Chodili ste na jógu počas tehotenstva?

misuka05
3. okt 2012

🙂

sasenkah
3. okt 2012

Ja som chodila pri prvom tehotenstve, a po porode (cisarsky) som sa velmi rychlo dostala do formy , 4 mesiace po som dokazala spravit mostik 🙂. Tiez mi to pomohlo na chrbtove svalstvo. Teraz som tehotna a chodi. Opat 😉

veronikarep
3. okt 2012

ja som si taktiez dala chrbat do poriadku vdaka joge, takze odporucam.

barbishkamiracle
15. okt 2012

Misuka05 - joga v tehotenstve je vyborna, lebo okrem toho, ze ta udrzi v dobrej kondicii a ohybnosti, je prevenciou proti bolesti chrbta a obsahuje specialne dychacie techniky a relaxaciu.

azmuk
10. dec 2012

Dievcata, kam chodite na jogu? Mozete mi z vlastnej skusenosti odporucit dobru jogu? Ja som z Bratislavy a prave zacinam 2.trimester.
Dakujem🙂

simonkulos
6. jan 2013

ja som tiez chodila do polovice 8. mesiaca na klasicku jogu - Joga v dennom zivote a je to velmi prospesne, ukludnuje to a citis sa dobre aj ked uz ine zienky maju problemy s chrbticou nohami atd. ja som zacala zaciatkom 5. mesiaca🙂))

misel711
7. jan 2013

@azmuk ahoj, ja idem teraz chdoit na bodyforming jogu do istropolisu... dvakrat do tyzdna 90minut... uz som bola 2x a pacilo sa mi 🙂

mimikas
7. jan 2013

@azmuk Ahoj ja som chodila do Yogo studia na Groslingovej ulici, cvicila ju Katka Jurenkova a mozem ju odporucat, viem ze cvici aj v inych centrach a roby aj predporodne pripravy a hypnoporod co som u nej tiez apsolvovala 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre