Cvičenie pre tehuľky v Košiciach

tatianah
26. sep 2013

Ahojte tehuľky, hľadám parťáčku na cvčenie v Košiciach (ja som 11 t. ), zároveň poprosím o rady, kde sa aktuálne v Košiciach cvičí napr joga pre tehotné alebo filopty.

lillynka123
8. okt 2013

Ahoj, ja som v 18tt a taktiez mam zaujem o cvicenie pre tehotne. Len o nicom v KE neviem 😒

tsunamka
8. okt 2013

Aj ja by som sa rada dozvedela, ci nieco v Kosiciach je.. Kedysi bolo nieco v AHA Fit, ale teraz neviem nic najst. :(

petrovajanka
8. okt 2013

Najlepsie v KE, overene mnohymi buducimi aj terajsimi mamickami: http://www.zenskecesty.sk/sk/ponukane-kurzy

evittah
8. okt 2013
tsunamka
9. okt 2013
tsunamka
9. okt 2013

ale idem tam este napisat, ci to plati pre kosice .... lebo mam taky tusak, ze nie :(

tsunamka
9. okt 2013

tak mala som spravny tusak, iba v BA .. :( .. taka skoda

monx3
16. okt 2013

http://www.mcstonozka.sk/kurzy.phtml?id5=10672 baby aj ja by som chodila 🙂 a našla som toto ... nemusíš sa prihlasovať jednoducho ideš zaplatíš a cvičíš 🙂 chodila tam aj moja švagrina 🙂 každý utorok o 17:30

tatianah
autor
16. okt 2013

@monx3
@tsunamka
@evittah
@lillynka123
ja som sa rozhodla vyskusat tu Stonozku v utorok 22.10. o 17.30. Ak sa chcete pridat, napiste mi spravu a dohodneme si stretnutie 🙂

lillynka123
16. okt 2013

@tatianah
ahojte, aj ja sa asi k vam pridam, len este neviem ci uz budem moct 22.10. pokusim sa najst si cas 🙂

monx3
16. okt 2013

@tatianah ja pôjdem tiež, ale až 30.10. mám kontrolu a až potom som chcela začať keď skončím 1. trimester. Tak sa k Vám pridám až toho 5.11. 🙂 ale ešte sa možno si to rozmyslím a pôjdem 🙂 myslíte že niečo riskujem?

tsunamka
16. okt 2013

@monx3 ja taktiez cakam na ukoncenie 1.trimestra .. ale 5.11. idem na prvy 3D USG .. tak pojdem v ten den ... radsej nechcem nic riskovat

evittah
17. okt 2013

@tatianah 22. 10. mi to nevychadza. Ale snad dalsi tyzden sa podari. Rada by som sa hybala, lebo nechcem skoncit ako velryba. Doteraz som doma cvicila 2x do tyzdna kalanetiku, ale uz tyzden nic... zlenivela som 😎

evittah
23. okt 2013

@tatianah Tak ako? Bola si cvicit? Ak sa mi podari, buduci tyzden by som chcela aj ja vyskusat.

tatianah
autor
23. okt 2013

Nie, nikto sa nechcel pridat ☹ Takze budem velmi rada, ked pojdes.
@evittah

evittah
23. okt 2013

@tatianah Teraz to este neviem povedat, ale ako som pisala, chcela by som vyskusat. V pondelok budem vediet urcite, ci sa mi podari zorganizovat den tak, aby som mohla ist.

evittah
28. okt 2013

@tatianah Ahoj, zajtra by som chcela ist vyskusat to cvicenie na Hviezdoslavovej. Chystas sa aj ty?

tatianah
autor
29. okt 2013

@evittah ahoj, prave lezim v posteli, nieco na mna lezie, tak cajikujem ☹ teda cvicenie sa odklada o tyzden

evittah
29. okt 2013

@tatianah Juuj, tak to sa rychlo uzdrav. Ja sa asi aj tak pojdem pozriet, ako to tam vyzera, co sa cvici... uz ked som sa rozhodla, tak pojdem... aj ked sama 😒

barborka49
4. nov 2013

@evittah Ahoj! Chcela som sa opýtať, bola si sa pozrieť na to cvičenie? Ja som síce z Prešova ale pôvodom z KE a často chodím do KE, tak som tiež rozmýšľala nad nejakým cvičením, lebo tu v PO nie je nič a ak aj niečo je tak to je 1/2 hodiny cvičenie a hodina prednášky, tak na to nemám čas. Ja chcem iba cvičiť. Ďakujem za info.

evittah
4. nov 2013

@barborka49 Ano, bola som. Cvici sa tusim hodinu (ale nie som si ista, nemala som hodinky na ruke 😎 Ale minuly utorok koncili trochu skor, lebo mali hned za tym nejaku prednasku pre pary v ramci kurzu "Priprava na rodicovsto". Uz sa vraj okrem utorkov cvici aj vo stvrtky.
V utorok nas bolo cca 10 zien - cvici sa v takej mensej miestnosti, podla mna uz to bolo dost na tesno, takze ak by prisli este 2-3 tehlky, neviem, ci by sa zmestili. Mne sa to celkom pozdavalo, ale neviem porovnat s inymi hodinami, lebo inde som sa pozriet nebola.

barborka49
4. nov 2013

@evittah Ďakujem za info. To by bolo super, ak by to bolo 2x v týždni, lebo ja nechodím do KE úplne pravidelne a takto by som si to mohla prispôsobiť.

evittah
4. nov 2013

@barborka49 Je to tak, nasla som to uz aj na ich stranke. Tu je link: http://www.mcstonozka.sk/pravidelny-program-sta...

monx3
8. dec 2013

@barborka49
@evittah
@tatianah baby chodíte cvičiť do tej Stonožky? ja by som chcela ísť v utorok, ako ste na tom? nechystáte sa?

barborka49
8. dec 2013

@monx3 Ahoj! Ja som ešte nebola, lebo keďže ja bývam v PO, tak nechodím pravidelne do KE, ale možno aj ja tento utorok prídem, ale ešte to neviem na 100%. Závisí od toho, či pôjdem do KE. Ak pôjdem, tak by som tam skočila, lebo chrbát bolí a bolí. A kamarátka chodí k tej pani čo cvičí v Stonožke vrámci rehabilitácie do starej nemocnice - má predpísané od lekárky a veľmi si ju pochvaľovala, tak aj preto by som chcela ísť a po novom roku už aj nejak pravidelnejšie chodiť aspoň 1x v týždni.

evittah
8. dec 2013

@monx3 ja chodim, zvycajne v utorok, a ked mi to nevyjde, tak idem vo stvrtok. Teraz v utorok by som chcela ist tiez. Vlastne sa bude cvicit uz len tento utorok, stvrtok a dalsi utorok a potom az v novom roku.

tatianah
autor
9. dec 2013

@monx3
@barborka49
@evittah

pravdupovediac, este som nebola, lebo sa stahujeme, ale ked pojdete, idem v utorok aj ja. A od noveho roka som si dala zavazok, ze kazdy tyzden. Chrbat az tak neboli, ale fucim ako lokomotiva a uz som ko gula( a nie len na bruchu)
Je to o piatej? Ideme?

evittah
9. dec 2013

@tatianah Cvicenie zacina o 17:30 h, ale tak 10-15 minut pred tym tam treba byt, lebo ked je uz naplnena ta malicka miestnost, dalsie zaujemkyne uz nemozu cvicit, aj ked pridu. Myslim, ze maximum je 12 zien - viac sa ich tam nezmesti.

tatianah
autor
9. dec 2013

@evittah Tak ja teda dojdem!

evittah
9. dec 2013

@tatianah Ja tiez, ked mi do toho nic nepride 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre