Je psychofyzická príprava na pôrod povinná pre partnera?

lubi2002
4. jún 2013

ahojte,
chcela by som sa spytat ci je psychofyzicka priprava pre partnera ak chce byt pri porode povinna. chcem rodit v BA na Antolskej.
boli sme uz na jednom predporodnom kurze v "Pre deti", takze partner ma aku-taku predstavu co sa tam deje, len neviem ci treba aj nejake specialne potvrdenie alebo ci to treba absolvovat priamo v nemocnici, alebo si staci ze pride uz len priamo na porod.dakujem vam za rady 🙂

jaja018
4. jún 2013

@lubi2002 stačí ak príde na pôrod 🙂 nič nepotrebuje, žiadnu prípravu žiadne potvrdenia

googlinqa
4. jún 2013

nie je, ved si sama nastuduj literaturu co ako prebieha

cicamica1980
4. jún 2013
Používateľ cicamica1980 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od cicamica1980.

na kramaroch je ta prednaska/priprava povinna pre partnera, ak chce byt pri porode. poprednaske nam dali potvrdenie a s tym potvrdenim sme sli zaplatit poplatok za partnera prui porode. nviem, ci by nam dovolili uhradit poplato za partnera pri porode bez toho potvrdenia

hradnapani
4. jún 2013

@cicamica1980 ak tam nestihne pripravu, nic sa nedeje, Hlavne ze zaplati 🙂 vela muzov takto bolo

cicamica1980
4. jún 2013
Používateľ cicamica1980 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od cicamica1980.

@hradnapani ok nevedela som, tak potom to bude zrejme podobne aj na antolskej

hradnapani
4. jún 2013

@cicamica1980 takto, na kramaroch sa tvaria,ze je to povinne. Ale ked sa stane, ze nestihnu trebars tu pripravu zabsolvovat (tie terminy dava jandova dost tesne, mne napriklad dala den pred porodom), tak to hore vobec neriesia... hlavne tie peniaze.

cicamica1980
4. jún 2013
Používateľ cicamica1980 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od cicamica1980.

@hradnapani asi tak, lebo ja som mala z toho pocit, ze je to povinne

hradnapani
4. jún 2013

@cicamica1980 ved aj ja som bola uplne v strese, ze zacnem rodit skor a ze ho tam nepustia.. A napokon som sa dozvedela toto. Ako, urcite to nie je na skodu to zabsolvovat, ale netreba si z toho robit vrasky. Poucit ho vedia aj za behu...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre