Pilates - vaše skúsenosti

chiaramonika
10. jan 2014

Ahojte kocky. Mate niektorá skúsenosti s pilates ? Ci je naozaj taky účinný a ci vyformuje postavu ?

alex31
10. jan 2014

@chiaramonika ... ano ale musis sa tomu venovat poctivo a hlavne zaklad je dobry trener alebo teda trenerka ... pocas tyzdna spojis hodiny Pilatesu s hodinami nejakeho aerobneho cvicenia, prisposobis stravu a uspech je zaruceny 🙂

chiaramonika
autor
10. jan 2014

@alex31 no idem práve začať chodit utorok štvrtou pilates sobota fitko a stravu som upravila. Ako ani nepotrebujem tak schudnúť ako spevnit brucho zadok a nohy

alex31
10. jan 2014

@chiaramonika ..vela stastia ... dufam sa ti zapaci a bude sa darit .... hlavne nech ta na zaciatku neodradi maly neuspech ked nebudes vediet ako mas cvicky vykonavat .. niektore polohy mozno pochopis az pravidelnym treningom ....

materina_duska
10. jan 2014

@chiaramonika Pilates je super, len je narocny v tom, ze naozaj to trochu trva, kym sa cviky naucis robit spravne. Ale tak aspon ta budu tesit pokroky z hodiny na hodinu 🙂 Ja odporucam.

chiaramonika
autor
10. jan 2014

@alex31
@materina_duska ďakujem baby 🙂

miriamka
10. jan 2014

Pilates je uzasny...moja srdcovka...cvicim podla videa a postavu nadherne formuje a cm pekne ubudaju 😉

chiaramonika
autor
10. jan 2014

@miriamka prosim ta a staci ho cvičiť dvakrát do týždňa ? Pretože viac nebýva.

lorela
10. jan 2014

Ja som, pre zmenu, Pilatesu neprepadla. Účinky neboli tak viditeľné ako pri iných aktivitách vo fitku, napr. aerobiku alebo posilňovni. Pilates je vhodný najmä ako doplnok pri iných aktivitách, je v pokojnom tempe, oddychový, správne hlboké dýchanie za ezoterickej hudby... Síce sľubuje pevné štíhle svaly, a tie sa dajú dosiahnuť len pri pravidelnom a dlhodobom cvičení (3 - 5x do týždňa pól roka, rok - to je už individuálne a závislé aj od stravovania).
Pokiaľ chceš spevniť a vytvarovať postavu, jednoznačne ti odporúčam spomínaný aerobik alebo posilku 🙂

miriamka
10. jan 2014

@chiaramonika ja pilatesujem doma...okrem vikendu kazdy den 😉

leanny
10. jan 2014

Chodila som na pilates viac ako rok (prerušila som kvôli tehotenstvu) a o chvíľu mám v pláne pokračovať, ale hlavným dôvodom bola u mňa chrbtica. Musím povedať, že som bola úplne bez bolestí...

pea87
10. jan 2014

ja pilates milujem! cvicim cca pol roka.. ked ho chces cvicit kvoli spevneniu postavy a nielen preto ze ta bolieva chrbat odporucam trenerku cassey ho a jej stranku blogilates.com... good luck 🙂

chiaramonika
autor
10. jan 2014

@pea87 no praveze ja idem chodit normalne k jednej pani dvakrát so týždňa a raz do fitka. Tak uvidim. Ale ďakujem za odpovede. A inac vidiet to na postave cca za kolko ?

leanice
5. aug 2015

@miriamka Ahoj, pošleš mi prosím, podľa akých videí cvičíš pilates?

@chiaramonika Chodila si na ten pilates? Pomohlo?

@pea87 Cvičíš podľa tých jej videí na tej stránke blogilates čo si poslala?

Baby a viete poradiť ešte nejaké dobré videá, podľa ktorých by sa dal cvičiť pilates doma? Pošlite mi linky kľudne do ip. Ďakujem 🙂

edcba
5. aug 2015

Oblíbila jsem si výrobky z www.katalogdrogerie.cz a www.kosmetika-poradce.webnode.cz Jsou tam parádní výrobky pro děti.