Plávanie pre tehotné v Košiciach

orgonova
16. okt 2014

Milé tehuľky, čoskoro otvoríme kurz plávania pre tehotné. Chceli by sme vedieť, či by Vám plávanie vyhovovalo cez týždeň alebo radšej cez víkend. Povedzte nám svoj názor, aby sme sa Vám vedeli čo najlepšie prispôsobiť🙂
Plávať budeme v bazéne na Alejovej alebo na Tomášikovej.

klaudy2803
8. aug 2016

@evonka33 Dobrý deň, organizujete ešte nejaké aktivity pre tehotné v košiciach? Ďakujem za odpoveď

evonka33
19. aug 2016

Ahojte zienky...prepacte, nevsimla som si upozornenia od Vas. Plavanie momentalne nieje. Resp. ja ho nerobim. Naposledy na Peresi som ho robila. Mam teraz male dietatko a uvidim, kedy zacnem...najskor o pol roka..co uz asi mnohe budete po porode. Krasne materstvo prajem. Evka

stesil
19. aug 2016

Veď môžete ísť plávať kdekoľvek 😉

klaudy2803
22. aug 2016

@stesil to mi je jasne ze kedykolkvek,ale ide o to ze kam. Lebo na mestskej plavarni co sa tyka hygieny je to na bode mrazu. Tam by som to neriskovala.

stesil
22. aug 2016

No pravdupovediac risk je kdekoľvek. Kedze v tehotenstve si náchylnejšia na baktérie a mykozy. No veľký bazén nie je v Ke nikde
Menší je na Alejovej v smss. Chodia tam plávať bábätká

halminka
4. máj 2017

Ahojte, ak nemáte program na túto nedeľu - 7. mája, v Košiciach sa oslavuje Svetový deň tehotenstva. Na budúce mamičky čakajú prednášky na témy: Pôrod očami dieťaťa, Dula - sprievodkyňa tehotenstvom a pôrodom, Montessori - ako jeden z možných prístupov k výchove, a mnoho iného. Ak bývate poblízku, zastavte sa v HalmiSpace na Hlavnej 21. 🙂 http://halmispace.sk/dentehotenstva

zuzana90m
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
evonka33
28. sep 2021

Ahojte,plávanie opäť otvorené, vo Fun Mala Ida, plávanie tehuliek každý utorok o 17.30. Bližšie info na www.funmalaida.sk

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre