Psychofyzická príprava na pôrod v Nitre

ma12345
7. máj 2017

Ahojte, kam ste v Nr chodili na pripravu na porod? Google vela moznosti nedava :(

weronkaa
8. máj 2017

ahoj, mne dala minuly tyzden doktorka tento letačik 🙂

ma12345
autor
8. máj 2017

@weronkaa super, dakujem pekne!

evka2404
17. máj 2017

Chodite alebo chodili ste niekto na tuto pripravu? Od kedy je najvhodnejsie zacat?

weronkaa
17. máj 2017

@evka2404 ja zatial ešte nechodim ale plánujem zavolať, tiež neviem kedy je to najvhodšie, ale rada by som ku nej chodila tak neviem či mam ešte čakať alebo nie..

evka2404
12. jún 2017

@weronkaa Ahoj, ešte si nebola na tej priprave? 🙂

weronkaa
12. jún 2017

@evka2404 ahoj, ešte som som nebola veru :( musim sa k tomu už dokopať a zavolať tak, leb mam stale pocit že je skoro...ty ako nebola si? 🙂

evka2404
12. jún 2017

@weronkaa idem v stredu, tak dam vediet, pripadne pod aj ty, je to uvodna hodina

weronkaa
12. jún 2017

@evka2404 akurat v stredu mam lekara, škoda :( aj ti hovorili aka je cena a ako často to byva

evka2404
12. jún 2017

@weronkaa nie, v stredu je uvodna hodina, vsetko nam tam povedia a podla toho sa mozme rozhodnut ci tam chceme chodit alebo nie. Ku ktoremu lekarovi chodis?

elizita
12. jún 2017

K jahnatkovej, je to ciastocne hradene zo zp

weronkaa
13. jún 2017

@evka2404 chodim do Aevitasu p. Vondrákova 🙂 daš mi prosim ťa vedieť ako bolo na tej uvodnej hodine? Ďakujem

evka2404
14. jún 2017

@weronkaa no ak chces zacat, tak tam musis ist cim skor, aby si to stihla absolvovat cele. Vraj sme mali zacat od 15teho tyzdna 😀 ja to stiham len tak tak s odretymi usami

ma12345
autor
15. jún 2017

To vážne? Od 15teho týždňa? To mi príde nejaké divné. Však to má byť zopár stretnutí, nie?

foxinka333
23. okt 2017

predporodne kurzy su aj v Predeti Care v OC Mlyny

http://predeticare.sk/miesta-konania/nitra-gale...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre