Cvičenie pre tehotné - gravidjoga v Bratislave

ikissedagirl
8. jún 2014

Ahojte. Viete mi niekto odporucit cvicenie pre tehotne v Bratislave, ktore zacina od 18:00 alebo neskor?

maciatko45
9. jún 2014

Ahojte, nasla som super pripravu na pôrod. V Interkliniku na Einsteinovej ul./budova Relax/.
Cvičenie, prednášky, plávanie v super bazéne Relaxu - 7,50eur/hod. Zlatá sestrička, relax, klud, veľa info.
Doporučujem. Objednáva sa cez 02/68230940.

katuska007
12. júl 2014

Gravidjoga v Centre Radost na Lycejnej 4 (Palisady). Niektore hodiny ta zacinaju 18:15

femine
13. júl 2014

Studio Miracle, Dunajska 31, streda od 18.00 je gravid joga (v pondelok je od 17.00), vopred sa treba objednat na cisle 0902 121 102 v case od 13.00 - 18.00. Idem to skusit aj ja 🙂
www.studiomiracle.sk

rendicka
15. júl 2014

v pondelky o 18:30 v prešporkove na groslingovej ulici..Andrea Višňovcová 0948 055 551

kavoros
5. aug 2014

Večerné hodiny Gravid jogy vedieme aj u nás v GraviFit-e na Šustekovej (poliklinika). Precvičuje Katka a Miška, ktorá do toho pridáva aj prvky Ashtanga jogy. Cvičíme aj počas leta, info na http://gravifit.sk/joga-pre-tehotne/

barboramiracle
6. aug 2014

Tento piatok o 10:00 vás pozývam na lekciu Gravid Jogy zadarmo a precvičujem ja 🙂.
Budete to mať autentické, nakoľko už za takých 6 týždňov rodím ;).
https://www.facebook.com/Miracle.Maternitycare/...

sedmokraska11
14. aug 2014

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre