2010

@natia
nuž, fajn by to bolo tak po roku od podania žiadosti, to akurát bude dvojnásobok času čo bola Škorica mimo domu už doma. Rátame aj s tými troma rokmi... Ale aj pár mesiacov od podania žiadosti, aj keby to bola teda náááhoda a asi aj divočina u nás doma 😀

bendy25
23. sep 2010

@lulucertik - aj ja som minule tak premyslala, ze keby nam ponukli dvojcata, ze nedokazala by som ich odmietnut, no urcite by som sa aj obavala ich prijat 😒 Obavy mam hlavne z toho, ze by som ich nezvladla vychovat, naraz dve 😒
@lenkove - chcem sa takisto porozpravat s mm, ze ked dostaneme to nase prve babo, aby sme hned poziadali o druhe, lebo to cakanie je nekonecne ...

bendy25
23. sep 2010

@zuzubabo - nic? Do kelu

natia
23. sep 2010

@bendy25 aj my sme to tak mali pôvodne, že hneď dáme žiadosť na druhé... ale... nejako od toho ustupujeme... lebo my máme v zásade také požiadavky, ktoré nie sú veľmi náročné a keď nám niečo ponúknu, tak nebudeme vedieť odmietnuť, ale pôjde to na úkor Jakuba... predsa len sme ho brali väčšieho, potrebuje viac času... takže zatiaľ ništ... veď času je dosť 🙂

natia
23. sep 2010

@zuzubabo kurník šopa!! 😠

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre