Kam v Bratislave môžem ísť cvičiť v tehotenstve?

lia018
2. apr 2012

Neviete niektora o nejakom cviceni pre tehotne? Joga alebo fitlopty. Som ale iba v prvom trimestri. Dakujem

bosorka3113
2. apr 2012

V 1 trimestri sa neodporuca cvicit a vadsinou su cvicenia az od 3-4 mesiaca 🙂

riverparkdanceschool
3. apr 2013

V Riverpark Dance School na Dvořákovom nábreží 4, každý pondelok o 11:00 a taktiež každý štvrtok o 10:00. Tešíme sa na Vás

barbora21
3. apr 2013

Studio Miracle 🙂 ja som tam chodila cele tehu na aquaprenatal - cvicenie v bazeniku a aj na ostatne cvicenia pre tehulky som pocula same dobre info 🙂

barbishkamiracle
20. apr 2013

Miracle studio - Maternitycare, Dunajska 31 (CK BUBO)
8 rokov skusenosti a cvicenia pod vedenim fyzioterapeutiek a porodnych asistentiek.
v ponuke najdes pilates, gravid jogu, fitlopty, ale aj jogalates predporodnu pripravu, rozne prednasky a workshopy s odbornikmi hlavne z Antolskej.

mirka0908
23. apr 2014

ja som chodila do Miracle, ked este boli v Petrzalke, pacilo sa mi. (joga aj fitlopty) Teraz sa v Petrzalke da napr. tuto: https://www.facebook.com/events/487722757995101/

kikuleenka
23. apr 2014

Ja som od 2. trimestra az takmer do porodu chodila do studia miracle a tiez do SNOP-u 🙂 obe boli velmi fajn 🙂 prave v SNOP-e je to kombinacia fitlopt, jogy a pod.

nevesta12
25. aug 2014

Ja urcite odporucam Katku z harmonymama.sk, cvici v Starom Meste alebo v River parku. Potom v Miracle studiu fitlopty, je tam taka mila kocka - neviem ako sa presne vola ale ma spinavy blond/trochu brckate vlasy. Zalezi aj od stvrte v BA,kde chces chodit cvicit resp. ci mas auto... Ja som napr ku koncu chodila na jogu blizko domu, sice to nebolo az take fajn ako tie predtym, ale bolo to blzko 🙂)) No a finalne - ak si cvicila jogu uz predtym, tak specialne tehu kurzy nepotrebujes takmer do konca 😀 😀 😀

alexandra2222
25. aug 2014

Katka Jurenkova v riverparku je super. ja chodim tam, 2 x do tyzdna.

maciatko68
2. sep 2014

Ja chodím do Interkliniku na Einsteinove /budova RELAXX/ v BA. Príprava, cvičenie, plávanoe. Skupiny max. 3 tehotné. SUper. Môžem doporučiť.

barbishkamiracle
6. nov 2016

V Miracle studiu je teraz v ponuke skoro 20kurzov.Rozne dni a casy.

barbishkamiracle
29. mar 2017

Tento piatok o 16:00-16:50 Gravid Joga cvicko v Miracle studiu ukazkova lekcia zadarmo 😊.
Este mame volne miesto. Hlaste sa 😉.

renimac
29. mar 2017

Neda sa mi zmazat komentar 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre