Máte typ na aerobic na DVD?

cilka167
23. feb 2008

ahojte baby, poradi mi niektora? chcela by som si kupit dvd na cvicenie. Mam od Zory Ochodnickej ale tam su tie cviky pomale. Proste mam rada cvicenie ale take dynamickejsie, tanecnejsie, lebo inak sa k cviceniu donutit neviem. Mate nejake typy na DVD, kde by nebola zlozita choreografia ale zato dobra hudba a svizne cviky?
A aby sa to dalo objednat cez net,.....

ingola25
23. feb 2008

cilka ja mam doma cindy craford/asi som to nenapisala dobre) su to 3dvd na jednom dvd a je to super svičenie..nie je sice extra dynamicke,no učinne ..

cilka167
autor
23. feb 2008

ingola, dakujem, len ja nechcem velmi chudnut ale mat pohyb z ktoreho by som mala radost. Lebo popri materskej robim dost na pc, preto tuzim sa trosku vyblaznit aspon takto. 🙂

ingola25
23. feb 2008

no ved je tam aj jedna časť určena pre baby po pôrode...inač ti poradiť neviem... 🙂

ajuskamimi
23. feb 2008

CILKA ja mam jedno DVD, ale je tusim vo flamstine, lebo tomu ani ceka nerozumiem 😀 ale je to super aerobne cvicenie a uz som sa naucila celu zostavu, takze viem ist s nimi v jednom tempe. Trva 32 minut a je to fakt rychle so super hudbou a na konci je strecing.

Ale co je tiez velmi dobre, je od LENKY SIPKOVEJ a vola sa AEROBIK PRO VSECHNY. Uz su tusim v predaji 4 diely. Ja mam to uplne prve, ale chcem si zohnat aj tie dalsie. V tom prvom /ono je tusim z roku 97, moda hrozna, ale cviky a zostava v pohode 😉 / ukazuje kroky a jednu zostavu. Postupne v tych dalsich stupnuje narocnost a obmiena zostavu, takze neviem ci som ti nejak pomohla, ale snad ano. A inac kazdy pracovny den okolo 12tej ide dobry tusim 10 - 15 minutovy aerobik na CT1, keby to bolo k dostaniu na dvdcku, bolo by to super 😉

adulator
23. feb 2008

cilka ja mám buď fit s čt a cvičí tam šípková,havrdová,valouch a krejčík 🙂 je to také svieže len sa mi nepáči že je tam asi 8 blokov a vždy to začína znelkou presne ako na čt 😀 a končí titulkami ,musím pretáčať 😉

cilka167
autor
23. feb 2008

niekedy chodilo na nemeckom programe na dsf cvicenie s takym cernochom a volalo sa to come on baby. Tak toto mam na videokazete, ale ta je uz dost nekvalitna. to sami pacilo, bolo to nenarocne, tak to som niekedy cvicila aj 3x denne, tak ma to zobralo. Dakujem za rady baby, idem hladat nieco na nete, len skoda, ze sa nedaju pozriet nejake ukazky z dvd, co sa predavaju cez net. Lebo v popise je nieco ine a ine je potom dvd.
ajuskamimi aj ja som parkrat prepla na ct1 celkom sa mi to pozdavalo, len som sa nikdy nepozrela do programu, aby som vedela kedy to vlastne chodi.
adulator, kde dostat kupit to dvd bud fit s ct?

ajuskamimi
23. feb 2008

ADULATOR aj ja by som chcela vediet, kde sa da zohnat to fit s ct? ja budem mat teraz aj TAEBO, ale neviem, ci ma chyti 😉

CILKA skusim pozhanat to COME ON BABY 🙂

andy.a
23. feb 2008

cilka,ak sa chceš zapotiť,kúp si Zoru Czoborovú..ja teraz cvičím bodywork,resp.bodyform,nakoľko nemáme v byte miesto na aerobic..ale Zora má aj nejaká klasický aerobic.. 😉

a dobrý bol ešte aj nejaký český dance-aerobic,neviem však,kto to cvičil.. 😉 bola to staršia VHS-ka,nie dvd.. 😉

janada
23. feb 2008

ja mám tri diely Olgy šípkovej a môžem to odporúčať.Prvá polhodina je dynamická a v druhej polhodke sú posilovacie cviky a relax

adulator
23. feb 2008

dievčatá zistím v pondelok,ja som to mala požičané a mm to napálil 🙂

ajuskamimi
23. feb 2008

JANADA spravne, OLGA, jeeemine a ja som ju LENKOU nazvala 😀

ADULATOR super, budeme ti vdacne 😉

helka101
24. feb 2008

ahoj ja mám dvd, od cindy craford.. a je parádne, tak tam je dostatok pohybu a volá sa.. fitnes pre každého.. príjemné cvičenie 😉

ingola25
24. feb 2008

helka101-že je to dvd užasne...ja ho mam tiež domka a je super... 🙂

lenka007
25. feb 2008

cafte babulky aj ja chcem cvicit 😉 len nemam ani jedno dvd helka nemam ani sajnu co stoja take dvd-čka

cilka167
autor
25. feb 2008

helka, a kde sa da zohnat take dvd?aj na nete, lebo ja som hladala ale zatial sa mi nepodarilo nic najst a dolko cca stoji?

kotenko
25. feb 2008

Ahojte baby, ja mam doma Zumbu, je to vlastnecvicenie na tance, ako su salsa, mambo, samba a pod... najprv vas naucia zakladne kroky a potom sa pokracuje z tazsimi cvikmi, tanec je podla mna najlepsi na chudnutie a udrziavanie si postavy... Ja to mam nakopcene od kamaratky... a taksito mam aj TAEBO a aj cvicenia zo zorou coborovou, ale to som este nevidela

pegas174
25. feb 2008

cilka167, rozne DVD cvicenia najdes na www.gorila.sk
ja mam rozne cvicenia postahovane z internetu

cilka167
autor
25. feb 2008

pegas, a kde sa da postahovat z netu nieco? ja sa velmi v takych technickych veciach nevyznam. Ja viem len chatovat na MK,... 😀

adulator
25. feb 2008

ahojte,tak dvd buď fit s čt kamoška kúpila v hníhkupectve,predáva sa aj s knihou s rovnakým názvom a cena je cca 450,- sk 🙂 dúfam že som pomohla a inak som bola na aerobiku a super ,normálne ma to baví 🙂 🙂

pegas174
28. feb 2008

videjka skuste stahovat cez vares fore, neviem presne ako sa to pise, ale kde mate technicke polovicky, tak im to dajte na starost

kety20
21. jan 2009

ahojte baby chcela by som sa opýtať či neviete o nejakom aerobiku na dvd dobrom lebo už mam olgu šipkovu 1,2,3,4 a už to viem naspameť

aniel
22. jan 2009

baby ja mám tiež Šípkovú A JE super 1 2 3 a cvičenie s deťmi.Tá štvorka je to cvičenie s deťmi? 😉

lucxy
22. jan 2009

ja mam cindy crawford,,,a je to super cvicenie

aniel
22. jan 2009

tú so aj ja dávno cvičila ,mala som to požičané,ale teraz väčšinou ,čo hodia baby stránky na internete,také 8 min cvičenia a pod. 😉

aniel
23. jan 2009

tak tie DVD sa dajú objednať na tej stránke,čo uviedla pegas174 www.gorila.sk Ja som si odtial práve objednala ŠíPKOVú LEBO TO STARé dvd mi už hapruje asi je dosť poškrkané

nanyka
23. jan 2009

ked svizne + dobra hudba - take nieco na vyblaznenie,tak je dobra zumba - aj sa nazivo cvici uz na viacerych miestach..

je to vlastne cvicenie formou tanca na latino hudbu..

mam DVD objednavala som z ebay..je to super 😉

je to nieco taketo:

https://www.youtube.com/watch?v=Vf0q6qtThF4
aniel
24. jan 2009

nanynka-to by som asi nezvládla 😉

nanyka
24. jan 2009

aniel - ale je to veľká zábava 😀

teodorka
24. jan 2009

jeeej to sa mi paci nanyka 🙂

nanyka
25. jan 2009

teodorka, aj mne 😉