Cvičenie pre tehotné v Prievidzi a v Bojniciach

halushkaaa
19. júl 2013

Ahojte baby, neviete či v Prievidzi alebo v Bojniciach fungujú nejaké krúžky, poradne...na cvičenie pre tehotné? Neviem nikde nájsť, ďakujem.

lenocka22
21. júl 2013

Ahoj, v nemocnici je p. Novakova, kt. robi cvicenia pre tehotne a mozes absolvovat aj prednasky. V meste za alfredom je centrum stastny delfin, kde sa mozes prihlasit tiez na kurz nezna naruc 🙂 ale to ti vsetko staci okolo 30 tt..

dinduska
10. aug 2013

Na žabníku kurzypretehulky.flox.sk 🙂 ide o jogu 😀

michell9
8. dec 2013

@halushkaaa
ahoj zlatko aj ja som to akurát pozerala neviem nikde najst ale musi nieco exsitovat

tatianamachacova
29. dec 2013

@michell9 Ahoj ešte máš záujem o cvičenie pre tehotné? Po Novom roku opat cvicime Gravid jógu v Prievidzi. 🙂

malamonika
29. dec 2013

@tatianamachacova kde presne ?

tatianamachacova
30. dec 2013

Na Zabniku v budove UBYFO...

kzuzanaa
17. feb 2014

Chcela by som sa viac informovat o cviceni jogy na zabniku v Ubyfo. Kedy to presne byva,cena,co si treba doniest a treba sa vopred nejako prihlasit na cvicenie? Mali by sme zaujem dve 🙂

beckie
2. nov 2015

Ahojte 👋 ešte niečo takéto prebieha?

veva87
12. dec 2015

Tiez by ma zaujimalo ake mame momentalne mozjosti cvicenia 🙂

lenka347
12. dec 2015

@beckie
@veva87 Cvici sa gravid joga na zapotockoch, a predporodne cvicenia robi stale p.Novakova na severe, je to vhodne od 20tt.

beckie
12. dec 2015

@lenka347 a je o tom niekde niečo viac na nete? Ďakujem 😀

lenka347
13. dec 2015

@beckie joga je na FB pod Gravid joga Prievidza a to cvicenie ani nie, len tel.kontakt na p.Novakovu je na stranke a-tandem.sk (tam sa to cvici).

sakaca
18. máj 2016

@halushkaaa ahoj ja chodím na gravid jogu na zapotôčky a ešte v pohybovom štúdiu Vigeo je...

kika13
7. jún 2016

Ahojte, viem ze to sem nepatri; ale mohli by ste podporit chlapcov z PD svojim hlasom? Ďakujeme http://www.pomahajtesnami.sk/hlasovanie/sms?cha...

tatianamachacova
17. aug 2016

Gravid joga na Zapotockoch je stale aktivna. Poctivo cvicime kazdy tyzden a pridava sa aj druha hodina v stvrtky. Ak by mal niekto zaujem 🙂

basselita
10. máj 2017

@tatianamachacova prosím Vás ta gravid joga ešte stále býva? Pozerala som to na internete ale nejak sa nemôžem k tomu dostať. Ďakujem

piussi
10. máj 2017

@basselita vigeo na sama chalupku

tatianamachacova
13. máj 2017

@basselita ano cvicieva sa v BJ fit centre na Zapotockoch pri kostole. Najdete to na fb ako Gravid joga v Prievidzi

tatinka
5. dec 2018

Ahojte,prosim viete o niekom v Pd,Bojniciach,okolie co cvici bobathovu metodu?potrebujem to cvicit s 5 mezacn.synom ale nikoho neviem zohnat co sa tomu venuje....ak viete o niekom prosim poslite mi kontakt,velmi pekne dakujem....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre